Jump to content
Dogomania

VII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków


KaRa_

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][B][I] Ale podejrzewam, że odpadnie na przedbiegach :evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote]Ja tam pojechać trochę mogę :diabloti: Znowu będziemy łazić jak głupie w tą i spowrotem w poszukiwaniu przedziału, po to aby wejśc do tego do którego zaglądałyśmy na początku :evil_lol:
A potem bedziemy panikować gdzie i jak się przesiąść i jak znaleźć TEN pociag :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Ja tam pojechać trochę mogę :diabloti: Znowu będziemy łazić jak głupie w tą i spowrotem w poszukiwaniu przedziału, po to aby wejśc do tego do którego zaglądałyśmy na początku :evil_lol:
A potem bedziemy panikować gdzie i jak się przesiąść i jak znaleźć TEN pociag :evil_lol:[/quote]
[B][I] hah dokładnie :evil_lol::evil_lol: już nie mogę się doczekać :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']wątek ledwo powstał, a już ma 6 stron, to co będzie do zlotu? :evil_lol:[/quote]
Teraz na początku jest tzw. "szał macicy" :evil_lol::evil_lol:, zapisze sie masa osób, potem się połowa wykruszy, potem się połowa z połowy znów zapisze itd. :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Teraz na początku jest tzw. "szał macicy" :evil_lol::evil_lol:, zapisze sie masa osób, potem się połowa wykruszy, potem się połowa z połowy znów zapisze itd. :evil_lol::evil_lol:[/quote]

dokładnie :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Wy za długo śpicie:cool3:Poza tym z Diukiem w domku oł noł:evil_lol:
Ja bd spał z komarem :evil_lol:Idealny kandydat:diabloti:[/quote]
Asia wytrzymała Diuczka:evil_lol: może dla Ciebie wezmę Deltę? dawno nie była na wakacjach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Wy za długo śpicie:cool3:Poza tym z Diukiem w domku oł noł:evil_lol:
Ja bd spał z komarem :evil_lol:Idealny kandydat:diabloti:[/quote]

że niby że co:crazyeye:? on też długo śpi, nawet dłużej ode mnie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:diabloti:Rose-on może sobie spać:diabloti:
Już mam koleżanke do pokoju:diabloti:Asia z Dzindziołkiem:evil_lol:
Z daaaala od drącej jape Kary "No idziesz do domku czy NIE?!!!!!":lol: "Jedziemy pociągiem z anią!!Nie będziemy ryzykować swojego życia!":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']:diabloti:Rose-on może sobie spać:diabloti:
Już mam koleżanke do pokoju:diabloti:Asia z Dzindziołkiem:evil_lol:
Z daaaala od drącej jape Kary "No idziesz do domku czy NIE?!!!!!":lol: "Jedziemy pociągiem z anią!!Nie będziemy ryzykować swojego życia!":lol:[/quote]
Olusiu kochany Ty mój jedyny!!! :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']:diabloti:Rose-on może sobie spać:diabloti:
Już mam koleżanke do pokoju:diabloti:Asia z Dzindziołkiem:evil_lol:
Z daaaala od drącej jape Kary "No idziesz do domku czy NIE?!!!!!":lol: "Jedziemy pociągiem z anią!!Nie będziemy ryzykować swojego życia!":lol:[/quote]

A ze mną nie chcesz?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...