Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

[quote name='rodzice']słuchajcie a na jakiej podstawie my tam będziemy parkować ? Ja szczerze powiedziawszy mam tylko numer 2259 który mi się wyświetlił przy rezerwacji ale nie zapisałam sobie parkingu i nie pamietam który rezerwowałam he he . I co teraz ?[/quote]
pisałem do nich w tej sprawie; oto odpowiedź:
[I]
Dear exhibitor,
Parking card will be sent by post before dogshow.
Sincerely your
Zajac Vladimír
WDS2009[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rodzice']z tego co widzę nie ma już nigdzie miejsc parkingowych - wszędzie widnieje 0[/quote]

0 oznacza, że masz na dany dzień w danym sektorze zaznaczone zero miejsc, możesz wpisać tam np 5. co znaczy , że np na 9.10 na sektor A zamawiasz 5 miesjsc parkingowych na swoje nazwisko. Tylko sektor D jest wyprzedany - sold out, w pozostałych masz napisane np 126 lots left, czyli, że w danym dniu w danym sektorze jest jeszcze 126 miejsc. Jeżeli jedziesz busem ( w sektor D dla busów jest już wyprzedany), to wykupując 2 miejsca w sektorze B masz jeszcze możliwość dostać miejsce dla busa.

[B][U]Mam namiary na 2 hotele, które na pewno mają wolne miejsca. W tym jeden za 8,5e /noc/osobę. [/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']A rejestrowałaś się on line? Bo tylko wtedy można się zalogować, a co do zgłoszeń napisz i czekaj, jak cisza pisz ponownie w końcu odpiszą.




Dziękuję, ale piszę i piszę i piszę...... Jak na razie żadnej odpowiedzi nie mam :placz::placz::placz:
Zgłoszenia wysyłałam pocztą :mad: nie wiem czy dobrze zrobiłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneczka23']0 oznacza, że masz na dany dzień w danym sektorze zaznaczone zero miejsc, możesz wpisać tam np 5. co znaczy , że np na 9.10 na sektor A zamawiasz 5 miesjsc parkingowych na swoje nazwisko. Tylko sektor D jest wyprzedany - sold out, w pozostałych masz napisane np 126 lots left, czyli, że w danym dniu w danym sektorze jest jeszcze 126 miejsc. Jeżeli jedziesz busem ( w sektor D dla busów jest już wyprzedany), to wykupując 2 miejsca w sektorze B masz jeszcze możliwość dostać miejsce dla busa.
[/QUOTE]

Dziękuję za informację :lol:, bo już się wystraszyłam po ostatnich postach, że rzeczywiście miejsc parkingowych brak :razz:.

Link to comment
Share on other sites

powiem tak - zarezerwowałam po jednym miejscu parkingowym na każdy dzien z opcja płatnosci - przelew z banku - NATYCHMIAST dostałam potwierdzenie mailem ze mam zarezerwowane miejsca i muszę za nie zapłacić by rezerwacja stała się ciałem ;), co uczynie dziś.

za psa płaciłam w pierwszym terminie, tez przelewem, ale miałam kłopot z drukiem formularza - w rezultacie wysłałam zgloszenie dopiero w lipcu :-o - zero kłopotu bo [B]płatność[/B] dokonana. I to się liczy - nie termin zgłoszenia a termin płatności. Wysłać papiery można wszak nawet i 15 sieprnia czyli ostatniego dnia trzeciego terminu!
Do wysłanego zgłoszenia i kopii płatnosci dołaczyłam liscik z prośbą o potwierdzenie otrzymania mego listu i pytanie czy mam cos doplacac z powodu opóźnienia wysyłki zgłoszenia pisemnego - dostałam po 5 dniach mailem potwierdzenie ze papiery do nich dotarły i potrzebują do szczęścia jedynie kopię rodowodu - dosłałam skan mailem. Powiadziano mi tez że płatnośc ok.

jeśli komu pomogłam w rozterkach - prosze uprzejmie!


ah, za to ja też mam pytanie - jak sądzicie - godzinówka i lista zgłoszonych psów pojawi się pewnie dopiero po 15 sieprnia jak skończą napływać zgłoszenia???

Link to comment
Share on other sites

Musiałek, lepiej zadzwoń do nich. Ja wysłałam list z prośbą o zmianę klasy wystawowej w maju jeszcze i pisałam prośbę o poinformowanie mnie o decyzji i do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi pomimo, że pisałam jeszcze maile z pytaniem. Dzisiaj zadzwoniłam i dowiedziałam się szubciutko o decyzji....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Deirdre']powiem tak - zarezerwowałam po jednym miejscu parkingowym na każdy dzien z opcja płatnosci - przelew z banku - NATYCHMIAST dostałam potwierdzenie mailem ze mam zarezerwowane miejsca i muszę za nie zapłacić by rezerwacja stała się ciałem ;), co uczynie dziś.

za psa płaciłam w pierwszym terminie, tez przelewem, ale miałam kłopot z drukiem formularza - w rezultacie wysłałam zgloszenie dopiero w lipcu :-o - zero kłopotu bo [B]płatność[/B] dokonana. I to się liczy - nie termin zgłoszenia a termin płatności. Wysłać papiery można wszak nawet i 15 sieprnia czyli ostatniego dnia trzeciego terminu!
Do wysłanego zgłoszenia i kopii płatnosci dołaczyłam liscik z prośbą o potwierdzenie otrzymania mego listu i pytanie czy mam cos doplacac z powodu opóźnienia wysyłki zgłoszenia pisemnego - dostałam po 5 dniach mailem potwierdzenie ze papiery do nich dotarły i potrzebują do szczęścia jedynie kopię rodowodu - dosłałam skan mailem. Powiadziano mi tez że płatnośc ok.

jeśli komu pomogłam w rozterkach - prosze uprzejmie!


ah, za to ja też mam pytanie - jak sądzicie - godzinówka i lista zgłoszonych psów pojawi się pewnie dopiero po 15 sieprnia jak skończą napływać zgłoszenia???[/quote]
:lol::lol::lol::lol: odrobinę mnie pocieszyłaś.
Mogłabyś jeszcze podać mi adres email z którego Ci odpowiedziano ;) Może będzie skuteczniejszy :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Ja nie na światową, ale te podwójne międzynarodówki listownie napisałam prośbę o wycofanie jednego psa i przyjęcie innego. Nie odpisali, ale wszystko jest tak jak prosiłam .[/quote]

na swiatowce za wycofanie jednego psa a zgloszenie innego tzn zamiana to koszt 5 euro :evil_lol:
Oczywiscie listownie

[quote name='Dzidtka_Gl']ja zgłaszałam na wystawie w Krakowie. Czy ktoś z Was zgłaszał w Katowicach lub w Krakowie ? potwierdzenie wpłaty od nich mam ale... dostaliście np coś później mailem ??[/quote]

Ja zgłaszałam w Katowicach, od nich chyba nic nie dostalam, ale pozniej napisalam maila i odpowiedzieli ze mi psisko przyjeli :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
ktoś z Was pisał, że dokonywał wpłaty na poczcie - czy możecie powiedzieć JAK?? Mi pani w okienku powiedziała, że oni przelewów nie robią, tylko przekazy, a niestety na stronie nie ma podanej osoby fizycznej na którą można by wysłać, tylko nr konta :(
Będę wdzięczna za pomoc..

A i u mnie też cisza jeśli chodzi o potwierdzenie, a po zalogowaniu na ich stronie znalazlam informację że:
You have no items ordered. - w zakładce My Paid Entries
i You have no other items in your order - w zakładce Entries Not Paid
oraz, że You have no dogs enetered to the World dog show 2009 at the moment, mimo iż zgłoszenie i wpłata "poszły" w Krakowie na wystawie - co robić??:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dafik24']Witajcie,
ktoś z Was pisał, że dokonywał wpłaty na poczcie - czy możecie powiedzieć JAK?? Mi pani w okienku powiedziała, że oni przelewów nie robią, tylko przekazy, a niestety na stronie nie ma podanej osoby fizycznej na którą można by wysłać, tylko nr konta :(
Będę wdzięczna za pomoc..

[/quote]

wysyłałam na adres:

WORD DOG SHOW

STEFANIKOVA 12
811 05 BRATYSŁAWA

SLOWACJA

WYSŁAŁAM 10.03.2009 DOSTALI PRZELEW 26.03 DOS DLUGO SZLO TYM RAZEM

Link to comment
Share on other sites

a jak tak trochę z innej beczki... Zgłaszał ktoś może psiaka na wystawę klubową przy światówce? Tzn pytam określoną grupę ludzi: właścicieli Fili, Bullmastiffów, dogów argentyńskich lub mastiffów ang.
Przewertowałam ich całą stronę ale albo ja ślepa jestem albo nie rozumiem tego po słowacku:oops: więc jeśli ktoś zgłaszał to proszę o wskazówki....:modla:
gdzie mogę znaleźć formularz, do kiedy termin, cena itp
Z góry dzięki wielkie za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...