Jump to content
Dogomania

Niko uciekł z DT! okolice Kluczborka! POMOCY!!!


wiq

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no lwaśnie.....ale Nikus sie tym na szczesice nie martwi, bo On jest szczesliwy ma Wiosne co drugi dzien caly wybieg dla siebie caly dzien super po prostu.....aha Niko siada i calkiem fajnie Wiosna mowi łape podaje....taki staruszek a jeszcze sie nauczyl....kochany dziadeczek...spokojny, ugodowy, przyjacielski do wszytskich psow

przyszly wpłaty od:
wiq-10zł
p.Genowefa - 30zł
wczesniej bylo 102zł /70złod betki, 32 z poprzedniego miesiaca/
moje - 10zł
[B]razem- 142zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Lu wyczyściłaś proszę skrzynkę?
Moje 105zł było razem z bazarkiem na Chojraka, więc dla Nikusia zostało tylko 70 zł. (No... i nie pamiętam jak się wstawia te ikonki!)[/QUOTE]
wlasnie tak zrobilam, ze Nikowi zosawilam 70zł a cala reszte wpisalam w rozliczenie Chojrakowi:)
ikonki dajesz w opcjach zaawansowanych jak piszesz post - zmienili to wraz z nowym dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']i jeszcze ja Gosiu.... dam Ci kaske na Nikosia. Przypomnij tylko ...plisssssss[/QUOTE]
Ty masz na koncie w skarpecie Niko wliczajac grudzien 215zł- wooooooooo nazbierlo Ci sie:razz::razz::razz:
poki co place ze swojego konta bo byla nadwyzka jak zabraknie wezmiemy z Twojego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']No widzicie...... odezwala sie moja osobista ksiegowa :) Co ja bym bez niej zrobila.....[/QUOTE]
noo wlasnie niewiem czy dobrze licze bo jakos duzo mi sie to wydalo ale ogladam watek do tylu i w miare sie zgadza - chociaz nie moge dosjc skad 50zł sie pojawilo w sierpniu u Ciebie na koncie nie kojarzysz???moze cos zle licze????

Link to comment
Share on other sites

było u mnie 232zł
przyszlo przedwczoraj od agnieszka2 - 20zł
anett - 30zł
razem 282zł
dzis przelalam Wiosnie za grudzien 279zł...zostajhe u mnie 3zł akrat na waciki:D:D::D

a Nikus to chyba sie nigdzie do zadnego domku nie wybiera u Wiosny mu najlepiej:) juz tam jest prawie 10 miesiecy i niestety zadnego telefonu w Jego sprawie...a to taki fajny psiak

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Wycofana i zlękniona Hope potrzebuje dt, inaczej sunia umrze w schronie bez szans na jakąkolwiek adopcje.
[U]
Szukamy odpowiedzialnych dt i zbieramy deklaracje dla Hope. proszę o pomoc![/U]
[/B][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/threads/174165-Hope-juA-straciA-a-nadziejAE-rozpoczynamy-walkAE-o-psie-A-ycie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wpłynelo 30zł od p.Genowefy dla Niko :):)

Nikuś przyzwyczail sie juz do TZa Wiosny nie boi sie juz Go ani troche, je z reki - do tej pory mial lekki dystans do facetów, ale teraz juz jest super:) bawi sie, zaczepia np Chojraka do zabawy, siada na zawolanie, jest szczesliwy na pewno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']noo wlasnie niewiem czy dobrze licze bo jakos duzo mi sie to wydalo ale ogladam watek do tylu i w miare sie zgadza - chociaz nie moge dosjc skad 50zł sie pojawilo w sierpniu u Ciebie na koncie nie kojarzysz???moze cos zle licze????[/QUOTE]
przejrzalam watek dokladnie i jednak chyba zaszla pomylka w moich obliczeniach /niewiem czemu ja licze wplaty na nesci konto tak na marginesie:roll:/ i na Jej koncie jest z wplata styczniowa 175zł na Niko
do mnie doszlo:
wiq-10zł
p.genowefa - 30zł
Leyla -80zł
anett- 30zł
u mnie jest na koncie razem: 253zł i tyle dzis przelalam Wiosne
za styczen trzeba: 279zł reszte z zapasu nesci
czyli 26zł i wtedy u Niej zostaje: 149zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no dziadek wlasnie byl ostatnio zmarzniety mozno to Go Wiosna z milości do domu wziela, zeby sie ogrzal a ten głuptok w nagrode cały dom, gdzie sie dało Jej obsikal:)

wiq Ty zrob rozliczenie moze w piwrwszym poscie ile jest aktualnie na moim koncie ile na nesci, zebym co miesiac nie musiala szukac;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...