Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

Nowa szata graficzna MP nie przypadła mi zbytnio do gustu:shake: Po co te kropeczki, wszystko jest jakieś takie białe, miało być teraz bardziej hmm... nowocześnie?:roll:
[quote name='Cambel&Megi']I ja gratuluję, a także Magdzie_drakkar, bo i jej zdjęcie się ukazało...[/quote]
Dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia']Ja również gratuluję!
MP mi się bardzo podoba... chociaż faktycznia jakoś szybciej się czyta...[/quote]

Szybciej się czyta, bo jest mniej tekstu... Wcześniej artykuł miał dwie strony i teraz też ma dwie, ale dodatkowo ma większe przerwy między linijkami... no to chyba jasne, że artykuły są krótsze...

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłam tę nową szatę graficzną, to aż odłożyłam gazetę i najpierw przejrzałam PP:evil_lol::oops:

Pogubiłam się już w spisie treści. Nie mieli chyba czym zapełnić gazety, to spis rozłożyli na dwie strony...:shake:
Czcionka też mi się nie podoba... Interlinii nawet nie skomentuję.
Ale najbardziej mnie wkurza przerywanie artykułów reklamami... jak w telewizji po prostu:diabloti: Dobrze, że chociaż kartkę w gazecie mogę przełożyć kiedy chcę i nie muszę swojego odczekać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No i zakupiłam gazetkę...:cool3:

Ta nowa szata graficzna jest moim zdaniem niezaciekawa, dużo więcej wolnego miejsca jest, z czego zrobili te dodatkowe 8 stron :lol:. Czcionka to porażka. Za dużo reklam. Ale plusem jest to, że nie ma tych plakatów ras :eviltong:, i podoba mi się rozszerzona wersia 'miejsca przyjazne psom 2008' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Dobrze, że chociaż kartkę w gazecie mogę przełożyć kiedy chcę i nie muszę swojego odczekać:diabloti:[/quote]

Dobrze napisane :razz:

[quote name='Cekinka13*']i podoba mi się rozszerzona wersia 'miejsca przyjazne psom 2008' ;)[/quote]

niestety nie do wszystkich hoteli ktore wypisali przyjmuja z psami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']
niestety nie do wszystkich hoteli ktore wypisali przyjmuja z psami :eviltong:[/quote]
np gdzie? :cool1:

co do reklam fakt faktem trochę ich się wydaje sporo może to też i przez kupony rabatowe, które zajmują trochę miejsca, chociaż generalnie pokażcie mi gazetę w której nie ma reklam :diabloti:

Bzikowa książeczka dołączona do numeru ;) w wakacje była podobna tylko ta obecna jest poszerzona o wiecej dostępnych miejsc

Link to comment
Share on other sites

W wakacje ksiazeczce taka wlasnie dalam mojej kol. bo sie wybierala z psem nad morze :cool3:
Obdzwonila kilka hoteli i w bodajze 2 odmowiono jej przyjecia. W 1 czepili sie ze to dobek :cool1:.
Nie wiem teraz co to za hotele byly a i ona pewnie nie wiem w koncu kawalek czasu temu bylo :eviltong: Ale jak tylko ja spotkam to sie zapytam :cool3:

A ja znam taka w ktorej nie ma reklam :cool1: U cioci na wsi wydaja taka ze zwyklego papieru do drukarki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Pogubiłam się już w spisie treści. Nie mieli chyba czym zapełnić gazety, to spis rozłożyli na dwie strony...:shake:[/quote]
I jeszcze przerwali reklamami :shake: :lol:

Bardzo podobały mi się atykuły o psich "hybrydach" ras. Miło, lekko się je czytało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Może w kolejnym wydaniu będzie lepiej? Zauważcie, że teraz został dołączony dodatek, a to napewno są dla nich spore koszty..[/quote]
Przy takiej ilości reklam na pewno mają na pokrycie tego dodatku.
Jakby nie mieli, to nie drukowaliby tego i tyle.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chianti']no ech... wolałam stary wygląd MP... w ogóle jakoś dziwnie jest to zrobione. Może coś poprawią w następnym numerze..[/quote]
a ja patrząc na przestrzeni bodaj 8 lat i widząc wszelakie zmiany stwierdzam że te mi się bardzo podobają :razz:

Dudziaczek wiesz jak to jest ludzie usłyszą dobek i od razu wyobrażają sobie że to morderca, niestety nie wiedza i przekonania które panują działaja na niekorzyść tych fantastycznych psiaków :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']

Dudziaczek wiesz jak to jest ludzie usłyszą dobek i od razu wyobrażają sobie że to morderca, niestety nie wiedza i przekonania które panują działaja na niekorzyść tych fantastycznych psiaków :shake:[/quote]

To ja juz nie chce wiedziec co by bylo jakby to byl pit czy rotek :cool3:
Ci ludzie sa niesamowici Ja sie tam bardziej boje ze mi sie york przyczepi do nogawki niz ze mnie pit zagryzie :cool1:

Wiecie co no tych reklam jest wieeele ale jakos bedzie... W sumie najwazniejsza jest tresc... :roll: A w przyszlym num. moze bedzie wiecej tresci bo nie bedzie tych kuponow :razz:

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam dziewczynki ze ten kawałek ksiazki z miejscami zacheca ludzi... A jest to totalnie nieopłacalne wiem bo mam kilka tych takich świskow po kawałku i wkoncu doszlam do wniosku zeby kupic calosc czyli cała ksiazke...

Ja MP juz niezbieram, te gazety naprawde przez wiele lat wydawania z przykroscia zrobily sie coraz gorsze przynajmniej wg MOJEGO zdania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga']Moim zdaniem- gazeta jest przejrzysta, lepiej sie czyta. reklam chyba [B]dwie[/B] strony, jak nie wiecej;/ ale ogolnie jest lepsza. wyglada jak amierykanskie psie gazety:p
Napiszmy do nich list albo petycje "MNIEJ REKLAM":eviltong:[/quote]
Dwie? Reklamy zajmują ok. 1/3 - 1/4 zawartości gazety :lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nera-']Prawda ale co z tego jak przez te reklamy wiele czytelnikow chociazby sie zniecheci? Pozatym i tak jest podniesiona cena gazety od jakiegos dluzszego czasu i to wprawdzie niewiadomo za co ale te reklamy dobijaja[/quote]
No bez przesady! Zniechęcisz się, bo zobaczysz reklamę? Możesz przewrócić kartkę i jej nie oglądać. W końcu to kupuje się gazetę dla ciekawych artykułów, a nie dla reklam, czy ich braku. ja nie znam nikogo, kogo by reklamy zniechęciły do KUPOWANIA jakiejś gazety. A czy akurat artykuły w MP są ciekawe, czy nie, to już zupełnie inny temat :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...