Jump to content
Dogomania

Piękna jamniczka Ampułka MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eurydyka']wiecie, ja napisze dosc otwarcie, ze na ten moment zostalam sama z problemem, bo wszyscy inni nie moga sie sunia zajac, bo ma cieczke. to suka niesterylizowana z umowiona sterylka ale zdarzylo jej sie miec cieczke i nagle problem suni pozostal moj na calej linii

gdyby w czwartek nie trafila do nas to dzis albo by jej nie bylo, albo by zeszla na stole przy tych wynikach krwi

pomoc mozna dajac jej dom tymczasowy na czas cieczki do znalezienia domu

ja wyjezdzam jutro z domu o 6 rano i wracam w czwartek w nocy, kto ja przejmie?[/quote]



Powiedziałabym raczej, że zostałaś z tymi, którzy niewiele moga pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Powiedziałabym raczej, że zostałaś z tymi, którzy niewiele moga pomóc.[/quote]

No żabę trzeba połknąć jakoś. Rozmawiałam z [B]rybon[/B] jest gotowa przejąć sunie do siebie. Ja mogę dać przygotowaną dla niej specjalnie ocieplaną budke z materiałów (jak to jamole lubią), kocyk, zabawki. Dalej ma dograć Eurydyka, natomiast potrzebne byłoby wspomaganie finansowe na pewno. Po wyleczeniu, cieczkach itd podtrzymuję deklarację wzięcia jej na tymczas. Aczkolwiek wydaje mi się że jak ta opcja z rybon wyjdzie to jeszcze trakcie można myśleć o delikatnych ogłoszeniach.

Niestety czasem człowiek nie może skoczyć wyżej klawiatury. Bywają sytuacje przerastające założenia. Prosiłabym zatem od powstrzymania się od wypowiedzi "Kowalska miała wziąć". Ewentualnie zadam wtedy pytanie gdzie były rady Wujka Dobra Rada jak miałam tydzień gdy w domu było 5 (pięć) szczających i srających jamniczek z pseudohodowli, które dostawały paraliżu ze strachu po wyniesieniu na dwór. Sprowadzić się nie dawały, były tak spanikowane. Na dodatek z pchłami w ilościach równych ilości Chińczyków i wielkich i super odkarmionych. Wszystkie sunie wyadoptowałam przez swoje allegro w czasie rewelacyjnym biorąc pod uwagę stan fizyczny i psychiczny psiaków. Wszystkie są w domach z którymi mam kontakt.

[B]Bardzo serdecznie dziękuję przede wszystkim Eurydyce. Dziękuję również Erazm i bianka0 za deklaracje pomocy. Dziękuję tym co mają ciepłe słowo.[/B]

Ta sprawa chyba jest końcem brania przeze mnie tymczasów i to nie bynajmniej na fakt ze będę miała 2 stałe psiaki. Miałam już 5, miałam 3 to nie stanowi problemu. [B]Ale masakrycznie nie znoszę pretensji do garbatego, że ma dzieci proste.[/B][SIZE=2]

Jeszcze przemyśle, cholera znając życie i siebie nie wytrzymam jak jamnik będzie w potrzebie. Tym bardziej jamnik który ma nieszczęście nie mieć papierów lub być jamnikiem nie 100-procentowym.[/SIZE]

[B]Luka damy radę, jakoś wierzę że cos się musi udać z Niunią.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']

[B]Bardzo serdecznie dziękuję przede wszystkim Eurydyce. Dziękuję również Erazm i bianka0 za deklaracje pomocy. Dziękuję tym co mają ciepłe słowo.[/B][/quote]

Z przyjemnością dołacze do grona pomagających zapewne nie w takiej mierze jak wymienieni ale wspomogę finansowo w utrzymaniu jamnisi choć troche.:oops:

Link to comment
Share on other sites

dzis wyniki suni lepsze, ida w gore co dobrze rokuje, wenflon juz zdjety, dzis bez kroplowek

bardzo sie drapala wiec w lecznicy dostala jeszcze pryskanie antypchle, zostawilam dzis w lecznicy kolejne 73 zl

czyli na ten moment suma wydatkow na leczenie na sunie wyniosla =395 + 73 = 468 zl

na najblizszy tydzien dostala w tabletkach antybiotyk enrobioflox, jutro steryd encorton i ze wzgledu na kaszel eurespal

jestem po rozmowie z isadora, Erazm, luka i rybonem

jutro Erazm przewiezie Niunie do rybona, tam konieczne jest oplacenie pobytu (w tym jedzenia) i lekow plus ewentualnych badan

luka poda isadorze konto do podania w aukcji i z tego konta beda wplaty na konto rybona na NIunie

swoja droga potrzebuje konto rybona i jej maila, zeby przeslac jej historie leczenia Niuni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eurydyka']jest urocza i to wszyscy ktorzy ja widzieli zauwazaja

i bardzo wpatrzona w czlowieka, jutro bedzie miala maly szok pewnie :( ale nie ma innego wyjscia, nie ma szans teraz na czlowieka non-stop[/quote]

Biedulka. Luka pisała, że przylepa.
Budka nowiusieńka (specjalnie dla niej ją załatwiłam w zeszłym tygodniu) w czerwoną krateczkę, kocyk i ubranko naszykowane. Z Erazm już rozmawiałam. Zabiorę do pracy i Beata podjedzie. Na razie tyle mogę tylko jej zaoferować.

Link to comment
Share on other sites

tanitka, Niunia jak sie na nia patrzy nie sprawia wrazenia chorego psa, a juz tym bardziej nie powiedzialabys, ze to pies dla ktorego byla konieczna transfuzja

dzis zaczepiala inne psy (to chyba ten etap na oddawanie sie:) ), nawet na jednego warknela ale ogolnie chetnie sie wita z innymi zwierzakami

obecne zalecenia z dzis sa takie, ze ma byc podawany przez tydzien antybiotyk, jutro tez steryd i jako ze zdarza jej sie kaslac to ma byc podawany eurespal w tabletkach

za tydzien kontrola krwi

Link to comment
Share on other sites

chyba tak, ale nalezy pamietac, ze jeszcze trzeba miec pewnosc, ze krew sie przyjela i zacznie Niuni organizm produkowac te potrzebne krwinki

rybon po rozmowie przez telefon, po podaniu wynikow podejrzewa, ze to byla jednak babesioza

Erazm przejmuje jutro przed 11ta Niunie od mojej mamy i zawozi do rybon, komplet wynikow suni, opisy wizyt rybon ma juz na mailu, sunia nie ma ksiazeczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ile niunia ma czasu u rybon?[/quote]

[B]To jest zależne od kasy, której Niunia na razie nie ma, jest na minusie.[/B] [B]Eurydyka założyła kasę[/B]. Potrzebne bedą bazarki, aukcje cegiełkowa zrobię, [SIZE=1][COLOR=DimGray]czekam na zdjęcia odpowiednie do takiej aukcji[/COLOR][/SIZE][COLOR=DimGray].[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...