Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Naklejka']W piątek jestem od 12 wolna, albo w czwartek od 15, no i w sumie w środę też (na 2h mogę się wyrwać, ale nie więcej) :) Ogólnie z tym czasem u mnie słabo, bo uczyć się trza do matury :loveu:[/QUOTE]
Matura, pff to nic takiego :P
w ten czwartek mam do 16:30 więc odpada. Najlepiej środa lub wtorek :) I jak byśmy miały iść same to weź Jetsana, obiecuje że mój go nie pożre a może dzięki takim spotkaniom polubi duże ofutrzone pieski :loveu:Jak coś to mogę mu nawet założyć kaganiec :P

Link to comment
Share on other sites

Ok to ja będę w środę po 15 przy wejściu, psa ubiorę w kaganiec ale myślę że jak się przejdą na smyczy kawałek to im przejdzie (mojemu powinno), problem może się pojawić przy suczkach, mój mimo że kastrat zawsze wariuje i odstrasza konkurentów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vanity']Ja też moge przybyć, ale ja nie znam tych terenów[/QUOTE]

Skąd jesteś? Wytłumaczyć dojazd, czy jakoś trafisz?

Kinga, Arni też bez jajec a kozaczy jakby je miał :lol:
Ogarniemy ich jakoś, Jetsu i tak raczej na smyczy będzie cały spacer.

Link to comment
Share on other sites

Już 16 marca 2014 r. ( niedziela) zapraszamy na poszukiwanie pierwiosnków czyli przedwiosenny spacer w Parku Śląskim.

Wiosenne przebrania mile widziane
A może ktoś na ochotnika zechce zostać honorową Marzanną?

Czekamy na Was jak zwykle na lądowisku dla helikopterów ( wjazd od strony ul. Siemianowickiej w Aleję Klonową, parking bezpłatny) od godziny 15.45, wyruszamy na spacer o godzinie 16.00, a czas jego trwania to około 1,5 godziny.

Zapraszamy stałych bywalców naszych spacerów i osoby, które dopiero chcą do nas dołączyć!
Prosimy, żeby psy były w miękkich obrożach albo szelkach ( nie kolczatkach ani dławikach).

Telefony kontaktowe w dniu spaceru:
Asia - 695-998-870
Gocha - 881-917-616.


[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1621902_443253089140269_564322101_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m@g']Już 16 marca 2014 r. ( niedziela) zapraszamy na poszukiwanie pierwiosnków czyli przedwiosenny spacer w Parku Śląskim.

Wiosenne przebrania mile widziane
A może ktoś na ochotnika zechce zostać honorową Marzanną?

Czekamy na Was jak zwykle na lądowisku dla helikopterów ( wjazd od strony ul. Siemianowickiej w Aleję Klonową, parking bezpłatny) od godziny 15.45, wyruszamy na spacer o godzinie 16.00, a czas jego trwania to około 1,5 godziny.

Zapraszamy stałych bywalców naszych spacerów i osoby, które dopiero chcą do nas dołączyć!
Prosimy, żeby psy były w miękkich obrożach albo szelkach ( nie kolczatkach ani dławikach).

Telefony kontaktowe w dniu spaceru:
Asia - 695-998-870
Gocha - 881-917-616.


[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1621902_443253089140269_564322101_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Mogę poprosić o info jak tam dojść? ewentualnie czy mógłby mnie ktoś odebrać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lądowisko jest "z drugiej" strony Parku - można podjechać samochodem, wjazd od strony nieczynnej szkoły ogrodniczej ( to jest ul. Siemianowicka skręt w Aleję Klonową).
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1962772_703497243005591_1811647055_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Sorry, ale nigdzie nie znalazłam na forum info o psim parku w Pszczynie, więc tutaj zapytam - chodzicie tam i możeci epowiedzieć czy jest wykoszona trawa czy nie? Ostatnio pojechaliśmy z psiakami, a tam trawa pod psie nosy... a chciałąbym znowu z nimi tam pojechać...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...