Jump to content
Dogomania

ON trasa katowicka - sunia ma dom!!!


magdawi

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj wieczorem dowiedziałam się od sąsiadki , że jej syn widywał tego ONka i w poniedziałek zadzwonił do gminy, żeby go odłowiono(podobno jest jeszcze jeden duży pies,ale ja go nie kojarzę). Ja psa nie widziałam od dwóch dni ... Teraz szybko trzeba się dowiedzieć z jakim schronem mamy podpisaną umowę (sąsiedzi mówią że z Żyrardowem a dziewczyny z Żyrardowa mówią , że napewno nie....

Link to comment
Share on other sites

Już mam świeże informacje z gminy.Psa widziano wczoraj i zgłaszano do gminy (z jeszcze jakimś psem). Pani powiedziała, że poprzednio mieliśmy podpisaną umowę z Krzyczkami (porozmawiałyśmy sobie trochę) teraz chcą podpisać umowę z FUNDACJĄ EMIR uf.. jestem spokojniejsza. Będę z tą Panią w kontakcie.
Czy działamy same czy zostawiamy sprawę w rękach gminy?
W razie czego potrzebne są chętne osoby do odłowienia, może jednak damy mu Sedalin?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdawi']Już mam świeże informacje z gminy.Psa widziano wczoraj i zgłaszano do gminy (z jeszcze jakimś psem). Pani powiedziała, że poprzednio mieliśmy podpisaną umowę z Krzyczkami (porozmawiałyśmy sobie trochę) teraz chcą podpisać umowę z FUNDACJĄ EMIR uf.. jestem spokojniejsza. Będę z tą Panią w kontakcie.
Czy działamy same czy zostawiamy sprawę w rękach gminy?
W razie czego potrzebne są chętne osoby do odłowienia, może jednak damy mu Sedalin?[/quote]

Nie wiadomo czy gmina będzie skuteczna :roll:

Myślę, że nasza pomoc nie zaszkodzi. Można zorganizować odławianie.
Dziewczyny, ja bardzo bym chciała pomóc i na 60% siebie oferuję. Może się tak zdarzyć, że będę musiała zaopiekować się babcią i wtedy klops, bo przepadam

Magdawi, czy ta Pani, z którą rozmawaiałaś, jest z gminy? Może gmina ma kogoś, kto strzela do psów (usypiaczem)?

Link to comment
Share on other sites

Tak Kasiu Pani jest pracownikiem gminy i z rozmowy wynika,że zainteresowana jest losem bezdomnych zwierząt.
Gmina chyba dzwoni do hycla i ten odstawia do schronu, ale pewna nie jestem. Wiem ,że pies przemieszcza się a ludzie boją się o bezpieczeństwo dzieci bo to są 2 duże głodne psy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdawi']Beka na dzień dzisiejszy gmina nie ma podpisanej umowy z żadnym schronem. Przygotowują się do umowy z Emirem. Tyle wiem z gminy.[/quote]

Ale dla tego onka ktoś zaoferował dt? (przepraszam, nie pamiętam kto :oops:)

To co, zbieramy ludzi?

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda następująco...
Dostałam namiary od Emira na Pana, który może przyśpić psa . Ten Pan może zająć się sprawą dzisiaj albo jutro do południa,póżniej dopiero w poniedziałek bo wyjeżdza na interwencję.Koszt usługi 610 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdawi']Sprawa wygląda następująco...
Dostałam namiary od Emira na Pana, który może przyśpić psa . Ten Pan może zająć się sprawą dzisiaj albo jutro do południa,póżniej dopiero w poniedziałek bo wyjeżdza na interwencję.Koszt usługi 610 zł[/quote]

Chyba drogo, ale jak gmina zwraca pieniądze...
Wiem, że dziewczyny z wątku psów na podskarbińskiej załatwiały Pana od strzelania, ale płaciły dużo mniej. On chyba był z Płońska?? i był skuteczny. Miały jeszcze przeboje z innym Panem załatwianym przez gminę (ale to był raczej nietrafiony żart)

Teraz musze już opuścić forum. Później skontaktuję się z dziewczynami. Zasięgnę informacji ;)

Hmm, a może nie kombinować tylko niech Pan od Emira działa... szybko trochę ale przynajmniej nie mamy nad czym rozmyślać...
Dziś nie mogę zadeklarować pieniędzy :oops:, przepraszam ale nie mam ani grosza. Spróbuję pożyczyć.

Link to comment
Share on other sites

Wiec tak rozmawiałem z Krystyną szefową Emira , pan który miał złapać ONka to jej syn Tomasz ;) Jeżeli do wtorku nie dacie radę złapać psa , jest dalej do dyspozycji . Telefon macie , istnieje też możliwość , że gmina zleci złapanie psa i koszty wtedy pokrywa gmina :cool3: Będę bacznie obserwować topik , mam nadzieje że się jak najszybszej uda złapać biednego ONeczka :-( Jako OWP możemy za sponsorować pierwszy worek karmy dla niego ;) Tylko go złapcie , bo trasa tam jest bardzo ruchliwa :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdawi']Swoją pomoc w łapaniu zaoferowała również Hanah.
Tylko teraz ONka muszę zlokalizować ...[/quote]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11033228#post11033228[/URL]


Magda, 2 - 3 osoby, to za mało. Zmieniaj tytuł wątku, że potrzebna pomoc ludzi z okolic. Założyłam nowy wątek, może więcej osób zajrzy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...