Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciocie kochane co myslicie by przeznaczyc 10 zl z uzbieranej kwoty na 90 ogloszen dla kostusia? Kompletnie nowych. Mysle na pomorskie Gdansk? Podobno cos tam popyt jest adopcyjny:roll: tu macie linka dziewucha wykonuje je automatycznie w 3-4 godziny sa ogloszenia
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-og%C5%82osze%C5%84-Tw%C3%B3j-zwierzak-ma-%29-Zapraszam/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Ciocie kochane co myslicie by przeznaczyc 10 zl z uzbieranej kwoty na 90 ogloszen dla kostusia? Kompletnie nowych. Mysle na pomorskie Gdansk? Podobno cos tam popyt jest adopcyjny:roll: tu macie linka dziewucha wykonuje je automatycznie w 3-4 godziny sa ogloszenia
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238028-Hop-Up-raz-dwa-90-ogłoszeń-Twój-zwierzak-ma-)-Zapraszam/page3[/URL][/QUOTE]

Nie wiem czy to nie za daleko. Z Bogatyni do Gdańska to 630 km, plus droga powrotna i nie daj Boże gdyby coś nie poszło..... A może walnąć teraz na Zieloną Górę???
Nie wiem jak uważacie, ale wydaje mi się, że w przypadku Kostka lepiej by było gdyby osoba adoptująca najpierw odwiedziła go w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Nie wiem czy to nie za daleko. Z Bogatyni do Gdańska to 630 km, plus droga powrotna i nie daj Boże gdyby coś nie poszło..... A może walnąć teraz na Zieloną Górę???
Nie wiem jak uważacie, ale wydaje mi się, że w przypadku Kostka lepiej by było gdyby osoba adoptująca najpierw odwiedziła go w hotelu.[/QUOTE]
też racja, to może przeznaczyć tą dyche na ogłoszenia ale bliżej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...