Jump to content
Dogomania

Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

No wlasnie- rozne rzeczy sie dzieja na dogo, wystarczy male ziarenko niepokoju i sprawa nabiera innego kolorytu.
Z racji wieku:razz: podejrzliwa sie zrobilam, ot co.
Tak to jest jak sie kogos nie zna, ja lubie wyjasnic sprawy do konca,dziewczyny macie super obronczynie, wiecie co? Bardzo mnie to ujelo ze tak ladnie MIMO WSZYSTKO mi podziekowalyscie, powyjasnialyscie,bubu dziekuje:loveu:Duza klasa.
Chyba jeszcze kupie pare koszulek -tak w ramach pomocy/przeprosin.
Togaa jak cisnienie?
Jest dobrze?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No CIOTKI :loveu::loveu::loveu: Wszystkie mi zaimponowałyście (słownie WSZYSTKIE!!!) Na dogo już się to nie zdarza.
Padło pytanie/wątpliwość .... a tu w odpowiedzi 0 ujadania, 0 napastliwości i obrzucania błotem. Rzeczowe wytłumaczenie i podziękowanie za współpracę :lol:. Efekt taki, że współpraca nie ustaje.
Na ten wątek ściągnęła mnie Alaa z powodu wielkiej miłości do DROPSA.
Bardzo podoba mi się klasa i styl w jakim rozstrzyga się na tym wątku "spory".
Dziś wieczorem wystartuje bazarek dla Dropskia. Mam nadzieje, że będzie miał większe powodzenie niż mój ostatni :-(

Na koniec napiszę jeszcze tyle: WIELKI SZACUN :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No w końcu coś się dzieje na wątku Dropsika :loveu: na pewno byłby zachwycony że tyle szumu wokół niego :p bardzo się cieszę , że zdobywa kolejnych przyjaciół. Dziś zastałam go śpiącego , ale nie przepuścił okazji i zaspany wyszedł na króciutki spacerek ;)

Link to comment
Share on other sites

MOje posdumowanie będzie krótkie (tym razem, bom ja raczej gadatliwa baba jest:eviltong:)[COLOR=Lime][B],,JAKI PAN- TAKI KRAM[/B][/COLOR]"...no i wszyscy już wiedzą, dlaczego ten wątek jest wyjątkowy:loveu::loveu::loveu:
Dropsiu...nowy tydzień- nowe nadzieje...ciekawe co przyniesie dla Ciebie???:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata J.']HMMMMMMMMMM, TO NIE KONIEC DOBRYCH WIEŚCI

ROZI kupiła zestaw za 169zł a wpłaciła 200 zł- BAAAAAARDZO DZIEKUJEMY :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
Dziękujemy Rozi!!!!:loveu::loveu:Taka kwota to prawei polowa ceny za miesiąc w DT...tylko gdzie ten domeczek?????

Link to comment
Share on other sites

Alaa..!!!
ciśnienie już w normie...!!!!
dziękuję!
Naprawdę strasznie się przejęłam tą całą niezręczną sytuacją...
No,ale..było, minęło...!

Ja też mam słabość do Dropsa.I wściekła jestem na siebie że tak trudno mi wygospodarować czas choćby na krótki z nim spacer......!
O ile wiem,to Drops trafił do schronu po śmierci właścicielki....
I myślę ,że o swojej pani nie zapomniał...
Na spacerze pcha sie do każdej napotkanej,zwłaszcza starszej osoby...ciągnie nosem ...
I ma wtedy oczy takie pełne nadziei.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Alaa..!!!
ciśnienie już w normie...!!!!
dziękuję!
Naprawdę strasznie się przejęłam tą całą niezręczną sytuacją...
No,ale..było, minęło...!

Ja też mam słabość do Dropsa.I wściekła jestem na siebie że tak trudno mi wygospodarować czas choćby na krótki z nim spacer......!
O ile wiem,to Drops trafił do schronu po śmierci właścicielki....
I myślę ,że o swojej pani nie zapomniał...
Na spacerze pcha sie do każdej napotkanej,zwłaszcza starszej osoby...ciągnie nosem ...
I ma wtedy oczy takie pełne nadziei.......[/quote]
O Matko...i teraz znów się wzruszyłam..Dropsiu...Ty naprawdę pamietasz swoją Panią???Ale byłoby dobrze, gdyby jakas Pani strasza chciala Cię wziac do domeczku...czasem się tak zdarza....Kurcze..no...nie moge zapanowac nad emocjami w tej chwili... Togaa...:-(

Link to comment
Share on other sites

[I]Dropsik jest z tych piesków, które wywołują uśmiech nawet w najtrudniejsze dni... Jest taki pełny nadzieii, radości i chęci życia, że potrafi tym zarazić...
Cieszy się z każdej uwagi skierowanej na Jego osobę.
Pomimo,że nie słyszy to tak bacznie obserwuje człowieka jakby chciał czytać z ust...
Jak tylko widzi w ręce jakiś smakołyk to już radośnie leci, bo wie,że to dla Niego. Łakomczuch z Niego straszny :loveu:
Za spacer i chwilę uwagi dziękuje całym sobą...
Nie sposób o Nim zapomnieć...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Togaa, zapomniałaś o dropsiastym podkopie w Twoim samochodzie... :evil_lol:[/quote]

A tak...prawda....!!!

Wiozłam wiosną Dropsika ze schronu na nasz schroniskowy festyn - 20 km...
Dropsik nie chciał na siedzeniu, zeskoczył na podłoge zaścieloną grubą warstwą "Wyborczej".
I Drops nie wiedząc czemu zaczął w niej kopać, aż strzępy leciały i aż dokopał sie do dywanika....:evil_lol:
A jak mu sie znudziło to łepek kładł mi na prawej ręce/biegi...!!!/, by go przynajmniej miziac....
Przez całą podróż czymś chciał sie zajmować....Wiercipięta jedna...

Link to comment
Share on other sites

BARDZO PZREPRASZAM ZA OFFA.. jak dziś dostalam watek i weszlam tam to mnie zmroziło...ALE JUZ I TAK JEST TROCHĘ ZA PÓŹNO..ZOBACZCIE CIOTECZKI- BŁAGAM- TU WAS TAK DUZO- MOZE KTORAŚ COŚ POMOŻE..MOZE WYMYŚLI...
[COLOR=Red][B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-pilnie-dt-inaczej-zostanie-wywieziony-zabity-130080/index3.html[/url][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...