Jump to content
Dogomania

Dopiero roczek, wspaniały charakter, oryginalne umaszczenie- cudny DON MA DOM!


Koperek

Recommended Posts

[quote name='Slomka22']Koperku a moze jeszcze Sniezke tylko ten jej wiek pewnie ja wykluczy :(
A ja dzis mam podly nastroj dlatego pewnie lepiej zebym za duzo nie pisala[/quote]
O [B]Śnieżce[/B] pamiętam, ale ponieważ panie miały wcześniej [U]terierra rosyjskiego[/U] i wolą duże samce to i mi lżej na duchu, że jakiś duży chlopak znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce (tfu, tfu, odpukać, żeby się udało!). Im jest w schronie najgorzej! Juz nawet stare, duże suki idą lepiej, niż młode, żywiołowe, często z nielatwym temperamentem samce :shake: Kompletny zastój na A!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reksiu21']Chyba tak.:roll:
Jest naprawde piekny, ale dlugo taki niebedzie, z jego sierscia, ktora tak potrzebuje pielegnacji.:shake:[/quote]
A wiesz [B]Reksiu[/B]- powiem Ci, że dlugi czas już siedzi, a najgorzej ta sierść nie wygląda- to chyba z tych, ktore się nie plączą, bo przecież nikt go nie wyczesuje.

Niektóre krótkowłose po miesiącu wyglądają gorzej, bo podszerstek wyłazi kilogramami, a [B][SIZE=3][COLOR=red]SAFIREK[/COLOR][/SIZE][/B] trzyma się w czołówce!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Idę dzisiaj przystojniaka oglądać:cool3:
Ja tak kurcze od kilku tygodni się na niego czaję, ale przy sekretariacie w schronie pisze, że dom z ogrodem, a ja mam tylko mieszkanie..
Mam nadzieję, że z Koperkiem dojdziemy dziś do konsensusu.[/quote]
[B]NaamahsChild[/B]- widzę, że [B][I]bardzo dokładnie[/I][/B] przeczytałaś moje pw- osmarkałam się teraz ze śmiechu:lol: Przeczytaj może jeszcze raz, którego ja Ci psa proponowałam, a może załapiesz:evil_lol:

[B]Negri[/B] przecież wiem, że on podwórkowy- O CO TY MNIE PODEJRZEWASZ?? O fałszywe zeznania??!!:mad::evil_lol::evil_lol:

A tak na prawdę to trzymajcie kciuki, żeby mu nie trzeba było załatwiać żadnego innego schronienia!;) Może, może coś się szykuje, ale napiszę, jak dojdzie do skutku, zeby oczywiście nie zapeszać!

[B][SIZE=4][COLOR=red]KCIUKI! KCIUKI, CIOTKI![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...