Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

Dobre, czego to ludzie nie wymyślą:lol:
Czyli mój pies to jakiś Kuba Rozpruwacz?:cool3: hmmm mam nowy przydomek dla niego:diabloti:

Ps:dzisiaj szłam nad rzekę z moim Bingsem i po drodze spotkałam kolesia z Bokserem i mój zaczął się drzec:angryy: Po uspokojeniu mówi do mnie ''Nie wiem,które z was jest piękniejsze:cool3:'' ....

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś mnie jakieś babcie zaczepiły:
jedna z nich "co to jest tak z psem po mieście chodzić!"druga przytakuje,ja się dziwnie patrze ona"bo wie pani nigdy nie wiadomo co temu do głowy strzeli przecież to [B]tylko[/B] pies" na co ja"Proszę pani to jest [B]aż[/B] pies." Coś jeszcze mówiłam o tym że skąd pani nie wie że nie mam noża w kieszeni a pani mnie tak zaczepia na ulicy:diabloti: a one ze zniesmaczonymi minami sobie poszły:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']na 100%, bo dowiedziałaś się o jej koszmarnym sekrecie, nas wszystkich też przyjdzie zagryźć :-o[/quote]
A zebyś wiedziała, strzeż się :diabloti: jak będzie chciała cię zagryźć to jeszcze cię przy okazji opluje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehe przed chwilą wróciłam z Shirą z przechadzki. Mijaliśmy gawędzących na ławce znanych mi od lat z widzenia starszych panów. (Jeszcze kiedy Nukusia żyła też tam chodziłyśmy).
Przechodzimy koło nich i słyszę rozmowę(p1=Pan1):
P1: No [B]popotrz[/B]:diabloti: tu też nowy piesek się [B]chowo[/B]:diabloti:
P2:Wojna idzie bo ludzie zaczynają psy [B]hodowoć[/B]!:diabloti:
P3:[B]Mosz[/B]:diabloti: racje bo niemiec jak przyszedł to wszystko wymordował! i ludzi i psy.
Oto urywek gawędy osiedlowej starszyzny:-D.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeden starszy pan widział jak Łowca robi kupę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że gapił się(facet) na niego, jakby nie wiedział, że pies może kupę robić. A nagle stwierdził:
- A co on tak z kija musi walić!:shake:
I kręcąc głową poszedł sobie. Co ma kij do psiej kupki?:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczanda']Dzisiaj jeden starszy pan widział jak Łowca robi kupę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że gapił się(facet) na niego, jakby nie wiedział, że pies może kupę robić. A nagle stwierdził:
- A co on tak z kija musi walić!:shake:
I kręcąc głową poszedł sobie. Co ma kij do psiej kupki?:-o[/QUOTE]

może... kolor ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']No ja znam dziewczynę (idzie do 5 klasy) co nawet szczeniaka się boi -jak zobaczyła, że idzie w ich stronę (posokowiec) to wskoczyła swojej siostrze na plecy...
Czasami boi się również naszej Diany (york)...
Natomiast moja młodsza siostra (8 lat) nie zważa na nic, chce każdego psa pogłaskać... Dla niej nie ma czegoś takiego jak pogryzienie przez psa.[/quote]
Mam kuzynkę na wsi. Mają labradoa. Pies spuszczony z łańcucha - lecii do domu i dopóki się go nie zanie - nie wyjdzie. BOI SIĘ WŁASNEGO PSA!:shake::angryy::-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tosa_Inu&Husky']Mam kuzynkę na wsi. Mają labradoa. Pies spuszczony z łańcucha - lecii do domu i dopóki się go nie zanie - nie wyjdzie. BOI SIĘ WŁASNEGO PSA!:shake::angryy::-o[/QUOTE]

mnie pies pogryzł, jak byłam mała, i to po twarzy. fakt, że z mojej winy, bo probowałam prawie wilczarza przerzucić na drugi boczek i mu się nie spodobało ([*]). nie mam awersji, tylko respektu nabrałam i wiem, że pies to nie zabawka, szczególnie taki duży :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_kate']nie znasz pijaków, piwo to luksus :evil_lol::evil_lol: tanie wino i żołądkowa :diabloti::diabloti:[/quote]
i bloblo :evil_lol: (nie wiem czy tak się pisze, ale pewnie każdy wie o co chodzi xD

[quote name='as_kate']mnie pies pogryzł, jak byłam mała, i to po twarzy. fakt, że z mojej winy, bo probowałam prawie wilczarza przerzucić na drugi boczek i mu się nie spodobało (
[*]). nie mam awersji, tylko respektu nabrałam i wiem, że pies to nie zabawka, szczególnie taki duży :shake:[/quote]
ja też jak byłam mała to bawiłam się z moim psem i nie wiem czemu ale lekko ugryzłam go w ucho (miałam ok 3 lat) i Puszka to trochę zabolało, odwrócił głowę i zahaczył mnie kłem o policzek, nie mam mu tego za złe, że tak zrobił bo to była moja wina, ale wiem, ze jeśli chciałby mi zrobić krzywdę to pewnie by mi całą twarz pogryzł :shake: jak by się człowiek na prawdę dobrze przyjrzał to tą szrame na moim policzku jeszcze by znalazł :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']
ja też jak byłam mała to bawiłam się z moim psem i nie wiem czemu ale lekko ugryzłam go w ucho (miałam ok 3 lat) i Puszka to trochę zabolało, odwrócił głowę i zahaczył mnie kłem o policzek, nie mam mu tego za złe, że tak zrobił bo to była moja wina, ale wiem, ze jeśli chciałby mi zrobić krzywdę to pewnie by mi całą twarz pogryzł :shake: jak by się człowiek na prawdę dobrze przyjrzał to tą szrame na moim policzku jeszcze by znalazł :eviltong:[/QUOTE]

no to dobrze, że tylko zahaczył. mnie pewnie też tylko drasnął, ale zapamiętałam to jako wielką dziurę pod okiem na wylot, aż do mózgu (w policzku?!). dziecięca wyobraźnia :evil_lol::evil_lol: a szramy - po co szukać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...