Jump to content
Dogomania

Dopiero roczek, wspaniały charakter, oryginalne umaszczenie- cudny DON MA DOM!


Koperek

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokazywalam dzis Safirka mojemu TZ, i stwierdzil, ze to naprawde ladny psiak. Smial sie troche ze mnie bo pokazywalam mu "moich" podopiecznych - nazywajac ich po kolei :), ale musialam mu ich przedstawic bo ostatnio jak on byl w schronie (bo ja nie moge sobie odpuscic sprawdzania czy mojej zguby tam nie ma) to zadalam mu kilka pytan o psiaki po ich przybranych imionach i nie bardzo wiedzial o czym do niego rozmawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie [B]Slomka[/B] za wszystko do spółki z [B]Goska!:multi:[/B]

Przyznaję z całą stanowczością i odpowiedzialnością, że [B][SIZE=3][COLOR=red]CZESTEREK [/COLOR][/SIZE][/B]świetnie nadaje się na odstraszacza ogrodowego! ;) Tak mnie wczoraj oszczekał przy siatce, a przy tym oplul, pokazując cały rządek ząbków, że nie mam żadnych wątpliwości co do jego dalszej posługi :)

Link to comment
Share on other sites

bo on powinien trafic na swojego czlowieka, a tak za tym kratami te psy juz kręcka dostają. Moją sunie to juz na max roznosi wieczorem, ze musi isc na spacer, chociaz ma ogrodek do dyspozycji , a te wszytskie biedaczki non-stop bez spacerow za kartami, nie wybiegane. Przeciez taki mlody owczarkowaty piesek potrzebuje ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...