Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ech... ja zgłosiłam na klubową. Wzięłam adres ze str dla światówki... Tam gdzie były podane wystawy przy światowej. Strona klubu molosa: [URL="http://www.molossclub.sk-"]www.molossclub.sk-[/URL] wszystko cacy, wysłałam zgłoszenie a oni napisali, że oni nie mają tych 4 ras co wymieniłam:shake: podała mi babeczka adres ich klubu: [URL="http://www.molossklub.sk"]www.molossklub.sk[/URL] a tam nic o wystawie przy światówce. Tak jak na światówce nic o klubówce org przez inny klub molosa. Cane Corso ma podane ale nie file, BM, MA i DA:-(
ech... a mail nie działa, który mają podany na stronie. :angryy: więc jak ktoś zgłaszał to pliiisss- help me:oops:

Link to comment
Share on other sites

Zimowa Aura- u nas w Cane Corso podali wszelkie informacje o klubie dokladnie na tydzien przed koncem "tanszego"terminu.Tez monitowalismy co sie dzieje z klubem CC,nikt nic nie wiedzial a ze pozniej sie okazalo,ze mozna placic juz tylko 40 euro od psa wycofalismy sie.
Stwierdzilam,ze nie bede placic ponad 250 euro na 2 wystawy dla 2 psow.
Jedziemy tylko na swiatową.

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszając psa na światówke dostaliście potwierdzenie przyjecia na wystawe. Bo nie jestem pewna czy wszystko do nich dotarło. I jeszcze jedno pytanko czy oprócz zaświadczenia o szczepieniach potrzbne są jeszcze jakies dokumenty. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze na zagraniczne wystawy zabieram rodowod,nie jest niby potrzebny ale wrazie co biore Go.
W paszporcie musisz miec pieczatke "wyjazdową" Granic tutaj nie ma ale zawsze moze zahaczyc policja ,straż i beda patrzec czy jest owa pieczatka.

Na wystawe zabieram zawsze tez potwierdzienie zaplaty zeby przez pomyłke organizatorow nie placic podwojnie-moim znajomym sie niestety tak zdarzalo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']JW paszporcie musisz miec pieczatke "wyjazdową" Granic tutaj nie ma ale zawsze moze zahaczyc policja ,straż i beda patrzec czy jest owa pieczatka.[/QUOTE]

A jak powinna wyglądać taka pieczątka i w którym miejscu w paszporcie jej szukać?? A w razie braku, gdzie się można o nią starać??

Przepraszam, że pytam, ale pierwszy raz o tym słyszę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jesli masz szczeniaka importa to pewnie choc niekoniecznie ,ma paszport unijny lub nie z zalezy jakiego kraju jest.
Ja radze zalozyc od nowa(jesli ma cos innego )unijny paszport u weterynarza.Teraz jest kwestia chipu (czy posiada) w Uni jest taki wymog choc poki co martwy w niektorych krajach.Wiec jesli ma chipa wyrob mu tylko paszport (cena ok 55zl) a i powiedz lekarzowi ze wyjezdzasz zagranice On juz bedzie wiedzial gdzie dokonac wpisu,tzn postawi date i pieczatke.Powiedz tez kiedy wyjezdzasz- poki co masz duzo czasu do swiatowki.

Jesli nie masz chipu zachipuj Go odrazu i wykup paszport.

Wszystko zalatwiasz u lekarza wet-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']Jesli masz szczeniaka importa to pewnie choc niekoniecznie ,ma paszport unijny lub nie z zalezy jakiego kraju jest.
Ja radze zalozyc od nowa(jesli ma cos innego )unijny paszport u weterynarza.Teraz jest kwestia chipu (czy posiada) w Uni jest taki wymog choc poki co martwy w niektorych krajach.Wiec jesli ma chipa wyrob mu tylko paszport (cena ok 55zl) a i powiedz lekarzowi ze wyjezdzasz zagranice On juz bedzie wiedzial gdzie dokonac wpisu,tzn postawi date i pieczatke.Powiedz tez kiedy wyjezdzasz- poki co masz duzo czasu do swiatowki.

Jesli nie masz chipu zachipuj Go odrazu i wykup paszport.

Wszystko zalatwiasz u lekarza wet-)[/QUOTE]

Mała jest z Czech i posiada chip - nie ma tatuaża. Jeśli paszport unijny, to ten niebieski z kręgiem z gwiazd (to taki mamy:) )

A na wizytę kontrolną wybieramy się w przyszłym miesiący, więc wtedy zapytam, jak proponujesz, o pieczątkę..

Wilekie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']Zimowa Aura- u nas w Cane Corso podali wszelkie informacje o klubie dokladnie na tydzien przed koncem "tanszego"terminu.Tez monitowalismy co sie dzieje z klubem CC,nikt nic nie wiedzial a ze pozniej sie okazalo,ze mozna placic juz tylko 40 euro od psa wycofalismy sie.
Stwierdzilam,ze nie bede placic ponad 250 euro na 2 wystawy dla 2 psow.
Jedziemy tylko na swiatową.[/quote]

ech... :mad: to chyba my też skończymy tylko na światówce :shake: prosiłam o wskazówki słowaczkę z klubu molosa, który nie obejmuje BM ale jak na razie cicho. Żadnych informacji. A nie wydaje mi się aby BM, FB,MA i DA nie miały klubu a wszystkie inne rasy tak.

Link to comment
Share on other sites

Zimowa Aura- My monitowalismy od kilku miesiecy ciagle bez rezultatu nikt o niczym nie wiedzial.Podali nam nawet info do organizatorow klubu,tez nic nie wiedzieli.
Stwierdzilam,ze prosic sie nie bede.Chce zglosic psy,znajomi tez ale nie mamy jak wiec na koncu stwierdzilismy,ze dzien klubowej przeznaczymy sobie na zwiedzanie Bratyslawy( bylismy kilka razy a wstyd przyznac,ze nigdy jej nie zwiedzilismy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nalina']Zimowa Aura- My monitowalismy od kilku miesiecy ciagle bez rezultatu nikt o niczym nie wiedzial.Podali nam nawet info do organizatorow klubu,tez nic nie wiedzieli.
Stwierdzilam,ze prosic sie nie bede.Chce zglosic psy,znajomi tez ale nie mamy jak wiec na koncu stwierdzilismy,ze dzien klubowej przeznaczymy sobie na zwiedzanie Bratyslawy( bylismy kilka razy a wstyd przyznac,ze nigdy jej nie zwiedzilismy)[/quote]

zwiedzanie Bratysławy to obowiązkowo.. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/78920.html"]BSSA[/URL] :
"Although entered via online entry system, all necessary documents (copies of pedigree, payment, working or championship certificates) must be sent by post to the postal address of the Organiser [U]by the last Entry close[/U]. [B]Documents that come after the last Entry close will not be accepted and dogs will be automatically transferred to the open class.[/B] If no copy of a valid FCI pedigree is received, the dog will not be accepted to the show."

Ja mam problem, zgłosiłam psy, zgłoszenia mam [U]nie[/U] opłacone, a pokazuje mi się:

Entries not paid - You have no other items in your order.
[URL="http://www.worlddogshow2009.com/index.php?id=390&L=1"]Paid Entries[/URL] - są wpisane moje psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Statystyki :)
[URL]http://www.worlddogshow2009.com/fileadmin/Media/Svetova_vystava/doc/statistics.pdf[/URL][/QUOTE]

O kurcze jak Ci się to udało znaleźć?? :multi: Podziwiam :) A czy ta statystyka będzie jakośpóźniej uzupełniona?? Bo widać, że chyba z 10go jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']ooo nowość :) może w końcu się czegoś dowiem, bo podobno są problemy z moją opłatą

Jarku a na klubówkę już sie zgłaszaliście? Masz jakieś namiary?[/quote]
Tak.
Na stronie światówki zakładka "circuit shows"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...