Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='Nera-'] jednaj poszukuje czegos solidnego a nie ladnego :shake:[/QUOTE]

W dzisiajszych czasach myślę, że da sie to pogodzić ;)
Pozatym solidna obroża dla małego psa (nawet ciągnącego) i dla labradora to dwie rózne kwestie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z zaciskiem materiałowym takim jak ma ROGZ ,bo ten LUpine jest do dupy:cool3:

A to nasza nowa smycz:diabloti: cieniuśka jak na yoraska
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7317/smyczsp4.png[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img67/smyczsp4.png/1/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/smyczsp4.png/1/w600.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Red Dingo']czy moge miec pytanie sadazowe ?:)

od jakiegos czasu slysze zapytania o obroze zaciskowe .. po moich naciskach na producenta ..sa wstanie je wyprodukowac .. ale sie zastanawiam jaki bedzie lepszy model ?.. czy caly z tasmy z ogranicznikiem czy z lancuszkiem ?

moze mi pomozecie w opowiedzi na to pytanie :)..
najlpesze sa opinie jakie sie wam sprawdzja ..[/quote]

Cały z taśmy, koniecznie! I ja proponuję taką rozmiarówkę, żeby szer. 18mm zaczynała się od obwodu 30cm:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A 2,5cm zaczynało się od 40cm:diabloti::diabloti:[/quote] Od 35:eviltong: Nie moja wina, że moja sucz ma mała banie:evil_lol:
a tak na poważnie to może być 1,8cm (2?) od 30cm i moim zdaniem lepiej łańcuszek...tylko taki niebrudzący;)

Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj testują.Ale Czarkowi się tak podoba,że non stop ją gryzie i nawet "ku..... zostaw" nie działa.Jak tylko zobaczy ,że kawałek smyczy dynda luźno bierze w ryja i sie szarpie:evil_lol:
To te RD i łańcuszek i zacisk materiałowy niech będą:cool3: Ja się pisze na taki 18(najlepiej 2cm)mm i 2,5cm:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']Od 35:eviltong: Nie moja wina, że moja sucz ma mała banie:evil_lol:
a tak na poważnie to może być 1,8cm (2?) od 30cm i moim zdaniem lepiej łańcuszek...tylko taki niebrudzący;)[/quote]

Za dużo, niech będzie tak normalnie 1,5cm, bo większe to już za duże. :razz:

Olek, joreczki już wyprowadzone? Przetestowały smycz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']do mnie też przyszedł:razz:zamawiałam zacisk viva:razz:jeszcze leży na poczcie...ale to pod choinke więc postaram się powstrzymać,przed zakładaniem na szyjke:diabloti:[/quote]

hmm mój nie był w planach choinkowych, spontanicznie go licytowałam ale nie głupi pomysł żeby dołożyć go do prezentu ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie moj pies psychopata zeżarł ostatnie szelki :roll: w sumie to nie zupełnie zeżarł ale napewno zakopał gdzieś rozgryzione kawałki. co za pies!
Teraz będę znowu musiała kupić mu jakieś na allegro. Ale jaki kolor i jaka firma? co radzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Cockerowa najlepiej kup mu łancuszek to szybko oduczy sie gryzienia najpierw smyczy a potem i szelek nie tknie zreszta gdzie ty je trzymasz ze pies Ci je zjada?

I jeszcze gdzie Ty byłas jak Cie nie było?[/quote]

Właśnie tak myślałam. A wiesz co zostawiłam je chyba na schodach tylko ten okropnik umie sobie kojec otwierać nosem! cwaniakować zaczyna nastolatek !

W wuce :diabloti:

[quote name='Cambel&Megi']Cocker, kup Lupine, mają wieczną gwarancję. :diabloti:[/quote]

Naprawdę? czemu ja nie wiedziałam tego wcześniej po pierwszych 3 parach zjedzonych szelek i obróż? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocker']Naprawdę? czemu ja nie wiedziałam tego wcześniej po pierwszych 3 parach zjedzonych szelek i obróż? :diabloti:[/quote]Naprawdę.:cool3: Ja już z tego skorzystałam, gdy mojej sucz nie spodobała się smycz w biedronki. 8) Odesłałam pogryzioną, i niedługo dostałam nowiutką.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Red Dingo']czy moge miec pytanie sadazowe ?:)

od jakiegos czasu slysze zapytania o obroze zaciskowe .. po moich naciskach na producenta ..sa wstanie je wyprodukowac .. ale sie zastanawiam jaki bedzie lepszy model ?.. czy caly z tasmy z ogranicznikiem czy z lancuszkiem ?

moze mi pomozecie w opowiedzi na to pytanie :)..
najlpesze sa opinie jakie sie wam sprawdzja ..[/quote]
z taśmy! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...