Jump to content
Dogomania

Labladorka z rozszczepem łapki . ma domek


Exenata

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiatm wszystkich bardzo serdecznie.
Nie jest to moja psina, ja zajmowalam sie tylko jej sprawa, poniewaz prosila mnie o to znajoma, ktora slyszala o tym problemie. Hodowca labladorki (o ile mozemu mowic o hodowcy) nie odpowiadla na moje pytania i szereg moich maili w sprawie psiny. Ogloszenia dalam wszedzie i mialam bardzo duzy odzew z calej Polski, wystarczylo ze pojechalabym po pieska i zawiazla w nowe miejscie- niestety ani mi ani pani od ktorej powiedzial sie o sprawie nie udalo sie skontaktowac z posiadaczem tej suczki. Po jakims czasie dowiedzialam sie ze znalazla nowy dom. Szkoda tylko ze nikt mnie nie poinformowal o tym, a i ja nie molam nikogo z Was o tym poinformowac. Jest mi bardzo przykro, ze tak wyszlo. Mialam jak najbardziej szczere intencje i chcialam pomuc suczce, po czym okazalo sie ze nie potrzebnie sie mieszalam w ta sprawe...

Ze swojej strony Dziekuje wszystkim, ktorzy pomagali i starali sie jej pomuc. Ma juz nowy dom i mam nadzieje, ze podobna sytuacja nigdy sie nie powtorzy.
DZIEKUJE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...