Jump to content
Dogomania

Labladorka z rozszczepem łapki . ma domek


Exenata

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymam za suczkę kciuki i podnoszę, ale czy na pewno pisze się "lablador"?

Jak widzę na Allegro i w ogłoszeniach różne labLadory i amstaWy, przychodzi mi do głowy, ze ludzie nie do końca wiedzą, co oferują i trochę to mąci moje zaufanie do oferującego.
Czy to jest dopuszczalna forma, o której nie wiem? Bez złośliwości pytam, bo nie jestem znawcą rasy.

Przepraszam, że akurat w takim momencie, kiedy to się wydaje mało ważne, ale taki drobiazg też może się liczyć. Zwłaszcza, kiedy ktoś szuka konkretnie labradora, wrzuca w wyszukiwarkę i ta mała mu się nie wyświetli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cinusiowa']Do oddania.[/QUOTE]

To jutro pokaże ją pewnemu domkowi...

A czy byłby mozliwy dowóz do Bytomia k. Katowic? :) Domek sprawdzony - ja w adopcjach siedze od ponad roku, a ta osoba to moja dobra znajoma, wiec bez obawy - ja popilotuje tutaj sprawę gdyby co :)

Link to comment
Share on other sites

Jest przesłodka:loveu:
Dziwię się, że nadal nie znalazła domu - [B]Bounty[/B] - trzymam kciuki za ten domek. Sama bym wzięła malucha, chociaż na dt, ale niestety - jako studentka pewnie zostawiałabym ją na kilka godzin samą. Pewnie jest na to za młoda.. Chociaż moja goldenka ur. 1 czerwca od 1 września zostawała sama i bez najmniejszych problemów, wcale nie szczekała, cierpliwie czekała na spacerek, potrafiła nawet czasami 4 godziny wytrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']To jutro pokaże ją pewnemu domkowi...

A czy byłby mozliwy dowóz do Bytomia k. Katowic? :) Domek sprawdzony - ja w adopcjach siedze od ponad roku, a ta osoba to moja dobra znajoma, wiec bez obawy - ja popilotuje tutaj sprawę gdyby co :)[/quote]
Z takim pytaniem to najlepiej do osoby, która ma kontakt z psem, czyli na meila podanego w ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś tutaj pisal, że w Katowicach dr Gierek przeprowadzał operacje rozszczepu łapki, czy ktoś wie dokładnie jak to wygląda? Czy łapka jest wtedy 'nomalna', pies na niej wstaje?

Jeśli rzeczywiscie grozi jej uśpienie, to może jakiś DT chociażby?

Link to comment
Share on other sites

Mam domek dla labki, czy to nadal aktualne?! Czy da rade dowieźc go na ślask? Ja nie wiem z kim się kontaktować! Domek fajny, sprawdzony! Sunia w pźniejszym czasie bezie wysterylizowana!

Jesli domek z jakiegoś powodu jednak jej nie wziął, a sunia trafiłaby tutaj na ślask, to przetrzymie ja u mnie do znalezienia odpowiedzialnego domku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Mam domek dla labki, czy to nadal aktualne?! Czy da rade dowieźc go na ślask? Ja nie wiem z kim się kontaktować! Domek fajny, sprawdzony! Sunia w pźniejszym czasie bezie wysterylizowana!

Jesli domek z jakiegoś powodu jednak jej nie wziął, a sunia trafiłaby tutaj na ślask, to przetrzymie ja u mnie do znalezienia odpowiedzialnego domku![/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
w 1szym poście jest taki kontakt podany [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Black][B][email protected][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...