Jump to content
Dogomania

facet katujacy psa,wszystko na filmie a policja nic nie robi!!


wiska

Recommended Posts

Właśnie obejrzałam materiał i jestem w szoku - nie wiem czy to ten sam materiał co w linku w pierwszym poście.
Młodzi ludzie, wydawało się "na poziomie", dobry samochód - nie mam mowy o patologii.
Pies jest "partnerki" faceta. który go katuje a ona odpowiada to reportera tvn na pytanie "Czy pani się na to zgadza? " "śmieszny jest pan". Brak słów...
Chwała sąsiadom, że nie bali się zgłaszać sprawy (przed interwencją tvn dwa razy na policji -bez efektów ) i robili to skutku (media). Oby więcej takich ludzi!

Link to comment
Share on other sites

A może Pani też jest tłuczona ta samą pałeczką i jej to sprawia przyjemność? i może w swoim ograniczeniu myśli, że psina też to lubi?? prymityw? psychopatia? skrajna perwersja? takich leczyć trzeba, szkoda tylko że nasz koszt? Że też takie kanalie po tym świecie chodzą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='manoa'] Tu facet robi sobie smalec z psa zachwilę następny leje swojego psa oficjalnie pod oknami sąsiadów. I tak naprawdę nic im nie grozi[/QUOTE]
Ale chociaż ci sąsiedzi coś w tym kierunki zrobili.
A na marginesie cała Polska zobaczyła jak policjant powiedział
"To teraz pojedzie pan z nami....naszym samochodem ":cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zonia']K***a znowu jakieś znęcanie się nad psem a nasza policja znowu nic nie robi...:angryy::angryy::angryy::angryy: CO TO JEST "ROK" DLA TAKIEGO H***:mad::angryy:[/quote]

W tym problem tak długo jak będą takie śmieszne kary, to będzie takich przypadków więcej.

Link to comment
Share on other sites

Przypadek za przypadkiem:-(.dzisiaj mówili o dziadzie ,który 50 lat!!!!!!!!!!!!! mordował psy dla smalcu:angryy:.Pewnie nie pójdzie siedzieć.:angryy:W lokalnej naszej gazecie wypowiada sie czytelnik,że jego dziecko wracało z innymi PKSem ze szkoły i wróciło zapłakane,bo kierowca widząc psa na drodze z premedytacją psa przejechał:mad::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::-(:-(:-(:-(:-(.Dzieciaki są roztrzesione,bo jeszcze długo słyszały skowyt zwierzaka.:-(:-(:-(:-(Wczoraj inny czytelnik dzwonił,że idąc do sklepu znalazł w śmietniku klatkę z żywym królikiem!!!!!:-(:angryy:

Człowieczeństwo upada skoro taki gnój potrafi zabić dziecko.Zwierze dla takiego jest niczym.kary powinny być bardzo bolesne i dotkliwe i natychmiastowe.Chyba powinno wrócić średniowiecze,wieszanie i kaci.:roll:

Link to comment
Share on other sites

:angryy::placz::placz::placz: to chore !
Też widziałam dzisiaj na Polsacie [chyba] o tym facecie...
Cholernie mnie wkurzyło to że sąsiedzi mają to w nosie. Ta babka co im pokazywała drogę "do takiego pana co sie tym zajmuje" :shake:
porostu można się załamać :angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...