Jump to content
Dogomania

**skarbonka** PIERWSZY ETAP ** POST NR.60 i nr. 109


rozi

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, ludzie przyzwyczaili się łatać dziury, a nie potrafią pójść do przodu. Do pomagania potrzebny jest umysł, wrażliwe serduszko mało że nie wystarczy, to jeszcze zapędza w ślepy zaułek. To, czego nie potrafią (nie chce im się) wymyślić w tej chwili, odezwie się alarmem za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze 3 dni..
ludzie się boją podejmować decyzji żeby nie było na nich później że coś jest nie tak.Na przykład ja powiedziałam sobie ze działam tylko wirtualnie,ewentualne spotkania z dogomaniakami na spacerach,ale nie chce sie wtrącać w żadne realne akcje,uważam że wystarczy to co robie -bazarki itp pomoc pieniężna lub rzeczowa jeśli trzeba.Tak mi wygodniej,a moze po prostu nie dałabym rady więcej rzeczy na siebie wziąć.

Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie z Kasią postanowiono, że projekt dotyczący kojca dla staruszki Żaby [B]zostaje wycofany z "Projektu Skarbonka".[/B]
Uznaliśmy, że drugi zgłoszony projekt, tj. propozycja Pianki, zdecydowanie bardziej zasługuje na uwagę, głównie ze względu na szerszą, jak się wydaje, realną pomoc dla zwierzaków. Jednym słowem - skarbonka przeznaczona dla staruszków Pianki przyniesie więcej korzyści, niż skarbonka ewentualnie przekazana na kojec dla Żaby.
Z związku z tym postanowiono jak na wstępie.
Oczywiście sam pomysł kojca dla starowinki nie został zarzucony. Ale będzie łatwiej, bo Koci Świat dostał właśnie budę, ma obiecaną furtkę i inne materiały. Dodatkowo zbieramy pieniążki, robimy bazarki itp. Powinno się udać.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze niecała godzina została do końca dnia...
Sądzę, że nie należy spodziewać się już zgłoszenia, spróbuję zatem podsumować Pierwszy Etap Skarbonki, oraz ogłosić oficjalnie, gdzie przeleję nasze, uzbierane z serca, pięciozłotówki (:

Zgłoszenia w zasadze były dwa. Czekałam na konkrety z Mielca, na projekt z Łodzi, nie przyszły - brak czasu, spójności, może następnym razem. Rzeczowe projekty dotarły z Kociego Świata (Zmysł) i Rudy Śląskiej, bardzo dziękujemy za zgłoszenia.

Nasze oszczędności przekazuję dla schroniska w Rudzie Śląskiej na zakup psich bud. Sześciu bud po 351zł, łącznie 2106zł. Tymi budami umeblowany będzie jeden boks. Proszę (prosimy) [B]Piankę[/B] o przedstawienie nam piesków, które będą tam żyły. Te pieski pozostaną pod naszą, skarbonkową, szczególną opieką.

Dziękujemy Wszyscy Sobie nawzajem :)

Pierwszy, zakończony, etap ciąąąąąągnie się do końca grudnia. Nadwyżki finansowe przechodzą do etapu drugiego, który sfinalizuje się w czerwcu. Proszę myśleć nad projektami już dziś!

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5292/p2050278so8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

to znaczy to co się zbierze do końca grudnia idzie na pierwszy etap a potem od początku stycznia na drugi??bo jeśłi tak,to może starczy nam dozbierać na jakieś smakołyki dla tych staruszków które mają mieszkac w tych sześciu budach.W teorii staruszków będzie 6,w praktyce pewnie więcej,bo samemu w budzie zimno i smutno:)

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszy etap idzie dokładnie 2106zł.
Jeśli Pianka zgłosi, że któremuś z "naszych" staruszków potrzebne są leki, możemy popatrzeć, co tam mamy, i dołożyć pieniążki. Jednak reszta, o ile zostanie, przechodzi do etapu drugiego. Pamiętaj, że w pierwszym etapie sporo było wpłat dodatkowych, sam bazarek z rozgałęziaczami przyniósł 240zł, nie wiadomo jak będzie w drugim półroczu.

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękujemy za przekazanie pieniążków.
Jak budy dotrą zamieszcze zdjęcia.
Co do tego jakie psiaki zamieszkają w tym boksie, musicie dac mi troche czasu. Musze ustalić to z kierowniczką i powiedzieć jej, że na 100% pieniążki dostaniemy.
No i chce zaznaczyć, że psiaki które przedstawie będa teoretyczne, może sie to zmienić, bo wiadomo jak to jest, jeden znajdzie dom, inny odejdzie za TM. Choc wole, zeby było wiecej tych co do domku pójdą:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przelew, w granicach aktualnych zasobów Skarbonki, mogę zrobić nawet w tej chwili (:

Edit: Zajrzałam do swoich pieniążków i doszłam do wniosku, że mogę założyć za Skarboneczkę brakujące 270zł i przelać całą kwotę, jeśli budy kupione będą już. Zimno się robi (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...