Jump to content
Dogomania

UCIECZKI HASZCZAKÓW


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fair_Play Zlotoryja (tak wlasciwie ja mieszkam na poboczu) jest kolo Legnicy (18km). Niedaleko tez mam do Jeleniej Gory (45km). Do Wroclawia juz 80km (ale autostrada to szybko choc teraz zaczeli niby remontowac i jest otwarty jeden pas i w sumie to jedzie sie ponad godzine).

Zabrze? Hm musze spojrzec na mape :)

W kazdym badz razie na kazde zawody w okolicy pojade :)

Ps - w tamtym roku bylam w Wilczynie i bylo fajnie, glaskalam chyba kazdego psa, a z polowa mam zdjecia :wink:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Jelenia Góra stare dobre czasy ;) a co do Wilczyna tam było zaje****** :). Udany start , udany wieczór maszera i wszystko git :)

tyllko jedno mnie wqurzyło że moja "Ciotka i jej znjomi" stwierdzili że skróciłem sobie trasę bo wykręciłem najlepszy czas w pierwszy i drugi dzień. Tylko ten fakt mnie wyprowadził z równowagi :x heheheh...... ale tak pozatym atmosfera była spoxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :) hehehehe....

Link to comment
Share on other sites

Jedyny samochod ktory zapamietalam to taki niebieski z logo hodowli Moanke (organizatorzy).

Na zdjeciach mam rejestracje SK 37731 (zolty), jakas duza biala przyczepe, ...ZE 173V (to chyba Lodowego Jeziora bo Darek Poborski stoi obok) no a na reszcie mam psiaki.

Pamietam tez ze byl taki psiak - husky z dlugim wlosem przywiazany z dala od innych i strasznie wyl az mi go szkoda bylo :(

Pamietam Dewara z Lodowego jak warczal cos na jakiegos psa (az sie zdziwilam).

W ogole bylo super ja jeszcze wtedy Aquy nie mialam, ale bardzo mi sie husky podobaly, nie moglam sie oderwac stamtad, ale mojej mamie bylo zimno i nie bylam zbyt dlugo :(

W tym roku na pewno bede dluzej, pojade moze z kims innym kto nie bedzie narzekal na halas i zimno ;)

Link to comment
Share on other sites

na temat proszę...

Ok :lol:

Dzis Aqua siedziala caly dzien w domu bo deszcz ciagle padal i widzialam jak ja nosilo. Potem przyjechal brat i zapomnial zamknac bramy jak wjezdzal i Aqua zwiala mi w pole :lol:

Biegala tak po tym polu z 10 min potem udalo nam sie ja zlapac. Przeszlismy level 3 w grze "zlap haszczaka" :wink: Level 1 to zlap haszczaka w domu, level 2 to zlap w ogrodzie, a 3 to zlap na polu :wink: Niezli jestesmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

ELO !!!

u mnie przez płoty potrafia skakac lub wspinac się : PaYooK i Atos ;) a co do kury itp. najgorsze chyba z tego było jak PaY ugryzł w dupsko sarne :( która na końcu zdechła w męczarniach bo wet nie chciał jej uśpić. powiedział tak" mozecie państwo sobie zrobis obiad " :( i jak telewizja wjechała do jego gabinetu to przyznał sie naszczęście że to była zła rada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...