Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To chyba najlepszy mój zakup(poza kagancem fizjologicznym)jakiego dokonałam:loveu:Jest mięciutka,porządnie wykonana,z racji tego że jest szeroka pies nie poddusza się,a ciagniecie jest zniwelowane do minimum;)Szerokość 5 cm ciut skraca mu szyjkę,ale i tak mi się podoba:p

Link to comment
Share on other sites

jak juz mowa o o pitmanach to wogole uwazam zeobroze od nich sa o niebo porzadniejsze obroze niz rogz, lupine
nie sa jakies przepiekne nie oszukujmy sie ale sa naparwde mocne i polecam kazdemu kto sie obawai ze pies co innego zerwie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka obroży lupine dla Bory. Surf pulp jest wykonana z bardzo miękkiej taśmy i po 3 miesiącach noszenia sie zmechaciła :p
Mam też tropicane, puppy love i delfinki to mogę powiedzieć, że one wykonana są z twardej taśmy, co mi odpowiada. Nie zmechaciły się, nie są też pozaciągane. Smycz jest sztywna i takie właśnie lubię.
Power flower natomiast jest taka pośrednia, ale może to od częstego moczenia we wodzie, bo Bora w niej pływa.

Co do szerokości... zawsze myślałam że 2,5cm to idealna szerokośc zarówno smyczy jak obroży, jednak po zakupieniu puppy love i delfinków, mogę śmiało powiedzieć, że 18mm to jest właśnie to! Nie skraca szyi Bory tak jak te szersze, smycz fajnie leży w mojej malutkiej rączce :razz:

Chyba źle nie wygląda co ?
[img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200909/112519/349399/00000002.jpg[/img]

Nie wiem co ludzie lubią w rogzach szczerze mówiąc? Zeszła na psy ta firma, krzywo wszystko, niedokładnie, strzępi sie i siepie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']a które zamówiłaś?
Poczwar pod choinkę dostanie jeszcze taką:

[IMG]http://pitman.pl/zdjecia/710.jpg[/IMG][/quote]

niestey moj pies sie nie lapie w pitmanie wiec robimy na zamowienie u tego pana , normalnie tak samo przeszyte iw szystko mocne
i mam teraz z serri fun czerwono czarna a w drodze zielona standart ;)
na 3cm moja sucz ma tylko 16kg dlatego nic szerszego ;)

a skory nie lubie :eviltong:
pod choinke tez dostanie pitmana ale neiwiem jeszcze jakiego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']niestey moj pies sie nie lapie w pitmanie wiec robimy na zamowienie u tego pana , normalnie tak samo przeszyte iw szystko mocne
i mam teraz z serri fun czerwono czarna a w drodze zielona standart ;)
na 3cm moja sucz ma tylko 16kg dlatego nic szerszego ;)[/quote]
co to jest "ten pan"? :lol: i gdzie mozna zobaczyć zieloną obroże? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...