Jump to content
Dogomania

Purina Pro Plan


Marta !!!

Recommended Posts

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/4115-gayka"]gayka[/URL][/B]
żadnych dodatkowych witamin [B]nie podaję. [/B]To zbilansowana karma nie trzeba jej uzupełniać. Mam dwa labradory. Jedynie co to podawałam arthroflex - preparat na stawy (w dawce profilaktycznej) oraz efa olie (krople na sierść - bo laby masakrycznie linieją).
Nic innego nigdy nie podawałam. Myślę, że każdy wet jak się zapytasz to powie Ci, że nie powinno się przy tej karmie nic dodawać, bo można jedynie psu zaszkodzić.
Raz na rok robię kompleks badań (około 30 wskaźników - 157 zł) zawsze wszystkie normy wypośrodkowane, niczego za mało, niczego za dużo. Sucze w doskonałej kondycji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klauzunka'][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/4115-gayka"]gayka[/URL][/B]
żadnych dodatkowych witamin [B]nie podaję. [/B]To zbilansowana karma nie trzeba jej uzupełniać. Mam dwa labradory. Jedynie co to podawałam arthroflex - preparat na stawy (w dawce profilaktycznej) oraz efa olie (krople na sierść - bo laby masakrycznie linieją).
Nic innego nigdy nie podawałam. Myślę, że każdy wet jak się zapytasz to powie Ci, że nie powinno się przy tej karmie nic dodawać, bo można jedynie psu zaszkodzić.
Raz na rok robię kompleks badań (około 30 wskaźników - 157 zł) zawsze wszystkie normy wypośrodkowane, niczego za mało, niczego za dużo. Sucze w doskonałej kondycji.[/QUOTE]

dzięki ! na siersc ja zawsze podaję Omegan lub wieesiołek lub coś podobnego z NNKT, bo niestety moja jamniczyca nie jest włochaczem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gayka']A czy jakoś dodtkowo suplementujecie swoje psy na PPP?[/QUOTE]

Ja tylko NNKT, jak Ty. Oeparol, olej z wiesiołka, olej z ogórecznika, jeszcze lepszy na sierść i skórę. Oczywiście nie na raz:evil_lol: Oba moje psy obecnie na PPP

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja też daje moim suczą PPP obecnie z jagnięcinką ale mysle,że następny wór zamówie łososia :cool3: i bardzo polecam tą karmę tylko moja mała coś zaczeła się ostatnio drapać tylko właśnie nie wiem czy od karmy bo sierść ma ładną, skóra też, kupki ładne no to nie wiem bo karmy nie chciałabym zmieniać bo boję się, że będzie jeszcze gorzej :roll: ( a i jeszcze moje sucze oprócz tego jedzą jeszcze gotowane jedzonko ) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A my sobie jemy od piątku purinę pro plan-adult.I...takich pięknych kup nie było na niczym-ani na royalu,ani na gotowanym,BARFie czy nawet acania:shake:Cudowne qpki:diabloti:No i cena fajna bo royal mnie powoli wykańczał-już podeszło do 30 zł/pół kilo dla yorków:roll:Czyli 120 zł miesięcznie.Trochę przesada jak dla 3 kg psa;)A składem prawie wacale się nie różnią,tylko ppp ma pierwsze w składzie mięsko a rc kukurydzę więc nie wiem czemu taka różnica cenowa:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Balbina12']A my sobie jemy od piątku purinę pro plan-adult.I...takich pięknych kup nie było na niczym-ani na royalu,ani na gotowanym,BARFie czy nawet acania:shake:Cudowne qpki:diabloti:No i cena fajna bo royal mnie powoli wykańczał-już podeszło do 30 zł/pół kilo dla yorków:roll:Czyli 120 zł miesięcznie.Trochę przesada jak dla 3 kg psa;)A składem prawie wacale się nie różnią,tylko ppp ma pierwsze w składzie mięsko a rc kukurydzę [B]więc nie wiem czemu taka różnica cenowa[/B]:shake:[/QUOTE]
Jak to czemu - reklama kosztuje. Szkolenia dla wetów, bajery do ich gabinetów, obstawienie wszystkich zoologików, gratisy w rodzaju kolorowych albumów na kredowym papierze i wszystko to, co sprawia, że RC sam wyskakuje z lodówki - to wszystko kosztuje. I potem nie wystarcza na mięso.

Link to comment
Share on other sites

ja też karmię yorka PPP dla psów małych ras, co fakt to fakt kupy idealne :mdrmed: ogólnie suczka je tą karmę już od dawna i jest ok, acanę próbowaliśmy, początkowo trochę jadła, ale potem jej się odmieniło i zwiewała na widok miski z acaną :lol:, rc jej nie służył, ale to tylko jakiś czas jadła jak była szczeniakiem

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

ojeny jeny, wszyscy zachwalają PPP widzę, ja sama też myślałam, że to super wybór z mojej strony, chciałam dać mojej słodkiej wszystko co najlepsze więc odejmując sobie od ust zakupiłam "na początek" 3kg dla szczeniaka z ryzem i kurczakiem - klapa totalna, w ogóle nie chce tego jeść ;( właściwie od miesiące w nią to "wmuszam", na różne sposoby. rozmiękczałam wodą/bulionem, dodaławałam do tego jej ulubionego pedigree z puszki (wiem ze ble ale lubi tylko to :|) i nic! teraz specjalnie nic innego jej nie daję, może jak się przegłodzi trochę to zje, ale ciężko mi to idzie, bo mając tylko to może praktycznie cały dzień nic nie jeść, najwyżej parę chrupków przekąsi od czasu do czasu i tyle. Wet mówił, że trochę za chuda, dał jej tabsa na robaki, wszystko super tylko że dalej jest bardzo szczupła... Macie jakieś pomysły jak jeszcze mogę jej do tego PPP przekonać? Bejbuś ma około 3 m-cy, a ja nie chcę karmić jej marketowym żarciem, a narazie tylko to zajada z ochotą (podjada jakieś frieskiesy współlokatorom :/)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Luśkowata']Powiedzcie mi gdzie kupujecie PPP? Na allegro i telekarmie ceny są takie same ale może macie jakieś swoje sprawdzone e-sklepy gdzie jest jeszcze taniej? ;)[/QUOTE]

Na swiatkarm.pl Ceny znośne ;) I jak zamówisz powyżej 50zł nie płacisz za przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...