Jump to content
Dogomania

Piękna jamniczka Ampułka MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Wszystkie jamniory są przeurocze...Teraz przybyła jeszcze bida w Ostródzie :placz:[/quote]

To prawda, ale są też chyba wielkimi indywidualistami. Obserwuję jamniorka sąsiada i mam wrażenie, że on dysponuje "wybiórczym" słuchem. Słyszy to, co chce i kiedy chce. :evil_lol: Zawsze idzie z nami na spacerek (nie czekając na zaproszenie), kiedy go wołam to jeśli ma ochotę - podejdzie. Jeśli nie to można mu nagadać. Ale doskonale opanował technikę rozrywania mojej reklamówki, gdy wracam z pracy z zakupami. Jedną łapką bęc i już jest dziursko a potem węszy i patrzy, czy coś mu skapnie. A jakim zbolałym wzrokiem patrzy - jakby z tydzień nie jadł. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']To prawda, ale [B]są też chyba wielkimi indywidualistami.[/B] Obserwuję jamniorka sąsiada i mam wrażenie, że on dysponuje "wybiórczym" słuchem. [B]Słyszy to, co chce i kiedy chce.[/B] :evil_lol: Zawsze idzie z nami na spacerek (nie czekając na zaproszenie), [B]kiedy go wołam to jeśli ma ochotę - podejdzie. Jeśli nie to można mu nagadać.[/B] Ale doskonale opanował technikę rozrywania mojej reklamówki, gdy wracam z pracy z zakupami. Jedną łapką bęc i już jest dziursko a potem węszy i patrzy, czy coś mu skapnie. [B]A jakim zbolałym wzrokiem patrzy - jakby z tydzień nie jadł[/B]. :cool3:[/quote]

No jakbyś o moim Rambusiu pisała. Wypisz, wymaluj. A wzrok jamniczy to ich ciężkie działa, podstawowa broń. Mają genialną mimikę "twarzy".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']To prawda, ale są też chyba wielkimi indywidualistami. Obserwuję jamniorka sąsiada i mam wrażenie, że on dysponuje "wybiórczym" słuchem. Słyszy to, co chce i kiedy chce. :evil_lol: Zawsze idzie z nami na spacerek (nie czekając na zaproszenie), kiedy go wołam to jeśli ma ochotę - podejdzie. Jeśli nie to można mu nagadać. Ale doskonale opanował technikę rozrywania mojej reklamówki, gdy wracam z pracy z zakupami. Jedną łapką bęc i już jest dziursko a potem węszy i patrzy, czy coś mu skapnie. A jakim zbolałym wzrokiem patrzy - jakby z tydzień nie jadł. :cool3:[/quote]
Dodaj, że sie ślini, rozbija ludziom nosy dając całuski i masz moją bokserkę.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]
Matko co jest - Luka mów!!![/B][/quote]
Ano jej "właścicielka"...jedna paniusia :angryy: uwiązała ją w lesie do drzewa :angryy: (w tym lesie do którego uciekała jak ją wypatrzyłyśmy z Luką) a przywiązała ją dlatego bo kopała jej doły w ogródku. Sprawa będzie zgłoszona na policję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Ano jej "właścicielka"...jedna paniusia :angryy: uwiązała ją w lesie do drzewa :angryy: (w tym lesie do którego uciekała jak ją wypatrzyłyśmy z Luką) a przywiązała ją dlatego bo kopała jej doły w ogródku. Sprawa będzie zgłoszona na policję.[/quote]

[B]O żeszszsz......[/B] :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...