Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nigdy więcej rogza:angryy:
Nie dość, że naszywka przyszyta odwrotnie do zapięcia i znaczku rogza(ale to mały szczegół) to jeszcze kółko do przyczepienia smyczy się ''rozeszło'' tzn. zrobiła się śliczna dziurka przez którą przeszedł karabińczyk I IDENTYFIKATOR więc gdyby szczur mi w tym momencie uciekł ciężko by było:roll: Mój pies waży 7-8kg:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Nigdy więcej rogza:angryy:
Nie dość, że naszywka przyszyta odwrotnie do zapięcia i znaczku rogza(ale to mały szczegół) to jeszcze kółko do przyczepienia smyczy się ''rozeszło'' tzn. zrobiła się śliczna dziurka przez którą przeszedł karabińczyk I IDENTYFIKATOR więc gdyby szczur mi w tym momencie uciekł ciężko by było:roll: Mój pies waży 7-8kg:roll:[/quote]

tez zauwazylam ze rogz sie psuje , w mojej Lce zepsula sie blokada np
ja bym na twoim miejscu zmienila ta obroze na zacisk albo poprostu wywal (takiego kolka chyba nie da sie kupic ) ,lepiej nie ryzykowac :roll:


a teraz czekam na red dingo Mke pomaranczowy odblask i hiltona :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']tez zauwazylam ze rogz sie psuje , w mojej Lce zepsula sie blokada np
ja bym na twoim miejscu zmienila ta obroze na zacisk albo poprostu wywal (takiego kolka chyba nie da sie kupic ) ,lepiej nie ryzykowac :roll:


a teraz czekam na red dingo Mke pomaranczowy odblask i hiltona :razz:[/QUOTE]

zacisku nie da rady bo za mało luzu by zostało:cool1: te kółko chyba po prostu ścisnę kombinerkami i niech se będzie, na ogród czy domowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']hehe :evil_lol:

Najlepiej jakby [B]miał ktoś różowy łańcuszek[/B] na zbyciu :diabloti:[/quote]
Ja mam róż, ale nie na zbyciu, o ile pamiętam ostatni na PM ja wzięłam
A irytuje mnie jedno - czemu na telezoo, krakvet i innych sklepach nie ma różu zaciskowego? Tylko na pelnej misce :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Nigdy więcej rogza:angryy:
Nie dość, że naszywka przyszyta odwrotnie do zapięcia i znaczku rogza(ale to mały szczegół) to jeszcze kółko do przyczepienia smyczy się ''rozeszło'' tzn. zrobiła się śliczna dziurka przez którą przeszedł karabińczyk I IDENTYFIKATOR więc gdyby szczur mi w tym momencie uciekł ciężko by było:roll: Mój pies waży 7-8kg:roll:[/quote]


Pokażesz zdjęcie jak to wygląda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Nigdy więcej rogza:angryy:
Nie dość, że naszywka przyszyta odwrotnie do zapięcia i znaczku rogza(ale to mały szczegół) to jeszcze kółko do przyczepienia smyczy się ''rozeszło'' tzn. zrobiła się śliczna dziurka przez którą przeszedł karabińczyk I IDENTYFIKATOR więc gdyby szczur mi w tym momencie uciekł ciężko by było:roll: Mój pies waży 7-8kg:roll:[/quote]
To ja już chyba nigdy nie kupie rogzów:crazyeye: To z ozdobnych parciaków zostały mi tylko lupinki, bo RD nie ma zacisków :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ale to normalne w tych malych rozmiarach rogzow.

To sa połkółka a nie tak jak w L-kach całe kółka.

Mam 2 rozmiary i w M-ce nie jest to połkołko zgrzewane, ani zlutowane, tez mam taka przerwe w tym kółku, ale narazie wszystko sie trzyma.

A w L-kach jst kółko duzo wieksze i zgrzewane;)[/QUOTE]
może to i jest normalne, ale zdecydowanie nie powinno być, dlatego ja podziękuję, chociaż mam rzeczy rogza starszej produkcji, nawet kupine jako używane, i nadal żyją.

Link to comment
Share on other sites

ale to normalne w tych malych rozmiarach rogzow.

To sa połkółka a nie tak jak w L-kach całe kółka.

Mam 2 rozmiary i w M-ce nie jest to połkołko zgrzewane, ani zlutowane, tez mam taka przerwe w tym kółku, ale narazie wszystko sie trzyma.

A w L-kach jst kółko duzo wieksze i zgrzewane;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares'][B]ale to normalne w tych malych rozmiarach rogzow.[/B]

To sa połkółka a nie tak jak w L-kach całe kółka.

Mam 2 rozmiary i w M-ce nie jest to połkołko zgrzewane, ani zlutowane, tez mam taka przerwe w tym kółku, ale narazie wszystko sie trzyma.

A w L-kach jst kółko duzo wieksze i zgrzewane;)[/quote]
Dokładnie. Każda obroża, która będzie miała niezłączone kółko może się rozczepić, ale nie wiem co to za problem ścisnąć to kombinerkami i zlutować czy inaczej połączyć...?Jak się tak zabezpieczy to nic się nie stanie. ;) Mnie to jakoś specjalnie nie odrzuciło od rogzów, ale cóż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']może to i jest normalne, ale zdecydowanie nie powinno być, dlatego ja podziękuję, chociaż mam rzeczy rogza starszej produkcji, nawet kupine jako używane, i nadal żyją.[/quote]

A jak to kolko byl noszone?? tak jak jest na zdjeciu czy tym plasik na dół???

Link to comment
Share on other sites

Infortune co da scisniecie kombinerkami? Przeciez znowu sie rozciagnie. No i jak chcesz to zespawac, albo "inaczej'' polaczyc? Przeciez jak bedzie spawala to jak kolko jes zaczepione to sie obroza spali, a spawanie kolka rozpruwanie obrozy i zszywanie to juz lepiej nowa kupic. Swoja droga nie przypominam sobie, zebym w jakiejkolwiek obrozy miala cos niepospawane, mialam kiedys szelki z takimi kolkami i Scooby zrywal na potege, wiec mysle, ze gdyby moje rogz'y takie mialy to tez szybko bylyby zerwane. Osoby, ktore ode mnie kupily moga sprawdzic, ale jestem przekonana, ze stara wersja miala spawane. Coraz bardziej sie ciesze, ze zrezygnowalam z tej firmy:cool1:.

Co do ED'kow jestem bardzo zadowolona:loveu:, dzisiaj przezyly najwieksze zrywy jakie moje psy moga im zaserwowac, byly prane w warukach polowych (za kijem w jezioro, po glonach), oblocone, zaliczyly tarcie po chodniku i wycieranie o trawe i maja sie dobrze:razz:. To znaczy, ze prawdopodobnie beda nam sluzyc jak (stare, dobre) rogz'y:razz:.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w Auchanie w Częstochowie i mi szczęka opadła:evil_lol: Wcześniej strasznie się wkurzyłam, jak zamknęli zoologiczny, ale teraz zrobili taki ogromny, full wypas. Nie ma co prawda Rogów, ale pełen asortyment Ami Play'a (oprócz zacisków, ale są nowe wzorki), Muscata i Dingo. Chyba dziś dopiero otwarli, bo jeszcze chodziła pani i naklejała ceny:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć co sprzedać z naszej mini kolekcji rogzów która liczy:
-limitowana żółć,
-pomarańczowy łańcuszek,
-smycz pomarańczowa 1,4 m
-bordowy pół zacisk z serii miękkie i lekkie
Bo chciałabym kupić planeta albo vive .... może jakiś inny wzorek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Może mi ktoś powiedzieć co sprzedać z naszej mini kolekcji rogzów która liczy:
-limitowana żółć,
-pomarańczowy łańcuszek,
-smycz pomarańczowa 1,4 m
-bordowy pół zacisk z serii miękkie i lekkie
Bo chciałabym kupić planeta albo vive .... może jakiś inny wzorek ?[/quote]

poczekaj jakis czas az uzbierasz kase , po co sprzedawac jak wszystko lubisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Jedną przeszkodą są rodzice którzy mówią, że jak kupię jeszcze jedną obrożę to będę mieć kare na komputer XD Ale oni zawsze tak mówią, no nie wiem chyba zdecyduję się na sprzedaż bordo ...[/quote]


ta bordo to tak z rączki do raczki przelatuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Czy jest taki komplet z wymarówka 25 mm szerokosci 40 na 60? Bo nigdzie nie moge znaleźć

[[url]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/602/63/55/602635567[/url][/quote]

kilka dni temu wlasnie ten sam facet skad masz zdjecie mial w tej wymiarowce a ja wlasnie szukalam mniejszych ;)
a teraz na odwrot widze male sa a duzych niema

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']kilka dni temu wlasnie ten sam facet skad masz zdjecie mial w tej wymiarowce a ja wlasnie szukalam mniejszych ;)
a teraz na odwrot widze male sa a duzych niema[/quote]

No to kaszanka bo kupiłabym 2 komplety, ten i czewony w odblaskowe łapki bo mam niebieski a wolałabym czerwony

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...