Jump to content
Dogomania

Purina Pro Plan


Marta !!!

Recommended Posts

Witajcie.

Chciałabym Was prosić o opinie na temat tej karmy (póki co słyszałam w większości pozytywne) jako,ze planuję zmienić Boscha (Lamb & Rice) na coś innego..
Nie rozważałam jej zakupu wcześniej ze względów finansowych ale jako ,ze w tej chwili można ją kupić w niezłych cenach to postanowiłam spróbować..

Zastanawiam sie nad takimi wersjami (z reguły kupuje karme w dwupaku więc dwie różne wersje i mieszam):

-Adult Digestion Lamb & Rice
-Adult Large Breed Athletic Lamb & Rice
-Adult Large Breed Robust Chicken & Rice
-Adult Sensitive Salmon & Rice

Które byście polecili dla 5,5 rocznego boksia po kastracji z umiarkowaną ilością ruchu? [IMG]http://forum.boksery.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]
Będę wdzięczna za szybką odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj psiak jakd Purine najpierw z jagniecina czy tez z ryba a potem dla psow starszych. Bylam bardzo zadowolona, qupka piekna, baczkow nie bylo :cool3: jadl ze smakiem a nie byl zarlokiem.

Pro Plana polecam z czystym sumieniem. Nie wiem czy maja cos dla kastratow ale mozesz mu kupic z ryba np albo z kurczakiem jesli nie ma na niego uczulenia.

Beata

Link to comment
Share on other sites

ja rowniez z tego powodu, ze cena spadla to kupilam pierwszy worek PPP - z ryba dla doroslych. Daje dosc krotko, bo jakies 2 tygodnie, ale tyle moge napisac ze suka je ze smakiem, granulki odpowiedniej wielkosci dla psow wiekszych, karma tlusta w dotyku i pachnie rybka;) kupki male i nie za czesto - tak akurat. Poki co tyle. Wiecej napisze jak skonczymy worek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moj jadl purile pro plan z jagniecina i przyznam,ze mu bardzo smakowala jadl chetnie tylko wydaje mi sie,ze kupki robil wieksze niz zjadal :roll: przeszlismy na acane z jagniecina po kotrej kupek mniej tylko nie zjada tak chetnie jak puriny :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']No i niestety młodemu nie posmakowała ta karma. Zjada ją z wielką łaską.
A pachnie tak ładnie:lol: Ciekawe jak ta rybka wpłynie na sierść, która ostatnio niestety nie najlepiej się prezentuje.[/quote]

a u nas super - sucz uwielbia ta karme i widze pozytywny wplyw na siersc;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dodam jeszcze tu:
Nie wiem gdzie najlepiej to napisac...
Otoz...w moim sklepie telekarma jest fajna promocja od jakiegos czasu. Karma 2x18 kg za 249 zl. Jest ktos z Warszawa-Ursynow kto kupuje Purine Pro Plan i chcialby kupic na spolke ze mna taki dwupak? Czyli po jednym worku 18 kg za 125 zl. Do wyboru w zasadzie dwie karmy:
[B][SIZE=2]PRO PLAN ADULT LARGE BREED ROBUST CHICKEN & RICE
Dla dorosłych psów ras dużych. O masywnej budowie ciała.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]PRO PLAN ADULT ORYGINAL CHICKEN & RICE
Dla dorosłych psów.
[/SIZE][/B]

Czy jest ktos chetny?

Chyba ze pojawi sie dla doroslych z jagniecina to ew tez wchodzi w gre

Link to comment
Share on other sites

My już też teraz na proplanie, już 3 miesiąc :lol: Najpierw była ryba, intensywny zapach ale Kropek potem coś wybrzydzał, teraz zamówiłam jagnięcine i nie ma opcji by jakaś kulka została :evil_lol:
Dodam, ze ładnie wygladą, skóra bez podrażnień i zapaszku, kupy małe, gęsto porasta, energii aż za dużo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']My już też teraz na proplanie, już 3 miesiąc :lol: Najpierw była ryba, intensywny zapach ale Kropek potem coś wybrzydzał, teraz zamówiłam jagnięcine i nie ma opcji by jakaś kulka została :evil_lol:
Dodam, ze ładnie wygladą, skóra bez podrażnień i zapaszku, kupy małe, gęsto porasta, energii aż za dużo :evil_lol:[/quote]

a mozesz napisac jak w porownaniu do ryby wielkosciowo wyglada jagniecina? mniejze, wieksze?

Link to comment
Share on other sites

moja suninka od 1,5 roku na pro planie i ma się bardzo dobrze.
zaczynałyśmu od PP Puppy Lamb&Rice potem Adult Lamb& Rice a teraz Performance.
ładna, wyrzeźbiona sylwetka, ładna sierść, w pełni zdrowa (wet przed sterylką zaczwycał się jej stanem zdrowia). Qoopy malutkie.

próbowałyśmy też PP dla szczeniąt z rybką ale kończyło się rozwolnieniem. Podobno proporcje tłuszczu walnięte w niej. ale to było jakiś czas temu więc może się coś zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Mój psiak też był na PP z rybką ale niestety musieliśmy przejść na coś tańszego, ale po PP czuł się najlepiej. Rzeczywiście w telekarmie są niezłe promocje ale słyszałam że karmy od nich mają krótkie terminy ważności więc lepiej sprawdzajcie. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth'][COLOR=black][FONT=Verdana]Mój psiak też był na PP z rybką ale niestety musieliśmy przejść na coś tańszego, ale po PP czuł się najlepiej. Rzeczywiście w telekarmie są niezłe promocje ale słyszałam że karmy od nich mają krótkie terminy ważności więc lepiej sprawdzajcie. [/FONT][/COLOR][/quote]

U mnie nic takiego nie bylo...karma zawsze na czas i z dlugim terminem - nie wiem czemu coraz wiecej slysze minusow o tym sklepie a ja jestem zachwycona;)

Link to comment
Share on other sites

ryba jest dosc mala ale...moze byc

a daje ktos [B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#d00006]PURINA PRO PLAN ADULT LARGE ROBUST[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#d00006][COLOR=black] ?
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#d00006]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]jakie tu sa granulki?[/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#d00006]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...