Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

Nasz psiak ma normalną obrożę,
a w czym ta jest lepsza?

Szukam jakichś szelek do ciągnięcia dla Husky (chciałbym go powoli uczyć, że szelki do ciągnięcia, a smycz do chodzenia). Możecie coś polecić? Husky ma na razie 4 miesiące. Waga ok 13-15 kg.

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='joanika'][B]Puzzle[/B] jednak cierpliwość popłaca (bo chyba długo czekałaś na te oboże), świetne są.

Szukam szelek dla Lany do samochody, na długą podróż. Najlepiej żeby były podszyte czymś miękkim, żeby się nie wzynały i były wygodne.
Myślicie że ED byłyby dobre? Tylko że one mają miękki tylko ten pas miedzy łapami. Najlepiej to takie podszyte polarem - kiedys widziałam takie szelki z Trixie, ma ktoś takie szelki? A moze są jeszcze szelki jakiś innych firm?[/quote]

ezy dogi nie polecam dla pudla ;)
dla mojego ten karton miedzy lapami byl za szeroki a moj mi sie wydaje jednak wiekszy niz twoja suczka ;)

Link to comment
Share on other sites

puzzle świetnie wyglądają, szczególnie ten róż :loveu:

[quote name='Sorata']a ma ktoś szelki ED L? Jeśli tak to poproszę o zmierzenie tego pasu na środku w najszerszym miejscu. [/quote]

Niecałe 10cm, tak mniej więcej 2-3mm do 10 brakuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Puzzle swietnie te obroze wygladaja na psach:loveu: :loveu: :loveu:


A ja mam pytanie do uzytkownikow Rogza (czyli do prawie wiekszosci:evil_lol:)
Jak sie zachowuje po czestych kontaktach z woda/ piachem/błotem itp??
tzn. po dokladnym uzywaniu go podczas spacerów:lol:

Bo już zaczely się kapiele i boje sie o jego wytrzymalosc

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, ze sie podobaja:loveu:. Balam sie tej szerokosci na czarnym, ale jest idealnie, wezszej juz sobie nie wyobrazam, ale tez 3cm to jest max jakie on moze miec:razz:. Jezeli chodzi o szelki ED to pies musi miec spory rozstep miedzy lapami, moze nie jak ttb, ale jednak musi stanac swobodnie nie zlaczajac lap, w innym wypadku szelki beda niewygodne;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Puzzle swietnie te obroze wygladaja na psach:loveu: :loveu: :loveu:


A ja mam pytanie do uzytkownikow Rogza (czyli do prawie wiekszosci:evil_lol:)
Jak sie zachowuje po czestych kontaktach z woda/ piachem/błotem itp??
tzn. po dokladnym uzywaniu go podczas spacerów:lol:

Bo już zaczely się kapiele i boje sie o jego wytrzymalosc[/quote]

ja w tamte wakacje cale 2 miesiace przesiedzialam z pudlowym nad jeziorem i wzielam tylko jedna obroze :razz:
rogza na zacisku , pies codziennie plywal ,tarzal sie w blocie i bardzo mocno ja wykorzystywal , a ja nie mialam nic na zmiane :roll:
po przyjezdzie i wypraniu porzadnym to juz nie byla ta sama obroza..kolor wyblakl ,z granatowego zrobil sie duzo jasniejszy i zmechacil sie troszke zacisk , obroze oddalam komus ;)

ale zadna inna by tyle nie wytrzymala napewno :evil_lol:
dlatego teraz kupilam manmaty i one posluza mi jako wakacyjne wyposarzenie dla pudlowego i sucz,mam nadzieje ze nic im nie bedzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']tez bym chetnie Manmata Aresowi założyła ale ten co ma Maya to jest chyba 2,5 troche za szeroki na niego:shake:[/quote]

no ja mam 3cm i drugi w drodze tez 3cm na sucz a drugi raczej dla pudelsa i mi sie podoba ta szerokosc :razz: wcale nie wyglada zle, ale tez zalezy czy pies ma dluga szyje bo moje obydwa maja

Link to comment
Share on other sites

Ezzy super sie prezenują na psiakach :loveu: :evil_lol:

Madzik, są sztywne ale...w dotyku miękkie :evil_lol: :evil_lol: Są naprawde bardzo miłe w dotyku.

[SIZE="1"]Ach, jak ja to składnie napisałam :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']jak wszystkie jak nie ma większości, z tych które były na zdjęciu ktoś tam, kiedyś je wklejał :roll:
Ja czekam na róż w kropeczki, bo na razie mi się nie zbyt podobają te wzory co sa dostępne z RD


P.S Nie chce się ktoś pozbyć zacisku z łańcuszkiem M rozg? :cool3: nie chcc mi się zamawiać w sklepie, tylko inny kolor niż pomarańcz bo ten już mam, w ogóle zakochałam sie w odblaskach :loveu:[/quote]

ale wszystki ktore sa dostepne teraz w necie , tych w kropeczki niema i nie bylo jeszcze w zadnym o to mi chodzilo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']tu sa wszystkie a nie mniejwiecej :eviltong:[/quote]
jak wszystkie jak nie ma większości, z tych które były na zdjęciu ktoś tam, kiedyś je wklejał :roll:
Ja czekam na róż w kropeczki, bo na razie mi się nie zbyt podobają te wzory co sa dostępne z RD


P.S Nie chce się ktoś pozbyć zacisku z łańcuszkiem M rozg? :cool3: nie chcc mi się zamawiać w sklepie, tylko inny kolor niż pomarańcz bo ten już mam, w ogóle zakochałam sie w odblaskach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']jNie chce się ktoś pozbyć zacisku z łańcuszkiem M rozg? :cool3: nie chcc mi się zamawiać w sklepie, tylko inny kolor niż pomarańcz bo ten już mam[/QUOTE]
łeee, jak masz już pomarańczowy zacisk to lipa. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nowości i coś świątecznego:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC02959.jpg[/IMG]

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC02966.jpg[/IMG]

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC02972.jpg[/IMG]

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC02956.jpg[/IMG]

[IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC02957.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...