Jump to content
Dogomania

KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzka2'][B]Potrzebny szczeniak docelowo ogromny,jak benek[/B].Jak ktoś ma takiego,to podsyłajcie na pw.Dom w Małopolsce;niesprawdzony.[/QUOTE]

Na wątku krakowskim jest informacja że KTOZ ma do wydania 1,5 rocznego nowofunlanda .... rozmiarowo podobny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matamata']Dziewczyny ode mnie z bazarku stworzonego dzięki pomocy Agi bedzie 165 zł. Czekam jeszcze na jedną wpłatę - przesłać to co już mam czy całość?[/QUOTE]
Bardzo,bardzo dziekujemy!!!!Strasznie duzo !!cudnie:)
Jak Ci wygodniej kochana. Ja mysle,ze nam by wystarczylo przed sobota,bo mamy plan w sobote troszke hotel poplacic.

Link to comment
Share on other sites

Aga - bazarek można reaktywować już, jesli tylko masz czas:) Rozglądam się już za rzeczami na nastepny bazarek, ale narazie trochę mało czasu mam na dogłębną inspekcję szafy, niestety. Jak tylko uda mi się trochę odrobić dam znać. Podobno każda kobieta nosi tylko 10% swojej szafy - to na cholere mi reszta;)
karusiap - zróbmy tak - zaczekam do czwartku wieczorem. Jedna z bazarkowych ciotek prosiła o mozliwość późniejszego przelewu. Jesli nie wpłynie do tego czasu to ja dorzucę tą brakujacą kwotę od siebie żebyście mogły zapłacić za hotelik a ja spokojnie poczekam na przelew. W piatek powinnas mieć pieniądze na swoim koncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matamata']Aga - bazarek można reaktywować już, jesli tylko masz czas:) Rozglądam się już za rzeczami na nastepny bazarek, ale narazie trochę mało czasu mam na dogłębną inspekcję szafy, niestety. Jak tylko uda mi się trochę odrobić dam znać. Podobno każda kobieta nosi tylko 10% swojej szafy - to na cholere mi reszta;)
karusiap - zróbmy tak - zaczekam do czwartku wieczorem. Jedna z bazarkowych ciotek prosiła o mozliwość późniejszego przelewu. Jesli nie wpłynie do tego czasu to ja dorzucę tą brakujacą kwotę od siebie żebyście mogły zapłacić za hotelik a ja spokojnie poczekam na przelew. W piatek powinnas mieć pieniądze na swoim koncie.[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

ja za kazdym razem robiac przeglad szafy, umawiam sie sama ze soba,ze jak rok w czyms nie chodzilam to wylatuje......i konczy sie na tym,ze malo co ubywa;)bo przeciez zapomnialam:evil_lol:,ze to mam i juz na pewno zaczne nosic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...