Jump to content
Dogomania

Labladorka z rozszczepem łapki . ma domek


Exenata

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NaamahsChild']Ja też Mysia! Kurcze, to my się musimy znać:crazyeye:[/quote]

haha :evil_lol: nie ma innej opcji :eviltong: Dajesz imie i nazwisko :evil_lol:

Apropo tego wątku to faktycznie dziwny jest, bo są chętne DT, są nawet domki zastanawiające nad sunią, zastanawiamy się nad zabiegiem, itd. itd. a ze strony założyciela wątku cisza :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Dobranoc :loveu:

PS. Widzisz a mnie na wecie już drugi rok nie chcieli :evil_lol: Jak to mi wszyscy mówili: trzeba było się uczyć, a nie całymi dniami w schronisku i całymi nocami po imprezach :eviltong: ale w tym roku zaś mature poprawiam, kolejne podejście :evil_lol:[/QUOTE]

I DOBRZE - trzeba walczyć o marzenia! Jak mne się nie uda to tez bede do skutku próbowac ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild'][B]Mysia[/B] - dzisiaj dostałam wieści od znajomego, który przeprowadza zabiegi rozszczepu łapek u piesków. Powiedział, że ponieślibyśmy koszta jedynie leków i sprzętu (śrub), muszę skontaktować się z obecną właścicielką - to jest szansa dla małej, o którą warto walczyć![/quote]

tylko, że póki co nikt się tu nie odzywa :shake: i to dobrze nie wróży :roll:

[SIZE=1]Aha, wiesz co bardzo sie zmieniłaś od gimnazjum, na fotkach na nk ledwo Cię poznałam :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild'][B]Mysia[/B] - wszyscy mi to mówią, za to ja Ciebie prawie od razu:eviltong:
Co w ogóle teraz robisz?:razz:
[/quote]
jestem na etacie w schronisku w Zabrzu, w którym 7 lat byłam wolontariuszką :cool3:

[quote name='NaamahsChild']
Czekamy na pojawienie się właścicielki - mała ma szansę.[/quote]
cy telefon dalej milczy? sprawdzałyście?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']A o labkę się wręcz biją! Malutka, zrobiłaś furrorę na Wrocławskiej weterynarii! Każdy student, chce dać Ci dom!:oops:
Po tym ogłoszeniu, moim i profesorki, odzew jest niesamowity, zaraz zakładam osobny wątek, w którym umieszczę chętnych na adopcję i jakich zwierzaków..:roll:[/quote]

4 m-cy labek bez oka też szuka domku, załozyłaś ten wątek? Jesli tak to koniecznie podaj link ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...