Jump to content
Dogomania

Frodo - Pudelek po przejściach - MA DOM


_bubu_

Recommended Posts

Irenka, aktualna opiekunka Froda jest w trakcie sporządzania " instrukcji obsługi Froda"...

Co wolno, a czego trzeba unikać by pudliszonowi nie podpaść.....

Jak Frodo trafi na odpowiednich ludzi...będą mieli z niego posiechę !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frodo dzieli teraz pokoik z Franiem...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratunku-menel-chce-zabrac-frania-na-meline-pilny-dt-na-juz-prosimy-o-bazarki-125025/index8.html[/URL]

I bardzo dobrze to towarzystwo Frodo robi.
Dzisiaj po raz pierwszy sam do mnie podszedł na pieszczotki. Nadstawiał sie z przodu, z tyłu , podawał łapeczki.....Nic tylko go miziać i głaskać....
Nieopatrznie wypowiedziałam słowo "spacerek" i Frodo natychmiast odstawił taniec przy drzwiach wyjściowych...Wszystko rozumie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Frodo dzieli teraz pokoik z Franiem...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratunku-menel-chce-zabrac-frania-na-meline-pilny-dt-na-juz-prosimy-o-bazarki-125025/index8.html[/URL]

I bardzo dobrze to towarzystwo Frodo robi.
Dzisiaj po raz pierwszy sam do mnie podszedł na pieszczotki. Nadstawiał sie z przodu, z tyłu , podawał łapeczki.....Nic tylko go miziać i głaskać....
Nieopatrznie wypowiedziałam słowo "spacerek" i Frodo natychmiast odstawił taniec przy drzwiach wyjściowych...Wszystko rozumie![/QUOTE]

[B][I][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkSlateGray"]bo pudelki to naprawdę mądre psiaki ... a przede wszystkim rozumieją co się do nich lub o nich mówi. I reagują natychmiast. Moj pies jak słyszy domofon ( na dźwięk telefonu nie reaguje) to natychniast zrywa sie do drzwi i wydaje takie dźwieki jakby chciał powiedzieć ' no otwieraj te drzwi ja przyprowadzę ci tych gości' i faktycznie to robi. Zlatuje z IV piętra i wszystkich przyprowadza do domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']Dzisiaj przyjechali poznac Frodo Państwo z Krakowa. Niestety charakter psiaka nie pasuje do ich trybu zycia. jeśli ktoś ma do adopcji pudelka lub pudliczke która jest łagodna dla obcych oraz dzieci - proszę o kontakt.[/quote]

Bubu! Ja mam!
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=508111604]PUDEL PUDELEK mini 4kg wesoła suczka 6miesięcy (508111604) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Pudliczka ma na imię Sztuczka. Została wyciągnięta ze schroniska w Klembowie. Wszystkiego dowiesz się z aukcji Allego, której link wkleiłam powyżej. Jest naprawdę cudowna. Mądra. Inteligentna. Posłuszna. Łagodna. Po prostu PSI IDEAŁ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...