Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='smallpati']sznupek :loveu:

Ja generalnie facetów w różu lubię, jestem zdania że prawdziwy facet we wszystkim wygląda męsko ;)[/QUOTE]

ja nawet słyszałam o teorii - że tylko facet pewien swojej męskości przywdzieje róż :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]PositiveThought :thumbs:[/B] super wygląda[B] :loveu:

[/B]kurcze podobają mi się coraz bardziej zaciski, tyle że u mnie one mało praktyczne są :razz:[B]


[/B]Ale jestem zła :angryy::angryy: Poszłam dziś do sklepu z Moli, miałam ją na smyczy kilimanjaro, wyciągałam pieniadze z portfela i zachaczyłam smycz o rzep :nerwy: popruła się i nie dośc że normalnie ma 11mm to reaz jest jeszcze węższa :eek::splat:[B]


[/B]Po za tym to oglądam sobie dziś tv, przełanczam kanały, jeden po drugim bo nic ciekawego nie ma, naglę włanczam a tam coś o psach ratownikach i był onek i labrador i zgadnijcie co miały ubrane :cool3: rogz :loveu: jeden miał sport a drugi coś czerwonego ale za szybko mi przeleciało i nie zdążyłam zobaczyc dokaładnie wzorku :evil_lol:[B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']

Ale jak ona ma nie zwisać, skoro to zacisk jest? :hmmmm:

:diabloti:[/quote]

no jak jest dobrze wyregulowana to nie powinna az tak zwisac (przynajmniej moje tak nie zwisaja) jak mial moj psiak tak jak twoj ze lanuszek zwisal dosyc mocno to ten lancuszek gdy chodzil walil go po klacie i mu przskadzal ;) a rozmiarowo to twoj jest troszke mniejszy raczej dlatego tak mi sie wydawalo ze za bardzo zwisa ;)
ale to niezmienia aktu ze mu slicznie w tej obrozce :loveu::razz:

Link to comment
Share on other sites

Znaczy tak mi się też na początku wydawało, że mu źle założyłam :oops:

Tylko że on już teraz chodzi w ubranku(zresztą zimową derę ma też niebieską), obroża jest na wierzchu i jest akurat :loveu: I dziękujemy raz jeszcze :loveu:

Wstawię poźniej fotki, bo to nie koniec moich obróżkowych zakupów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']kupiłam kolejnego rogza :diabloti::diabloti: ale nie powiem co dopóki nie dojdzie :diabloti::diabloti:[/quote]

a ja wiem co kupiłaś bo widziałam, też chciałam ale mówie sobie co tam będę SmallPati i Moli pod górke robić :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanika']a ja wiem co kupiłaś bo widziałam, też chciałam ale mówie sobie co tam będę SmallPati i Moli pod górke robić :eviltong::diabloti:[/quote]

hehe :evil_lol::evil_lol:
kurcze to wszyscy mi dali wygrać chyba :eviltong: ale drugą obrożę przelicytował ktoś :angryy: a czekałam cały dzień do końca aukcji, a tu masz, załatwił mnie w ostatnich sekundach :mad:

Ale cicho, ani słowa co kupiłam, bo to chyba za duże będzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']hehe :evil_lol::evil_lol:
kurcze to wszyscy mi dali wygrać chyba :eviltong: ale drugą obrożę przelicytował ktoś :angryy: a czekałam cały dzień do końca aukcji, a tu masz, załatwił mnie w ostatnich sekundach :mad:

Ale cicho, ani słowa co kupiłam, bo to chyba za duże będzie :eviltong:[/quote]

A ja wiem jakiego Rogza kupiłaś. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']no dobra, noo jak już wszyscy wiedzą :razz::evil_lol: wylicytowałam za 11 zł :eviltong: zacisk rogza, wzór sport czerwony ;) tylko nie wiem czy nie będzie za duży :razz:[/quote]A ten, nie wiedziałam czy sport, czy ten drugi [też czerwony, ale nie znam nazwy] :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...