Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 1


Chefrenek

Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Cavy']Dzięki za odpowiedź joanika. Nie wiem tylko czy brać rozmiar S czy M, skoro mówisz że S wytrzymała ciągniecie labka, to myślę że mojego psa tez wytrzyma (waży 9 kg) jak radzicie?[/QUOTE]

A co Ci się wygodniej trzyma?
Ja np. lubię większe akcesoria - moim zdaniem lepiej na psie wyglądają troche szersze niż coś co wygląda jak sznurówka. Dlatego szelki mamy M z RD. Smyczki używam lupine'a która mi kosmicznie nie pasuje (szelki z odblaskiem i smycz z kłosikiem) ale jest lekka i mała, ale rozważam większą - trudniej mi ją będzie zgubić, bo małej ciągle szukam na szczęście jak na razie wciąż odnajduje się w którejś z kieszeni ale wolę kupić szerszą;) więc pewnie wybiorę Mkę RD.
Smyszkę miałam w rękach, taką z suwaczkiem, gładką i dla mnie super:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam wam powiedziec ze bylam w silesi kilka dni temu i widzialam ta flexi z krysztalkami swavorskiego czy jak to sie tam pisze :P kosztowala okolo 200 zlotych :P ale to malutkie jest![/quote]
Szkoda że nie ma większych :-( bo też bym taką chciała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam wam powiedziec ze bylam w silesi kilka dni temu i widzialam ta flexi z krysztalkami swavorskiego czy jak to sie tam pisze :P kosztowala okolo 200 zlotych :P ale to malutkie jest![/quote]
Raczej wątpię że 200zł, mamy je drożej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='go|denk@!']Diabełkowa czy w Silesi były te nowe rogzy (Viva i Planet)? Mam zamiar pójść w najbliższym czasie i zakupić.[/QUOTE]
nie bylo
[quote name='KaRa_']Raczej wątpię że 200zł, mamy je drożej;)[/QUOTE]

pani powiedziala ze 200 specjalnie pytalam a z zoologa mnie wyniesli znajomi pozniej :P autentycznie wyniesli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Głupie pytanie będzie;) gdzie można kupić blokadkę do szelek - znaczy taki plastik który łączy pasek jak jest podwójny? bo jak ostatni głąb zdjełam i zgubiłam przez co pasek lata.[/quote]

zrobilam kiedys to samo i poprostu zszylam ,tylko teraz niema reglacji...
takiego czegos chyba nie da sie kupic ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...