Jump to content
Dogomania

V Zlot bullterierow


wiwa

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak się tylko zastanawiam czy zabrać też Chipa ?? Jak do tej pory miał kontakt tylko z dwoma bulowatymi - jedna to Ronka i tu jest OK, a drugi to AST na szkoleniu i tu już sie oba nie lubiły wyraźnie. Chyba jednak Chip zostanie w domku, wynagrodzę mu to długim spacerkiem po powrocie, jak baba padnie zmęczona po wrażeniach ze zlotu.

A czy 333 (Monika) bedzie ze swoim emerytem ??? Wiecie coś ?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie będziemy -są urodziny mojej córci. Jeśli bym mogła przyjść to i tak bez Jeepa z uwagi na jego dolegliwości sercowe. On był tak zmęczony po ostatnim spotkaniu , że ledwo dychał , a niestety jemu wydaje się , że jest młodzieńcem w sile wieku i tak też się zachowuje. Bardzo żałuję , ale liczę na fotki i pozdrawiam wszystkich gorąco.

Link to comment
Share on other sites

no i doopa... nie idę... Właśnie wróciłam z roboty, a wieczorem znowu do niej wracam, a co za tym idzie padam na świński ryj. :oops:

Bawcie się dobrze, natrzaskajcie duuzio fotek i ucałujcie te wasze psie mordy od Chrumy.

Buuuuuuuuuu :cry:

Dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

My już opuściliśmy szanowne grono na zlocie z powodu edyspozycji mojej Tośki, która miala 10 dni temu operację. Było 10 bulkow i 1 stafik. Zdjęcia wstawią ci którzy robili i znają się na rzeczy jak je wstawiać.

Następnie spotkanie proponujemy w listopadzie.

Link to comment
Share on other sites

TUTAJ masz ciekawa stronke, ktora fotki za darmo hostuje, specjalnie zreszta do takich zastosowan, jak nasze, nie wiem, czy znasz.

fotki mozesz wklejac w roznej postaci, np. tak, jak to juz zrobiles

1081.jpg

albo tak,

1081.th.jpg

gdzie masz "clickable thumbnail" w rozsadnym rozmiarze, kazdy zainteresowany ma podglad fotki, tak, ze moze pi razy oko stwierdzic, czy go to w ogole ciekawi - a rozmiar jest dowolny (byle do 1 MB objetosci) i podany w opisie, tak, ze wiadomo, czy nie bedzie z jakichs wzgledow "za duzy" do sciagniecia.

no i przede wszystkim foty wisza a Ty jak juz wspomnialem na poczatku nie placisz za to ani grosza, ani nie musisz sie martwic pozostala objetoscia konta, jesli masz jakies bezplatne.

PS. chyba Ci jeszcze nie pisalem, ale Twoj awatar ma jak dla mnie spora "moc obalajaca" ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam :) dotarłam dziś na zlocik (bez psiurka, bo przelotem w Warszawie jestem) i nagłaskałam się bulków i jednego stafiorka. Dostałam soczystego buziaka od Butchereka, który tak energicznie machał jęzorem, że przy okazji chciał mnie ucha pozbawić ;). Poznałam też przyrodniego brata Snorrika z czego się bardzo cieszę, super psiak! pozdrawiam przesympatyczną właścicielkę (której jak dotąd nie udało się zarejestrować na dogomanii, z przyczyn technicznych jak mówiła, a admin podobno nie daje jej odpowiedzi na prośbę o pomoc). Napstrykałam zdjęć, ale właśnie nieszczęśliwym zbiegem okoliczności straciły się chlip, chlip, chlip :placz: . Na szczęście nie tylko ja miałam aparat. Pozdrawiam wszsytkich serdecznie :hand: .

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co jestem tak wkurzona na własną głupote :evil:

Po 1. spóżniłam się ( byłam ok 12:20 ) :cry:

Po 2. pomyliłam pomniki :cry: ( taka ze mnie warszawianka :evil: )

Po 3. myślałam ze już sobie wszyscy poszli :cry:

Tak więc prosze o powtórke tego zlociku w najblizszym czasie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...