Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

Tak, tylko niektóre rasy są tam opisywane chyba poraz setny :mad:

Ale całkiem podoba mi się ten nowy cykl w PP, "odpowiedzialne rozmnażanie" :) Takie lekkie i przystępne i może dotrze do ludzi którzy rozmnażają swoje kundelki chociaż są ich tłumy w schronach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grrrond'] sluchajcie, kiedyś już gdzieś rozmawialiśmy o tym, że przydaloby się w MP poruszanie jakichś bardziej egzotycznych ras, mniej znanych niż york czy spaniel... może jakieś maile? co o tym myślicie? tak tylko rzucam, bo ja bym chętnie poczytała więcej o np. pumi :roll: [/quote]
no przeciez w aktualnym MP jest artykuł o chorwackim owczarku :loveu:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']sluchajcie, kiedyś już gdzieś rozmawialiśmy o tym, że przydaloby się w MP poruszanie jakichś bardziej egzotycznych ras, mniej znanych niż york czy spaniel... może jakieś maile? co o tym myślicie? tak tylko rzucam, bo ja bym chętnie poczytała więcej o np. pumi :roll:[/quote]
No tak, ale żeby był artykuł o Pumi to musi być takowy pies w Polsce, a z tego co sie orientuje to ni ma.
Poza tym, przecież zawsze dają artykuł o psach znanych, popularnych i o tych mało znanych- przeciez było o Hispzańskich psach dowodnych, puli, barbetach, papilonach itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']papilony są b.znane...na tej wystawie dzisiejszej (w Krk-owie oczywiście) było ich multum ;)[/quote]

A ja nigdy na żywo nie widziałam papilona , yorka to rzut okiem, beagla też nie spotkałam..:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

tak, macie rację, że trzeba by było mieć przedstawiciela danej rasy w polsce... więc pewnie nic by z tego nie wyszło...cieszę się, że chorwat w tym numerze :evil_lol: , ale jednak nadal ubolewam, że zazwyczaj jak jest poruszana jakas rzadsza rasa, to tak pobieżnie... może kiedyś ;) no to dogomaniacy sprowadzamy egozotyczne rasy :mad: :lol: !

a i jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba: pod rasą główną jest rubryczka z taką wyprawką dla danej rasy. hmm chyba nie rozumiem celu, przeciez kazdy pies potrzebuje miski, smyczy i posłania... a to jakiego rozmiaru to już się chyba w sklepie dobiera... uważam to trochę za bezcelowe.

ale skrytykowałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']a i jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba: pod rasą główną jest rubryczka z taką wyprawką dla danej rasy. hmm chyba nie rozumiem celu, przeciez kazdy pies potrzebuje miski, smyczy i posłania... a to jakiego rozmiaru to już się chyba w sklepie dobiera... uważam to trochę za bezcelowe.[/QUOTE]No właśnie...jakby to było raz, dwa, trzy...ale nie! Co miesiąc prawie taka sama wyprawka! Ja i tak tego nie czytam...już lepsze są te reklamy hodowli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']tak, macie rację, że trzeba by było mieć przedstawiciela danej rasy w polsce... więc pewnie nic by z tego nie wyszło...cieszę się, że chorwat w tym numerze :evil_lol: , ale jednak nadal ubolewam, że zazwyczaj jak jest poruszana jakas rzadsza rasa, to tak pobieżnie... może kiedyś ;) no to dogomaniacy sprowadzamy egozotyczne rasy :mad: :lol: !

a i jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba: pod rasą główną jest rubryczka z taką wyprawką dla danej rasy. hmm chyba nie rozumiem celu, przeciez kazdy pies potrzebuje miski, smyczy i posłania... a to jakiego rozmiaru to już się chyba w sklepie dobiera... uważam to trochę za bezcelowe.

ale skrytykowałam ;)[/quote]

Wiesz....forsa..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='justys95']No właśnie...jakby to było raz, dwa, trzy...ale nie! Co miesiąc prawie taka sama wyprawka! Ja i tak tego nie czytam...już lepsze są te reklamy hodowli ;)[/quote]
Zgadzam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='*Iza*']A ja nigdy na żywo nie widziałam papilona , yorka to rzut okiem, beagla też nie spotkałam..:placz: :placz:[/quote]Ja bardzo lubię Papillonki :) To jedna z moich ulubionych ras. Beagla widziałam dziesiatki razy, moja ciocia takiego ma.
Yorka rzut okiem? :-o Nie głaskałaś nigdy? :-o
Moja znajoma ma 8 yorków (pseudohodowla), taka pani mieszkająca około 1 km odemnie tez ma yorka. Prawie codziennie ją widzę i głaskam yoreczka. Do tego jeszcze przyjeżdzają ludzie którzy mają yorki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Ja bardzo lubię Papillonki :) To jedna z moich ulubionych ras. Beagla widziałam dziesiatki razy, moja ciocia takiego ma.
Yorka rzut okiem? :-o Nie głaskałaś nigdy? :-o
Moja znajoma ma 8 yorków (pseudohodowla), taka pani mieszkająca około 1 km odemnie tez ma yorka. Prawie codziennie ją widzę i głaskam yoreczka. Do tego jeszcze przyjeżdzają ludzie którzy mają yorki :)[/quote]

Tzn. jak byłam na wystawie to widziałam yorki.Ale one wyglądały jakby były na jakiś środkach uspokajających. Spały tylko, nawet podnieść się nie chciały. Babka wystawiająca te psy była ze Słowacji i nie kazała głaskać ich.
U mnie w mieścinie nie ma żadnego yorka,beagla....
Psów rasowych jest może z 3 na krzyż..:shake:
Akurat sąsiedzi mają;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']tak, macie rację, że trzeba by było mieć przedstawiciela danej rasy w polsce... więc pewnie nic by z tego nie wyszło...cieszę się, że chorwat w tym numerze :evil_lol: , ale jednak nadal ubolewam, że zazwyczaj jak jest poruszana jakas rzadsza rasa, to tak pobieżnie... może kiedyś ;) no to dogomaniacy sprowadzamy egozotyczne rasy :mad: :lol: ! [/QUOTE]
Moze za jakiś czas bedzie chorwat w Polsce... :evil_lol:

Ludzie nauczcie się pisać rasy psów! lab[COLOR="Red"]R[/COLOR]ador, coc[COLOR="Red"]K[/COLOR]er spaniel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Ale off...Boże, ale off...:diabloti:[/quote]

:diabloti: :diabloti:

To pisz coś co nie jest offem :lol:

Ma może ktoś numer 5/2006, mogłby mi ktoś przeskanować artykuł o Cairn terrierach? Proszę..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...