Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='smallpati']sprawdziłam ich ofertę, nie mają smyczy szytych na okrągło :placz: ale napisałam maila do nich więc może, może... tylko że ten róż nie jest taki ja chciałam, ale już bym go przeżyła :roll:[/quote]
A to?
[url=http://www.lord-zph.pl/Galeria/B_Smycze%20skorzane%20i%20welurowe/slides/B52%20Smycz%20skorz.szyta%20na%20okraglo%200226.html]Galeria/B_Smycze skorzane i welurowe/B52 Smycz skorz.szyta na okraglo 0226[/url]
Zrób przegląd galerii w LORDzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Przy galerii jest info, że są tam fotki tylko przykładowych produktów ;)
Jestem pewna, że gdy złożysz zamówienie to dostaniesz swoją upragnioną różową,, okrągłą smyczkę :razz:
Mnie też wzięło na taką, tylko w czerwieni :diabloti: Ale jeśli w ciągu najbliższego półrocza kupię smycz lub obroże dla psa to mnie mąż z domu wypędzi :loveu: Wolę nie ryzykować :oops:

Chyba mi posty przeskakują :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']Przy galerii jest info, że są tam fotki tylko przykładowych produktów ;)
Jestem pewna, że gdy złożysz zamówienie to dostaniesz swoją upragnioną różową,, okrągłą smyczkę :razz:
Mnie też wzięło na taką, tylko w czerwieni :diabloti: Ale jeśli w ciągu najbliższego półrocza kupię smycz lub obroże dla psa to mnie mąż z domu wypędzi :loveu: Wolę nie ryzykować :oops:[/quote]
tak wiem że to przykładowe zdjęcia, ale masz tam też pełna ofertę gdzie piszę która smycz jest dostępna w jakich kolorach i tam też nie ma różowej smyczy, więc wątpie że taką posiadają skoro nie mają jej w ofercie, napisałam do nich maila więc zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Witamy sie !!
my mamy juz swoje szele adresowke i brelok :multi:
super pieknie pasuja do fafla :)
brelok tez swietny
a adresowke zepsulam :placz::roll::oops::angryy:
i chyba bede musiala kupic w przyszlyum miesiacu kolejna no :roll:

dzieki dziewczyny za porady :)
zdjecia ze spacerku w szelach beda u mnie w galerii - jakies tu tez poswtawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Jezeli jest to firma szyjaca, a nie tylko nadrukowujaca swoje logo, to napewno zrobia. Ja sie zastanawiam nad biala szyta na okraglo na wystawy:razz:, z czasem sie pobrudzi i bedzie mi do psa pasowac:evil_lol:.[/quote]
no fakt :roll: oby jednak szyli

Ja chce różową bo mam taką obrożę skórzaną, a żadna smycz mi do niej nie pasuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Jak zepsulas adresowke?:crazyeye:[/quote]

no ja jestem kurrr ... inna i zepsulam :placz::angryy:

Poprostu jak sa te dwie blaszki, wycielam ladnie kartke, wypisalam i ok.
Przylozylam do blaszki i druga przylozylam, ale tam jak sa te dziurki to jednej z nich jakby niebylo. RTak jakby ba jednej z tych blaszek ( na ten na ktorej jest wyciecie na kartke ) byla jeszcze jedna blaszka na ktorej niebyllo tego koleczka :roll:
no i malo tego ze mi sie kartka przekrecila troche :angryy: to jeszcze niema kilka na przelozenie tego plastikowego ;/
I teraz niemoge ich od siebie odlepic :roll: zeby poprawic.
A wczesniej patezylam i byly dziurki ehhh

Link to comment
Share on other sites

Gdyby mial wypuklosci i czarny klips bylby spoko;).

Tak sie rozgladam za czyms oprocz EzyDog'a i po glebszym przemysleniu nic mi nie odpowiada:evil_lol:. Myslalam nad lupine za twarde, rogz'em sie przezarlam, RD za waskie (Hebe 18mm, Scooby 12mm), Mac Leather odpycha mnie tym polaczniem tasmy z eko skora (jeszcze w dodatku ona jest eko), AmiPlay do mnie jeszcze nie przemawia, trixie, frog, hilton odpadaja na polmetku.... Jakie my jeszcze firmy mamy?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Co do rozowego i niebieskiego moror z EzyDog'a to podob mi sie tylko na ttb, inacej jakas taka tandeta mi leci, ale wg gustu;).

[/quote]

Ezydog (największy rozmiar) wytrzyma bardzo mocno ciągnącego psa ok. 43 kg ?

rogzowe szelki Xl śm iało wytrzymują wszelkie koteckowe testy i ciągnięcie pańci pod górkę :diabloti:

kupując szelki ezydog za taką cenę wymagam wytrzymałości , nie chce wydać tyle kasy na 3 spacery..

Link to comment
Share on other sites

Co do rozowego i niebieskiego moror z EzyDog'a to podob mi sie tylko na ttb, inacej jakas taka tandeta mi leci, ale wg gustu;).

taks do mnie nie przemawia, te rzeczy sa ladne, ale moja suka chociaz z natury nie ciagnie, to jak jej sie zdarzy to balabym sie, ze zostane z kawalkiem tasmy w rece;). Kupuje rzeczy drogie i porzadnie zrobione, bo chodzi mi glownie o bezpieczenstwo, sa psy nie ciagnace nigdy, moim rzadko, ale sie zdarza:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]taks do mnie nie przemawia, te rzeczy sa ladne, ale moja suka chociaz z natury nie ciagnie, to jak jej sie zdarzy to balabym sie, ze zostane z kawalkiem tasmy w rece;-). Kupuje rzeczy drogie i porzadnie zrobione, bo chodzi mi glownie o bezpieczenstwo, sa psy nie ciagnace nigdy, moim rzadko, ale sie zdarza:razz:. [/QUOTE]
Ja mam psicę ciągnącą od zawsze, mimo że pracujemy nad tym, i komplet od taks wytrzymał już kilka miesięcy w stanie bardzo dobrym :cool3:. Hexa nie dość że ciągnie to jeszcze ma zrywy 'kotkowe' :roll:. Od szczeniaka zerwała tylko 3 karabinki od smyczy (2 jak miała ze 4 miesiące i jeden dla dużych psów jak pańcia przywiązała na podwórku półtorarocznego przygłupa, żeby nie zwiał przez otwartą bramę) i jedno kółko od obroży. Wyroby taks się dzielą na eleganckie, wytrzymałe i 2w1 ;).

Link to comment
Share on other sites

Wlasciciele ttb chwala sobie EzyDog'i, wydaje mi sie, ze skoro one ich nie zrywaja to neiwiele innych psow da rade:evil_lol:.

Mimo wszystko taks do mnie nie przemawia:roll:, jak bede chodzila na spacery w strachu to sie nerwicy nabawie:evil_lol:.

Jakie sa jeszce firmy?:razz: MM sa za szerokie, Hurtta i Ruffwear jak dla mnie nic specjalnego, moze i mocne, ale nie podbaja mi sie ich produkty. Jest jeszcze karlie, podobno porzadne, ale dla mnie porownywalne do trixie i maja strasznie waskie tasmy:roll:. Pomozcie mi!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

w domu - przed spacerem
[URL="http://img410.imageshack.us/my.php?image=p1080607.jpg"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5047/p1080607.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img187.imageshack.us/my.php?image=p1080668.jpg"][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5221/p1080668.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img150.imageshack.us/my.php?image=p1080616.jpg"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2853/p1080616.jpg[/IMG][/URL]

pasuja super. Poki co niezauwazylam zadnych zle przyszytych metek, odstajacych tasm czy nitek czy czegokolwiek co zwrociloby moja uwage. Obejrzalam dokladnie szele przed spacerem i po ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']NIkt nie moze udzielic info na temat tych oborozy Muscata??

z tego co pamietam pare osob wklejało rzeczy od nich tej niby skórki:razz:??[/QUOTE]

mi po pół roku zaczęła się rozwarstwiać(noszona codziennie) no i bardzo się ślizga regulacja;) narazie nie noszona bo bardzo ją lubię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Super boks w nich wyglada:loveu: i laduja fajnie daleko, nie za zebrami, ale nie obcieraja pach, idealnie:loveu:. Ladnie mu w nich, szkoda, ze ID zepsulas:eviltong:, a na smycz do kompletu sie szykujesz:razz:?[/quote]

heheheh puzzelku :buzi:

za miesiac szykujem siem na adresowke i na obrozke ;)
niewiem jak beda wygladaly szelki z obrozka ale niwiem hmm ;)
a smyczke - pewnie jakas "miastowa" zakupiiimy ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...