Jump to content
Dogomania

Wystawa Światowa 2009 - Bratysława


Frytela

Recommended Posts

[quote name='Oliwia.']również bardzo poważnie biore pod uwage zgłoszenie moich psów na światówke i stąd byłabym wdzięczna za podanie informacji o które pyta [B]kaja91 [/B]korzystając z doświadczonych hodowców ktorzy praktykowali wyjazdy zagranica na wystawy .

Byłaby to moja pierwsza wystawa za granicą :)[/quote]

Nic prostszego - wydrukujcie sobie zgłoszenie, uzupełnijcie, załączcie dowód wpłaty, kopię rodowodu i ewentualnie kopię dyplomów z tytułami championa. Wpakować do koperty i wysłać poczta do nich:
WORLD DOG SHOW 2009
Svetova vystva psow 2009
Stefanikova 12
811 05 Bratislava
Slovakia

A potem dowiadywać sie, czy wszytsko doszło i psiaki są przyjęte :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aniaDark']Nic prostszego - wydrukujcie sobie zgłoszenie, uzupełnijcie, załączcie dowód wpłaty, kopię rodowodu i ewentualnie kopię dyplomów z tytułami championa. Wpakować do koperty i wysłać poczta do nich:
WORLD DOG SHOW 2009
Svetova vystva psow 2009
Stefanikova 12
811 05 Bratislava
Slovakia

A potem dowiadywać sie, czy wszytsko doszło i psiaki są przyjęte :lol:[/quote]


Dziękuje [B]AniaDark [/B]strach ma wielkie oczy okazjue się ,że niepotrzebnie
tylko troche przychylnosci od osób ktore to praktykowały

dziękuje.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a wiec ja wysyłam na ten adres raz w tygodniu już przez 5 tygodni (łacznie z dziś) na ten adres!! i kompletny brak odpowiedz :angryy:[/quote]
a jaki masz adres mailowy? Bo może odrzuca Cię jako spam? Raz tak miałam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a wiec ja wysyłam na ten adres raz w tygodniu już przez 5 tygodni (łacznie z dziś) na ten adres!! i kompletny brak odpowiedz :angryy:[/quote]
[B]Musiałku,[/B] parę stron wstecz była juz dyskusja na ten temat. Może zrób tak, jak np. ja: wysłałam to samo zapytanie na WSZYSTKIE dostępne adresy mailowe. I po 2 dniach dostałam odpowiedź. A gdy wysłałam na jeden adres - to odp. z tego adresu dostałam po odpowiedzi z tych kilku.
Próbuj.
A, i wysyłałam po angielsku. Wiem, że z tym językiem to Ty akurat zupelnie nie masz problemów.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Z Waszych opisów wygląda, że miałam wyjątkowe szczęście.

A może to efekt tematu listu: "obava - Žiadosť o prihlášku" ?, oprócz tego wybrałam wysoki priorytet i potwierdzenie przeczytania wiadomości.[/quote]
Ja priorytet wiadomości też wybrałam, natomiast nie wybierałam potwierdzenia. No i nie znam słowackiego...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Z Waszych opisów wygląda, że miałam wyjątkowe szczęście.

A może to efekt tematu listu: "obava - Žiadosť o prihlášku" ?, oprócz tego wybrałam wysoki priorytet i potwierdzenie przeczytania wiadomości.[/quote]
Trzeba będzie spróbować napisać łamanym słowackim, bo też czekam na odpowiedź, czy dokumenty (rodowód + tytuły) doszły, a pisałam na entries i office, po angielsku i nic :shake:
Słowackiego też nie znam, ale skorzystam z translate.google.com - jak już otrą łzy ze śmiechu :razz:, to może mi odpiszą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Musiałku,[/B] parę stron wstecz była juz dyskusja na ten temat. Może zrób tak, jak np. ja: wysłałam to samo zapytanie na WSZYSTKIE dostępne adresy mailowe. I po 2 dniach dostałam odpowiedź. A gdy wysłałam na jeden adres - to odp. z tego adresu dostałam po odpowiedzi z tych kilku.
Próbuj.
A, i wysyłałam po angielsku. Wiem, że z tym językiem to Ty akurat zupelnie nie masz problemów.:lol:

Pzdr.[/quote]


[B] Asiaczku[/B] ale pisze za kazdym razem na wszystkie 3 !!!

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek'][B] Asiaczku[/B] ale pisze za kazdym razem na wszystkie 3 !!!

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
No to nie wiem, jak jeszcze mogę pomóc..... Może masz silne anty-lobby na Słowacji, co?;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to nie wiem, jak jeszcze mogę pomóc..... Może [B]masz silne anty-lobby na Słowacji, co[/B]?;)

Pzdr.[/quote]

:D:D:D

a serio to ni ma sie co śmiać- za niedługo będę wysyłać dyplom ch pocztą, się okaże... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a wiec ja wysyłam na ten adres raz w tygodniu już przez 5 tygodni (łacznie z dziś) na ten adres!! i kompletny brak odpowiedz :angryy:[/QUOTE]Musiałku zadzwoń do nich. Po polsku.

[quote name='Toller']a jaki masz adres mailowy? Bo może odrzuca Cię jako spam? Raz tak miałam :p[/QUOTE]To akurat jest bardzo prawdopodobne.
Ja mam tak w druga strone. Na jedno z moich kont pocztowych maile słowackie przychodza jako spam

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to może być problem z pocztą - zgłaszałam również na klubówkę przy okazji światowej i tak samo dopytywałam o potwierdzenie - dopiero trzeci e-mail od nich w ogóle do mnie dotarł, mimo, że opcje anty-spamowe mam już w ogóle wyłączone. Najgorsze jest, ze te problemy dotyczą różnych kont e-mail, ciekawa jestem, ilu maili jeszcze nie dostaję :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja priorytet wiadomości też wybrałam, natomiast nie wybierałam potwierdzenia. No i nie znam słowackiego...:lol:

Pzdr.[/quote]

Ja też nie znam słowackiego - skorzystałam z translatora. I może ten "łamany" słowacki wzbudził ich uśmiech i litość? Grunt, że zadziałało!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to nie wiem, jak jeszcze mogę pomóc..... Może masz silne anty-lobby na Słowacji, co?;)

Pzdr.[/quote]

pewnie tak :)) ale z sheina nie jade :)) a raczej spodziwałabym sie tego od czecgów :)

no cóz w przyszłym tygodniu zadzwonie :) a teraz wysyłam z drugiego numeru :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osób które zgłaszały przez formularz internetowy i wysylaly potwierdzenia wplaty pocztą polską.
Czy Wasze zgłoszone psy pojawiły się już w zakładce "opłaconych" ? Moje ciagle są "nieoplacone", w dodatku pojawia sie informacja ze powinnam zaplacic już tą cenę z 3 terminu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...