Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bazylowa']Na razie mam tylko labki, gordony i jamniki. I właśnie dlatego piszę tutaj prośbę o jakieś sugestie. Czego spodziewacie się po obrożach. Jakieś ciekawe wymyślne wzory. Jeśli chodzi o wzory to w sumie jesteśmy w stanie zaprojektować wszystko :cool3:
[/quote]

A buldogi francuskie ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwie rogzowe obroże bordo i linit i to chyba zostawię, red dingo zieloną tą też zostawię. A mam zamiar kupić obrożę z chustą trixie, obrożę rogz różowy łańcuszek rogzowy i planeta, co by do Rudej jeszcze pasowało ? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka i shelciaki']Czyli na stronie RD dobrze piszą:razz:
Ale kuszą mnie jeszcze szele z EzyDog tylko czy ten pasek na klacie nie będzie za gruby w szelkach rozmiar M lub S... I to następna prośba o zmierzenie go:roll: Miedzy łapkami. I jeszcze ile mają maksymalnie S-ki w klacie? wiem kłopotliwa jestem ale nie chę wydać kasy na marne[/quote]
Jeśli chodzi o szelki ezy doga S to ten pasek na klacie ma w najszerszym miejscu prawie 8 cm a niżej ok 6 cm.W klacie maksymalnie mają ok 59/60 cm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka i shelciaki']Czyli na stronie RD dobrze piszą:razz:
Ale kuszą mnie jeszcze szele z EzyDog tylko czy ten pasek na klacie nie będzie za gruby w szelkach rozmiar M lub S... I to następna prośba o zmierzenie go:roll: Miedzy łapkami. I jeszcze ile mają maksymalnie S-ki w klacie? wiem kłopotliwa jestem ale nie chę wydać kasy na marne[/quote]
puzzle możesz pomierzyć swoje M-ki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika']Jeśli chodzi o szelki ezy doga S to ten pasek na klacie ma w najszerszym miejscu prawie 8 cm a niżej ok 6 cm.W klacie maksymalnie mają ok 59/60 cm.[/quote]
Dzięki Ci!
To bierzemy niebieskie moro S :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Okej już Wam piszę jak to wszystko dokładnie wygląda.
Żeby zaprojektować jakiś wzór to nie jest wielki problem, ale żeby go już uszyć, to muszę zamówić materiału na sporą sumkę. Dlatego też robienie projektu na jedną obrożę mija się z celem bo ta obroża kosztowałaby duuuużo szmalu.
Dlatego, żeby wypuścić kolejny wzór muszę mieć pewność, że zejdzie mi minimum 20 obroży, albo 15 kompletów smycz plus obroża. Jeśli będę miała tyle deklaracji to lecimy ze wzorem.
Jeśli chcecie możecie zorganizować się między sobą w większe grupy. Przecież właściciele konkretnych ras znają się doskonale :cool3: I wtedy możemy działać.
Nie ma wtedy znaczenia rodzaj obroży - czy to będzie obrożna z klamrą czy zacisk. Ze smyczami już trochę inaczej bo przepinana jest ciut droższa od zwykłej prostej.
Co do szelek to oczywiście są w planie ale jeszcze nie na teraz. Ale czekamy na Wasze szelkowe propozycje. Jakie kroje są najlepsze ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do posiadaczy szelek lupine dla dużych psów!
Proszę zmierzyć mi długość paska zaznaczonego na zdjęciu strzałką.
1) w szelkach o rozmiarze : 61cm-96cm
2) w szelkach o rozmiarze 50cm-81cm
Dziękuję ;)
[IMG]http://i39.tinypic.com/16kx4x0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Okej już Wam piszę jak to wszystko dokładnie wygląda.
Żeby zaprojektować jakiś wzór to nie jest wielki problem, ale żeby go już uszyć, to muszę zamówić materiału na sporą sumkę. Dlatego też robienie projektu na jedną obrożę mija się z celem bo ta obroża kosztowałaby duuuużo szmalu.
Dlatego, żeby wypuścić kolejny wzór muszę mieć pewność, [B]że zejdzie mi minimum 20 obroży,[/B] albo 15 kompletów smycz plus obroża. Jeśli będę miała tyle deklaracji to lecimy ze wzorem.
[/quote]

Z tym chyba w "moim przypadku" nie było by problemu ... 7 bulw własnych + kilka bardzo znajomych.

A projekt mogłybyście zrobić - jakby był projekt to "przeleciałabym się " po znajomych bulwach - bo moje to pewne - i wiadomo by było co i jak ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...