Jump to content
Dogomania

Teraz kundelek, a w przyszłości?


Jaki będzie Twój kolejny pies?  

821 members have voted

  1. 1. Jaki będzie Twój kolejny pies?



Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zyxz']A ja w przyszłości, to chciałabym mieć 2 psy.
Jednego ze schroniska i chihuahue długowłosą, ale to tylko marzenia ;)
Dlatego myślę że będę miała 2 psiaki ze schroniska. ;))[/QUOTE]

Mam tak samo. Moim marzeniem jest ONek ( nie musi być oczywiście z hodowli tylko raczej taki schroniskowy), ale pewnie prędzej zgarnę coś na mieście nie wiedzieć kiedy ( na razie mam dwa swoje + zawsze jakiś na dt).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jak miałam moją małą sunie kundelkę, zawsze marzyłam o jakimś rasowcu<i to dość dużym, bo marzenie o wielkim psie nigdy się nie zmieniło;) ). Co jakiś czas mi się zmieniały te rasy, bo nie pasowały/znajdywałam wady, a teraz....mamy w domu duże kudłate kundlisko, które na żadnego rasowego bym nie zamieniła :loveu: więc pewnie już mi tak zostanie, że same 'burki' będę miała.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

W tym momencie nie mam warunków na drugiego psa i jeszcze chyba przez kilka lat nie będę miała, ale kiedyś przyszłości na pewno będzie kolejny mieszaniec :) Z tym, że raczej będę szukała dorosłego psa, bo podobają mi się psiaki szczupłej budowy i długołape, a ze szczeniaczka nie wiadomo nigdy co wyrośnie :)
Ogólnie wydaje mi się, że kupowanie rasowego psa ma sens głównie wtedy, kiedy się ma jakieś bardzo konkretne plany pracy z psem. Do dogoterapii, jako psa ratunkowego, do pracy w zaprzęgu. Wszędzie tam, gdzie potrzebne są bardzo konkretne predyspozycje psychiczne i fizyczne. W innym wypadku - kundelek fajniejszy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...