Jump to content
Dogomania

ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!


magdawi

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url=http://imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url] -na tej stronie załaduj zdjęcie a póżniej skopiuj np.1 link i tutaj wklej.Jeśli tego jeszcze nie robiłaś,to może być potrzebna dokładniejsza instrukcja:cool3:Pozdrawiam i życzę udanej adopcji Cantadorro i oczywiście info na bieżąco:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fortuna, obecnie Lucky juz jest w Gdyni. Psa jakby nie bylo. Lezy cichutko i gdybym nie wiedziala, ze go wzielam to bym go nie zauwazyla. Patrzy swoimi duzymi oczami i oswaja sie powoli. Z jedzeniem nie ma zadnego problemu, natomiast boi sie tak wielu rzeczy, ze trudno tu wymienic. Latwiej bedzie, czego lub kogo sie nie boi: jedzenia i mnie nie boi sie na pewno. A to duzy sukces. Na spacerkach przejawia spontaniczne zainteresowanie otoczeniem, ale natychmiast sie wycofuje, jakby byla mocno karana za to. Jestem dobrej mysli, bo w nocy myszkowala po domu, ciekawosc zwyciezyla :diabloti: Nie wiem czy uda mi sie zrobic z niej spontanicznego, psotnego psa, ale bede probowac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę:multi::multi::multi::multi::multi:. Serdeczne dzięki za dom Cantadorra . Zmieniam tytuł. Nagromadziło mi się trochę problemów i zaniedbałam wątek . 2 tyg. temu malutka suńka z mojego osiedla o której pisałam znalazła domek. Dopiero tutaj poznałam znaczenie słów " bezdomność psów". Teraz poluję na wychudzoną suńkę dużo większą od Fortunki. Czekam na zdjęcia sunieczki. Będzie dobrze. Tylko potrzeba dużo cierpliwości. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Alez nas tu pilnuja ;) Lucky oswaja sie coraz bardziej, jednak najbezpieczniej sie czuje, jak jest tylko ze mna i dzieci juz spia. Wtedy chodzi po mieszkaniu, wacha, zaczepia do glaskow. Niestety odkrylam 2 guzki, ktore musza byc usuniete. Operacja przewidziana na luty, zeby piesek sie bardziej z nami oswoil i nie bylo to dla niego az tak wielkim stresem. Niedlugo zdjecia. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...