Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

[quote name='understandme']Puściłam kolejną "falę" Oby tym razem był odzew :roll:

Kostek znów na pierwszą! :)[/QUOTE]
Jak juz Mnie zawolalas to jestem.. Ciotki troszke dlugi ten watek i to jak ni wiem co..
Rozumiem ze pies przebywa w Hoteliku kasiory brak. Moze walic ogloszenia na maksa na rozne wojewodztwa? Finansowo ciocie nie pomoge. Mam zadluzonego po pachy tymczasa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AltaCaraya']Jak juz Mnie zawolalas to jestem.. Ciotki troszke dlugi ten watek i to jak ni wiem co..
Rozumiem ze pies przebywa w Hoteliku kasiory brak. Moze walic ogloszenia na maksa na rozne wojewodztwa? Finansowo ciocie nie pomoge. Mam zadluzonego po pachy tymczasa.[/QUOTE]

Kostek przebywa teraz w hoteliku ze szkoleniowcem. Zaczyna brakować pieniędzy na jego utrzymanie, ogłoszenia ma robione systematycznie na różne województwa, ale nikt praktycznie nie pyta :roll:

Jeśli nie możesz pomóc finansowo, to podrzucanie wątki i przesyłanie go dalej też są bardzo ważne. Ja póki mam ferie moge coś tam rozsyłać, jak szkoła, to nie daje rady. Trzeba Kostka rozreklamować tu na dogo, może znajdzie sie ktoś, kto zechce dorzucić grosza.

Dziękuję, że wpadłaś na wątek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Jak juz Mnie zawolalas to jestem.. [B]Ciotki troszke dlugi ten watek i to jak ni wiem co..[/B]
Rozumiem ze pies przebywa w Hoteliku kasiory brak. Moze walic ogloszenia na maksa na rozne wojewodztwa? Finansowo ciocie nie pomoge. Mam zadluzonego po pachy tymczasa.[/QUOTE]

Długi i nie zanosi się na szybkie zakończenie. Totalnie zerowy odzew.
Pomoc bardzo potrzebna!!!
Dzięki za odwiedziny

I Dzięki Understandme za rozsyłanie :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, Kostek, ma filmiki zrobione w hoteliku, prawda? Dodawajcie link do jednego, najlepszego filmiku, w ogłoszeniach Kostka. A w tytule oprócz Kostek, piękny psiak adopcja itp. piszcie dużymi literami obejrzyj FILMIK ! Odkąd tak robię z "moimi" psami, odzew jest większy. Nawet staruszki lub psy nietrzymające moczu potrafią znaleźć dom, a to sytuacja beznadziejna zazwyczaj. W każdym razie myślę, że warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Słuchajcie, Kostek, ma filmiki zrobione w hoteliku, prawda? Dodawajcie link do jednego, najlepszego filmiku, w ogłoszeniach Kostka. A w tytule oprócz Kostek, piękny psiak adopcja itp. piszcie dużymi literami obejrzyj FILMIK ! Odkąd tak robię z "moimi" psami, odzew jest większy. Nawet staruszki lub psy nietrzymające moczu potrafią znaleźć dom, a to sytuacja beznadziejna zazwyczaj. W każdym razie myślę, że warto spróbować.[/QUOTE]

Ja mogłabym ewentualnie coś skleić z filmików, ale takie bardzo podstawowe rzeczy. Jak coś to napiszcie do mnie na pw, dam Wam maila i prześlecie mi filmiki, z tym że filmiki, nie linky to yt, bo inaczej nie umiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Ja mogłabym ewentualnie coś skleić z filmików, ale takie bardzo podstawowe rzeczy. Jak coś to napiszcie do mnie na pw, dam Wam maila i prześlecie mi filmiki, z tym że filmiki, nie linky to yt, bo inaczej nie umiem ;)[/QUOTE] podeślij mi na pw maila, to wyślę wszystkie filmiki z hotelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']ja pisałam do fundacji AST o wpisanie go na stronę. Widać to ogromny problem - bo tylko jedna osoba może go wstawić i akurat pojechała do domu no i nie wiadomo kiedy wróci........ Żenada.....[/QUOTE]
Z fundacji AST na dogo obecna jest Doddy.. Moze warto do niej napisac.
Trzeba sciagnac jakas ciocie od astow..
Pozniej pogrzebie i moze gdzies napisze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']ja pisałam do fundacji AST o wpisanie go na stronę. Widać to ogromny problem - bo tylko jedna osoba może go wstawić i akurat pojechała do domu no i nie wiadomo kiedy wróci........ Żenada.....[/QUOTE]

[quote name='phase']Na forum amstaff-pitbull jest?. Może tam się ktoś dołączy do wpłat?.[/QUOTE]

[quote name='AltaCaraya']Z fundacji AST na dogo obecna jest Doddy.. Moze warto do niej napisac.
Trzeba sciagnac jakas ciocie od astow..
Pozniej pogrzebie i moze gdzies napisze[/QUOTE]

Kostuś ma tak długo wątek więc nie wątpię by cioteczki od astów o nim nie wiedziały.Ale wszyscy mają dużo psiaków pod swoją opieką.Będziemy ogłaszać Kostka do skutku.Gdy moja Kasia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227206-KASIA-z-lasu-przywi%C4%85zana-do-drzewa-Jest-szansa-na-domek[/url] zostanie w domu tymczasowym to swoją deklarację 20 zł od lutego przekażę na Kostka.Poproszę też na wątku może ktoś jeszcze zechce wspomóc Kostusia.

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;tn-vdkf5YFI]http://www.youtube.com/watch?v=tn-vdkf5YFI[/video]

Takie coś udało mi się wytworzyć :) Jeśli się spodoba, to proponuję zamieścić w którymś z piewrszych postów, jeśli się da :) Mam nadzieję, że może być.

Szczęśliwego Nowego Roku, a Kostek Tobie wreszcie tego domku!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...