Jump to content
Dogomania

Labladorka z rozszczepem łapki . ma domek


Exenata

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
w 1szym poście jest taki kontakt podany [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Black][B][email protected][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

A nie wiesz do kogo to jst kontakt? Juz napisałam, ale tutaj czas gra kluczowa rolę? Czy ktoś mógłby przetransportowac sunię na Śląsk? Kurcze ja bym mogła pojechac po nią, ale tylko za zwrotem kosztów biletu (ulgowego0 stad do Wrocławia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BoUnTy']A nie wiesz do kogo to jst kontakt? Juz napisałam, ale tutaj czas gra kluczowa rolę? Czy ktoś mógłby przetransportowac sunię na Śłąsk? Kurcze ja bym mogła pojechac po nią, ale tylko za zwrotem kosztów biletu (ulgowego0 stad do Wrocławia...[/quote]


to tez jest super rozwiazanie ile taki bilet kosztuje ??????

noi co z tym kontaktem do psiunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A nie wiesz do kogo to jst kontakt? Juz napisałam, ale tutaj czas gra kluczowa rolę? Czy ktoś mógłby przetransportowac sunię na Śląsk? Kurcze ja bym mogła pojechac po nią, ale tylko za zwrotem kosztów biletu (ulgowego0 stad do Wrocławia...[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake: też nie wiem , niestety ...tylko tyle wyszukałam .....sprawdzałam też , to osoba zakładająca wątek była na dogo 25 czyli w czwartek :cool1:



w aukcji na allegro znalazłam nr fona do właściciela
[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=3][B][B][FONT=Arial][B][COLOR=black][FONT=Times New Roman][B][FONT=Arial][SIZE=5]tel. kontaktowy: 694278892[/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/B][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Teraz żaden, ale potem..
Pomyśl, labradory są ciężkie, masywne - trzyłapek to olbrzymie obciążenie dla kręgosłupa. Na starość będzie to straszliwy ból.[/QUOTE]

Dokłądnie, poza tym ja mam 3 kg. sunię trzyłapkową, niespełna roczną - radzi sobie znakomicie, tylko niestety z biegiem czasu łapka sprawna coraz bardziej jej się wykrzywia - witaminy nic nie dają, badania w normie... Po porstu za duże obciążenie na łapie - może się to skończyć dla niej wózkiem - to teraz porównajcie 3 kg. mix. yorka, a 20 kg. labradora - niestety to jest ogromne obciążenie + nie mozna wykluczyć, że coś się bedzie dziać - np. cioranie łapka po ziemi, a wtedy będzie trzeba amputować. Moje zdanie jest takie, ze lepiej zapobiegać - póki organizm jest młogy, zdrowy, a łąpka do naprawy - niż leczyć...

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo - wkrótce dojdzie do przykurczu i obumierania mięśni w łapce - mała przestanie ją wykorzystywać, łapka się skurczy i przestanie być używana.
Radziłabym także wziąć pod uwagę skłonność retrieverów do dysplazji - dodatkowe obciążenie kręgosłupa i kończyny miedniczej może zwiększyć ryzyko.

Bounty - z jakiej części Bytomia jesteś? Ja stamtąd pochodzę, a studiuję we Wrocławiu:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ze Stroszka jestem :) A ja wiem co i gdzie studjujesz, i wiem, że jesteś z Bytomia - obserwuje Cię :evil_lol: A tak naprade to zainteresowalam się twoją osoba, bo nie dosc, ze swojska, to jeszcze studiujesz, tam gdzie chciałabym się dostać po maturze, czyli już za nicały rok xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']O, Ty, lujku mały - ja ze Stolarzowic:crazyeye:[/QUOTE]

:evil_lol: No ie wiem skad ten Bytom mi się zakorzenił...hmmm. ale wiq jest z Bytomia... xD Gdzies przy wymianie zdan z wiq pisałyście, ze tak ładnie sobie krązycie ;P Batonik jest wszedzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Na stałe nie - bo studiuję we Wrocku:diabloti: Ale w wakacje i każdą wolną chwilę - zapraszam - pewnie i tak się zresztą umówimy, mam do Ciebie 7 minut przez las:razz:[/QUOTE]

Nach, niach, niach - miło będzie! Miło! Babski comber! Jupi xD Niach, niach :evil_lol:

Ja bardzo chętnie Cię poznam! Pozsłucham o twoich studiach - słyszałam, że jesteś baaaardzo dobrą studentką, wiec miło :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']O, Ty, lujku mały - ja ze Stolarzowic:crazyeye:[/quote]

ja własnie wróciłam ze Stolarzowic :razz: Bounty, przecież Stolarzowice to Bytom ;)

A co do łapki suńki to jak pisałam mamy w schronisku suczkę Łapkę z identyczną wadą i ona sobie radzi rewelacyjnie, biega pływa i szaleje z innymi psiami, ma jakieś 5 latek i około 17 kg wagi. Wydaje mi się, że każdy przypadek trzeba rozpatrzyć inwidualnie i napewno kierować się dobrem psa, może wcale tego nie trzeba ruszać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'][B]ja własnie wróciłam ze Stolarzowic :razz: Bounty, przecież Stolarzowice to Bytom ;)
[/B]
A co do łapki suńki to jak pisałam mamy w schronisku suczkę Łapkę z identyczną wadą i ona sobie radzi rewelacyjnie, biega pływa i szaleje z innymi psiami, ma jakieś 5 latek i około 17 kg wagi. Wydaje mi się, że każdy przypadek trzeba rozpatrzyć inwidualnie i napewno kierować się dobrem psa, może wcale tego nie trzeba ruszać ;)[/QUOTE]

No przecież, że wiem - przeciez napisała, że wyszło przy rozmowie z wiq, ze tak kursują ;)

A co do psa to tak, no ale tutaj Naa pisze, że labradory mają skłonności do dysklazji, to też jest duże utrudnienie... Dla mnie w ogóle sprawa tego psa jest dziwna, osoby są chętne, na wątku głucho, na maile 0 odpowiedzi, telefon milczy.... Dziwne...


Naa jasne, ze tak xD a widzisz, ja tylko na paru wątkach się na Ciebie natknęłam, a już tyle rzeczy wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']No, ożesz, to może my się wszystkie znamy, co?:razz:
Ja jestem gimnazjalna salezjanska zabrzańska, a licealna staszicowa dziewczyna:eviltong:[/QUOTE]

Niestety ja nie znam, ani Ciebie, ani Mysi osobiście, ale to się zmieni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']No, ożesz, to może my się wszystkie znamy, co?:razz:
Ja jestem gimnazjalna salezjanska zabrzańska, a licealna staszicowa dziewczyna:eviltong:[/quote]

aaaaa!!!! ja chodziłam do Salezjan na Helence do gimnazjum :evil_lol: potem mi się odechciało :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...