Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

Biedny Halutek:( Jakieś głupie wron go denerwują? NO żeby psa dziabały ycch!!!!!!!!!!!
Halut nie bój się, kupimy yun pukawkę bna kulki będzie szczelać we wrońska;p

(a ciocia yunka to mnie uświadomiła o tych łapciach psich...i strefie intymnej... i jak mi się przypomniało co ostatnio próbowałam w kojcu wyczyniać z dużym psem i jego chorymi łapciami... to mi się kolacja wywaliła w żołądku właśnie...)


Pozdrawiam Was z Wiatrakolandu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Biedny Halutek:( Jakieś głupie wron go denerwują? NO żeby psa dziabały ycch!!!!!!!!!!!
Halut nie bój się, kupimy yun pukawkę bna kulki będzie szczelać we wrońska;p

(a ciocia yunka to mnie uświadomiła o tych łapciach psich...i strefie intymnej... i jak mi się przypomniało co ostatnio próbowałam w kojcu wyczyniać z dużym psem i jego chorymi łapciami... to mi się kolacja wywaliła w żołądku właśnie...)


Pozdrawiam Was z Wiatrakolandu;)[/QUOTE]
A cio tam lobisz cioteczko Betbet, wywiało Cię za robotą?
Jeśli chodzi o łapy to wiem o nich bo gdzieś wyczytałam, a wrony naprawdę atakują zwierzaki, szczególnie małe. Harutek rano szedł przy nodze i jak zobaczył na latarni dwa gołębie (było pod słońce i ja też myślałamm, że to wrony, a okazało się , że dwa gołąbki :) ) , jak dał czadu to dopiero pod drzwiami klatki zatrzymał się. Pozdrawiamy :) :multi:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko yun, nie za pracą ale za zmianami i z ciekawości. Należę do tego coraz mniejszego odsetka względnie młodych ludzi którym całkiem niezła praca się znalazła po studiach, alee... nie samą pracą człowiek żyje. Zamieniłam intelektualne podboje na fizolstwo i poznaję - świat, ludzi, granice swojej wytrzymałości itp;)
Wrócić zawsze można:) W piątek właśnie lecę do PL sprawy pozałatwiać:)
Ale Halutka i Ferciuchnę śledzę, jak tylko mam możliwość i nie padam na nos!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Cioteczko yun, nie za pracą ale za zmianami i z ciekawości. Należę do tego coraz mniejszego odsetka względnie młodych ludzi którym całkiem niezła praca się znalazła po studiach, alee... nie samą pracą człowiek żyje. Zamieniłam intelektualne podboje na fizolstwo i poznaję - świat, ludzi, granice swojej wytrzymałości itp;)
Wrócić zawsze można:) W piątek właśnie lecę do PL sprawy pozałatwiać:)
Ale Halutka i Ferciuchnę śledzę, jak tylko mam możliwość i nie padam na nos![/QUOTE]
Super, cieszymy się i pozdrawimy :multi:

Link to comment
Share on other sites

mój mąż zabrał kiedyś Hektorka (już za TM) do knajpy - oficjalnie łobuz poszedł z nim na spacer
no i tam gadu gadu z kumplami, którzy grali w bilard,
mąż się odwraca na psa, a Hektor pije piwa z kufla gościa, które ten postawił na ziemi bo przy bilardzie przeszkadzało
no ostatecznie jak już wlazł do tej knajpy to chciał skorzystać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']mój mąż zabrał kiedyś Hektorka (już za TM) do knajpy - oficjalnie łobuz poszedł z nim na spacer
no i tam gadu gadu z kumplami, którzy grali w bilard,
mąż się odwraca na psa, a Hektor pije piwa z kufla gościa, które ten postawił na ziemi bo przy bilardzie przeszkadzało
no ostatecznie jak już wlazł do tej knajpy to chciał skorzystać[/QUOTE]

Ale to wina gościa, kto to widział stawiac piwo na ziemi

Link to comment
Share on other sites

......... na mnie też wywarł wrażenie!...tylko ukraść mi się nie udało:oops: chciałam wysłać do syna? i tylko link mi się wkleja [url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ulll8H9h75c[/url] jak to ukraść:hmmmm:... i ta muzyka:loveu:...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='werenn']sie ma
no bo tutaj to mnie chyba jeszcze nie było
ale jestem
Marcel z wizytą[/QUOTE]
Aaaaaaaaaaaaa witamy Marcelku na naszym wątku:multi: :multi: :multi:, dużo tu się może nie dzieje, ale brak czasu i jeszcze raz brak czasu. :). Od czasu do czasu odświeżam wątek wstawiając foty.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...