Jump to content
Dogomania

Niko uciekł z DT! okolice Kluczborka! POMOCY!!!


wiq

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ile Nikodem ma lat dokładnie - powiedzieć nie chciał ;)
W papierach, jakie z nim dostaliśmy wpisali 12, ale jego szczery uśmiech ja oceniłabym na jakieś 10, chociaż to już teraz nie jest takie łatwe do ocenienia :roll:
Tak czy owak chłopak w żadnym razie nie przyznaje się do swego wieku, bryka, biega, skacze, tańczy :loveu:
Jego zachowanie oceniam na powiedzmy pięciolatka ;)

Zdjęcia postaram się zrobić, ale nie dzisiaj, bo pogoda jest paskudna, jest ciemno, zimno i słońce to tylko na obrazkach w google mogę pooglądać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']
[I]Tak czy owak chłopak w żadnym razie nie przyznaje się do swego wieku, [B]bryka, biega, skacze, tańczy[/B] :loveu:
Jego zachowanie oceniam na powiedzmy pięciolatka [/I];) [/quote]

To znak, że zdrowy :multi: ! Tak nie zachowywałby się pies z nowotworem...

Wiosno dzięki za wieści.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam sunie od poltora roku ze schroniska, przestraszona, do dzisiaj czasem sie boi, do windy i bloku wejsc nie chciala, samochodow sie bala, ale po paru dniach sie przyzwyczaila i nie zwraca juz na halas uwagi (schronisko miala oddalone od drog i halasow, a na dodatek jest niedowidząca wiec to powoduje ze bardziej sie bala). Wiec moze i Niko by sie przyzywczail?

Link to comment
Share on other sites

[B]Niko potrzebuje nowych ogłoszeń z nowymi zdjęciami[/B]; przydałoby się też allegro; czy ktoś mógłby poratować Niko jakimiś ogłoszeniami??:razz:

A ulegając wszechobecnej manii dopatrywania się cech rasy to nie wydaje Wam się, że Niko to jako żywo biały szpic:razz: no przynajmniej z pyska:eviltong: tylko, że ucho klapnięte, no ale biały jest:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]anett[/B]:lol: a wiesz, że ostatnio o tym myślałam, żeby go reklamować jako szpica?:evil_lol: osobiście to wymyślanie kundlom ras bardzo mnie śmieszy, ale nie można odmówić tej taktyce skuteczności:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Wiosna czy dasz rade porobic w najblizszych dniach /jutro:evil_lol::evil_lol::evil_lol:/ zdjęcia Niko jakieś, chce mu dać ogłoszenie do gazety, z której jest nawet dość spory odzew - inaczej cianko widze adopcje Niko - zero telefonów, zero zainteresowania nim...może a nuz sie uda

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_6570.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_6583.jpg[/IMG]

Narazie te dwa. Rano ciężko mi było cokolwiek zrobić, bo sama byłam u psiaków, więc tylko zza płota (one wszystkie chcą zobaczyć, co mam, nosy wsadzają w aparat i nie da się nic zrobić, trzeba uciekać ;) )

Postaram się jeszcze dziś coś kliknąć.

Link to comment
Share on other sites

Nikodemek biega z Hebankiem i Luną. Poznały się całkiem przypadkiem, bo mieliśmy niedawno wypadek z kojcami. Polubiły się i teraz biegają wszystkie razem, chociaż Niko chadza własnymi ścieżkami, nie specjalnie zajmując się resztą. Hebanek natomiast chadza krok w krok za Luną, i jego Niko nie interesuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...