Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam pytanie ma ktoś może takie szelki?
[url=http://allegro.pl/item530076902_najnowsza_kolekcja_szelki_nx6_50_85cm_wroclaw.html]NAJNOWSZA KOLEKCJA SZELKI NX6 (50-85cm) WROCŁAW (530076902) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
zastanawiam się nad nimi lub nad szelkami z RD

Link to comment
Share on other sites

Gsisic87 znajomej bokser od kilku miesiecy zasuwa w takich szelkach, zakladanych na zmiane z obroza i kantarkiem tej firmy, smycz caly czas ta sama. Mowila, ze wrzucila wszystko juz dwa razy do pralki, bo on lubi sie wybrudzic, ale wszystko wyglada zupelnie jak nowe, nic jej sie nie prouje i nie odpina, ale ma je jakies 6, moze 7 m-cy, co prawda noszone non stop, ale dlugo to nie jest, swiadczy tylko o tym, ze od razu sie to nie sypie;).

Link to comment
Share on other sites

Posty przeskakuja:roll:


Masz zle pozapinane obroze! Uwazaj bo je w chwile zniszczysz jak bedziesz tak zakladac;). Tu jest dobrze pokazane:

[IMG]http://p.animalia.pl/img/produkty/duze/rogz/hb_03.jpg[/IMG]

Jak odepniesz obroze i zakladasz na nowo to musisz najpierw przelozyc ten plastikowy klips przez metalowe kolko i wtedy zapiac, ten kawalek materialu z kolkiem nie moze wystawac gdzies z boku. Postaraj sie zapiac jak na zdjeciu wyzej i wstaw zdjecie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Prezjzalam troche tej "super skory" i oprocz ladnych zdjec to tam nie wiele jest, nie chcialabym tej obrozki na zywo, bo wiekszosc to jakosc rodem biedronki, a ceny 10-20 razy wyzsze;). Wole zostac przy zachwycaniu sie tasma i zamowic sobie skore z wozy, albo firm tj, np. Vectr'a zamawia dla swoich bullow wystawowe kompleciki, jak mam inwestowac w skore to w porzadna;).[/quote]

zawsze się zastanawiałam kto chodzi do Biedronki? no i teraz już wiem dlaczego masz takie zdanie o skórze - porzadnej ;) chyba od pożądania taniości :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vacancy']zawsze się zastanawiałam kto chodzi do Biedronki? no i teraz już wiem dlaczego masz takie zdanie o skórze - porzadnej ;) chyba od pożądania taniości :roll:[/QUOTE]

Widocznie malo sie jeszce znamy, pisalam o jakosci, a nie o kupnie, nigdy nie mialam tego badziewia, a z tego co widze, sprzedajesz podobne. Jezeli chcesz obejrzec porzadna skore to zajrzyj na woza.pl, albo zamow sobie komplecik dla bulla to zobaczysz porzadna skore;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Widocznie malo sie jeszce znamy, pisalam o jakosci, a nie o kupnie, nigdy nie mialam tego badziewia, a z tego co widze, sprzedajesz podobne. Jezeli chcesz obejrzec porzadna skore to zajrzyj na woza.pl, albo zamow sobie komplecik dla bulla to zobaczysz porzadna skore;).[/quote]


CCC - Cena Czyni Cuda
nic dodać nic ująć,

[LIST]
[*]nie mów badziewie o czymś o czym nie masz pojęcia
[*]nie wyszydzaj bo zostaniesz wyszydzona
[*]jak krytykujesz to konstruktywnie
[/LIST]
by the way:[I]
"nawet gówno swoim blaskiem też potrafi przyćmić"[/I] [I][B]cytat[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

vacancy- marketing szeptany trzeba stosować delikatnie, bo inaczej zamienia sie w nachalną reklamę, a to irytuje i obraca się przeciw nam, bo jest fałszywe. Reklama staje się antyreklamą. A Ty swoim zachowaniem dodatkowo obrzydzasz potencjalnym klientom reklamowany sklep.
Jeśli ktoś prosi na forum o opinię, to musi liczyć się z tym, że ją dostanie, i nie zawsze będą to same ochy i achy- należy uprzejmie podziękować i tyle. Z mojej strony- obróżki jak obróżki, jednym się podobają innym nie, na moje psy i tak nic nie znajdę wiec nie komentuję. Za to jeśli już stylizujemy się na "górną półkę" to należałoby zadbać o estetykę sklepu bo niedoróbki rażą- i tak np gif u góry wymaga korekty (choćby niedoszparowane tło pod jednym z obrazków).

Link to comment
Share on other sites

Dobrze masz cudowny sklep, wszyscy tam zapene cos zamowia. Zycze Ci powodzenia i jak najwiekszej sprzedazy, tylko nastepnym razem nie reklamuj sie na forach bo nie wolno i nie podawaj sie za kupujacego, zachwyconego tym sklepem. Na dgm jest zalogowanych kilka sklepow, informuja nas o swoich nowosciach i promocjach przez [B]PM[/B], ale nie wciskaja sie na sile ze swoim sklepem, podajac sie za zachwyconych kupujacych. Wybacz, ale jest to troche malo profesjonalne.

Mialam kilka obrozek typu takiego jak sprzedajesz, mialam i wiecej miec nie bede, bo jest to krotko mowiac badziewie, lubie porzadne rzeczy, dlatego za obrozki z tasmy daje kilkadzisiat zlotych, a nie kilka, a za obroze ze skory na malego psa, szyta na wymiar dam okolo 100zl. Nie kazdego na to stac i nie kazdy jest tym zainteresowany, ale mowiac krotko takie osoby Twoimi produktami tez zainteresowane nie beda bo sprzedajesz rzeczy ladne i drogie, ale malo praktyczne i mimo wszystko malo wytrzymale. I nie swiec nam tutaj jaka skora jest cudowna, bo kazdy kto ma psa prawdopodobnie opinie o skorzanej obrozy ma i musi to byc prawdziwa, dobrze zeszyta i zakonserwowana obroza, zeby dzialala jak nalezy. Dlatego powstalo Twoje zdziwienie, ze wszyscy sie tutaj zachwycaja tasma, pierwsza rzecz to jest ona praktyczniejsza, szybciej sie ja czysci i wolniej niszczy. Mysle, ze zdecydowana wiekszosc osob na tym forum, jezeli bedzie zamawiac skore, to porzadna i raczej kiepskm pomyslem bylo szukanie tutaj klientow.

Swoja droga piszac kolejne posty zniechecasz potencjalnych kupcow podejsciem do klienta i swoim pierwszym klamstwem;), iwce moze nalezloby wkoncu zrezygnowac;), no chyba, ze pragniesz dalej zdobywac tutaj klientele;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']
no chyba, ze pragniesz dalej zdobywac tutaj klientele;).[/quote]

ty chyba naprawdę się denerwujesz a nie potrzebnie
to takie mało profesjonalne i
musisz niestety odkryć odwieczne prawo do myślenia w inny a niżeli twój tok myślenia. na tym polega demokracja

Link to comment
Share on other sites

[B]vacancy,[/B]czy to jakiś nowy nick bo ja już się pogubiłam:roll:

jeśli dalej chodzi o sklep Petstyle to nic bym tam nie kupiła:shake:nie ma nic co przyciąga wzrok,czyki jak dla mnie nie ma nic ładnego:shake:
ale to tylko moje zdanie,każdy ma prawo do własnego;)

Link to comment
Share on other sites

Ja również nic bym nie kupiła w tym sklepie.
Jakby mnie naszła ochota na "ekskluzywną" "skórzaną" obróżkę z kryształami kupiłabym z zooleszcz za mniejszą cenę. jak na razie będę się ekscytować obrożami, smyczami i szelkami z taśmy dobrych sprawdzonych firm.
W ogóle to mnie zastanawia jakiej produkcji są smycze i obroże w tym sklepie, bo o firmie petdesing nie słyszałam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...