Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia bonnie']odpowiedz jest prosta, nie wiem czemu pytasz.

[COLOR=Magenta]NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/quote]Mam dzisiaj doła przez Ciebie :placz:
Basia jako matka Twa zakazuję Ci wyjazdu na zlot dogomaniaków :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

po którejś próbie uruchomienia komputera.... ja narazie nie wiem co ze mną, a dowiem sie zapewne w ostatniej chwili, wiec jak zechce pani organizator mnie wpisac pod potężnym znakiem zapytania:p

Komar(????????)- ławka przed domkiem lub "w aucie" - bez psa - z gitarra

A co do spania to moge ta spać z Olusiem:razz:

Tyle w temacie... bede pisal wiecej gdy naprawie komputra:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Ja w tym roku poprosze domek z daleka od Mysi:diabloti:[/quote]

o Ty mendo sośnicka!!!! :eviltong: :evil_lol: Już Ci nigdy Kaji na swój bilet do pociągu nie wezmę :diabloti:


Czy czasami nie zawcześnie na dobieranie się do domków? :evil_lol:
Basiula, bo jak to Twój tata mi powiedział "Już wiem, że Basię mogę z Tobą wszędzie puścić, bo Ty jesteś taka fajna, odpowiedzialna dziewczyna" :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja już wiadomo, ja działam bardzo szybko i prężnie :evil_lol: wynikiem jest nawet założenie ostatni dzień października tematu zlotu :evil_lol: Mamy dwie propozycję już:evil_lol: obie nad jeziorem;)

Pierwsza co mi się bardziej podoba:evil_lol:
W ośrodku dogomaniaczki, która prowadzi ten o to ośrodek [url=http://www.dresso.pl/]O

Link to comment
Share on other sites

Ja już wiadomo, ja działam bardzo szybko i prężnie :evil_lol: wynikiem jest nawet założenie ostatni dzień października tematu zlotu :evil_lol: Mamy dwie propozycję już:evil_lol: obie nad jeziorem;)

Pierwsza co mi się bardziej podoba:evil_lol:
W ośrodku dogomaniaczki, która prowadzi ten o to ośrodek [url]http://www.dresso.p[/url] l ;) Lecz tutaj jak odpisała mi właścicielka zalezy od ilości osób, w jakim terminie czy nie będzie w czymś kolidować np. z koloniami.
Przy ośrodku jak sama właścicielka napisała,nie ma innych ośrodków no i że nocne wycie przy ognisku nikomu by nie przeszkadzało;)

Drugą propozycja jest
[url]http://www.domki.yoyo.p[/url] l
jest 6domków typu brda na max 8 osob, ułożonych w jednej lini przed domkami jest plac ćwiczebny dla naszego szkolenia z psami ( oczywiście ładnie nas dogomaniaków przedstawiłam,że jedzmy szkolić psy i siebie:evil_lol:) i odrazu mamy jezioro przy domkach również,że nie trzeba chodzić;)

Link to comment
Share on other sites

O kurczę :loveu:
KaRa jest miszczem :evil_lol:
Ośrodki fajowe
Ośrodek dogomaniaczki śliczny :razz: Zawsze mozemy się podporządkować do kolonii i termin trochę przesunąć, nie? :razz:
[quote name='KaRa_']Ja już wiadomo, ja działam bardzo szybko i prężnie :evil_lol: wynikiem jest nawet założenie ostatni dzień października tematu zlotu :evil_lol: Mamy dwie propozycję już:evil_lol: obie nad jeziorem;)

Pierwsza co mi się bardziej podoba:evil_lol:
W ośrodku dogomaniaczki, która prowadzi ten o to ośrodek [URL]http://www.dresso.p[/URL] l ;) Lecz tutaj jak odpisała mi właścicielka zalezy od ilości osób, w jakim terminie czy nie będzie w czymś kolidować np. z koloniami.
Przy ośrodku jak sama właścicielka napisała,nie ma innych ośrodków no i że nocne wycie przy ognisku nikomu by nie przeszkadzało;)

Drugą propozycja jest
[URL]http://www.domki.yoyo.p[/URL] l
jest 6domków typu brda na max 8 osob, ułożonych w jednej lini przed domkami jest plac ćwiczebny dla naszego szkolenia z psami ( oczywiście ładnie nas dogomaniaków przedstawiłam,że jedzmy szkolić psy i siebie:evil_lol:) i odrazu mamy jezioro przy domkach również,że nie trzeba chodzić;)[/quote]Obie oferty super :loveu: Wybierzmy tańsze :diabloti:
A i ten ośrodek dogomaczniaczki to z ciekawości zapytam gdzie jest? :cool3: Bo znalazłam trzy takie miejscowości :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Dla nowych osób zapisujących się;)
Psy muszą być łagodne, dla ludzi i psów. Więc np. jesli wiedzie iż Wasza sunia nienawidzi innych suń, taki piesek nie jedzie itp;)[/quote]

się zaczyna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra Kara skończ ,bo psy i tak się żarły , więc takie pisanie o dupe roztrzaś .Było pisanie i tak były dymy.
Zawsze są i bedą.Bo jeśli mają jechać same łagodne pieski to ja nie jade ,bo nie posiadam ani 1 takiego.


Jak ktoś panuje nad psem niech bierze jakiego chce i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Dobra Kara skończ ,bo psy i tak się żarły , więc takie pisanie o dupe roztrzaś .Było pisanie i tak były dymy.
Zawsze są i bedą.Bo jeśli mają jechać same łagodne pieski to ja nie jade ,bo nie posiadam ani 1 takiego.


Jak ktoś panuje nad psem niech bierze jakiego chce i tyle[/quote]
[I][B]No Ty to akurat fakt :diabloti: nie posiadasz :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: ja w sumie jeszcze się zastanowię czy z psem pojadę :eviltong: w tym roku nie chce się stresowac :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...