Jump to content
Dogomania

Galeria Birmy - Niepełnoletniej Wariatki


bonsai_88

Recommended Posts

Aussi [Lexsus] to ten, którego nie ma na zdjęciu :evil_lol:.
Powklejałam zdjęcia, na których jest tylko on, albo ona bawiący się z Birma [to ten trikolor :cool3:]. Porównywać go możecie z "piratem" -Frankim, co ma pół głowy białe a pół czarne. Wtedy porównacie "chłopa z chłopem" ;). Ogólnie fizycznie aussie i bordery się mało różnią, za to psychicznie bardziej :razz:

Teriera czeskiego możecie zobaczyć na wspólnym zdjęciu - jest 2 od lewej, wtulony w dziewczynę w czerwonej kurtce, albo na zdjęciu, gdzie Kira łapie patyk, a Birmie stanęły uszy.... właśnie Yahoo wtedy goniła, jest tuż przed nią :eviltong:

Swoją drogą tak myślała, że będziecie brać Lilu za aussie, nie bordera :evil_lol:


Mam dla was kolejne zdjęcie [Birmy z Lexusem].
[img]http://img504.imageshack.us/img504/5965/kantar01aq6.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są, jeszcze żyją... zmieniłam im dzisiaj wystrój terrarium, wyczyściłam wszystko i mam nadzieję, że żadna kolejna mi nie padnie :roll:. O nich nie ma jak pisać tyle co o psach - to zwierzęta nocne, większą część ich życia nie widzę... ale za to uwielbiam patrzeć jak chodzą i polują na muszki... pomagają sobie łapaki jak chwycą trochę torfu w pyszczek itp :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Od-Nowa[/B] tak jakąś się przypałętały :evil_lol:... a na poważnie to jakby nie patrzeć mieszkam w jednym z największych miast w Polsce [Gliwice są bodajże 17 w Polsce i 2 na Śląsku]... nic dziwnego, że trochę borderów tutaj mamy ;). A na następne spotkanie może dojadą te z okolic, którym teraz się nie udało, to będzie jeszcze więcej borderów :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Od-Nowa[/B] tak jakąś się przypałętały :evil_lol:... a na poważnie to jakby nie patrzeć mieszkam w jednym z największych miast w Polsce [Gliwice są bodajże 17 w Polsce i 2 na Śląsku]... nic dziwnego, że trochę borderów tutaj mamy ;). A na następne spotkanie może dojadą te z okolic, którym teraz się nie udało, to będzie jeszcze więcej borderów :cool3:
[B]
Jbk[/B] Birma teraz o mameja bez charakteru... kiedy to ona miała charakterek, oj miała.. iście diabelski :diabloti:. Zdecydowanie ją taką bez charakterową wolę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

U nas też normalnie nie widać borderów na ulicy... Jednego mam na osiedlu [Gaję] i zanim zaczęłyśmy z Anią chodzić na wspólne spacery to widziałam ją może 4 razy [Gaja ma już 1,5 roku] :razz:. Lilu i Lexusa widywałam jak byłam na szkoleniu [szkolenie jest obok placu, na którym było spotkanie, właściciele Lilu i Lexusa często tam chodzili -osobno, bo się nie znali- wybiegać psy]. Tintę poznałam w trakcie praktyk jak była szkolona, a Frankiego jak raz pojechałam na zawody. W sumie gdybym się nie starała być jak najlepszą właścicielką dla Birmy to może poznałabym Gaję i żadnego innego psiaka... Bo nie poszła bym na szkolenie [nie poznałabym Lili i Lexusa], nie robiłabym praktyk w Wesołej Łapce [nie poznałabym Tinty] i nie jeździłabym na zawodu [i nie poznałabym Frankiego], bo Birma przecież by nie biegała po torze :razz:

Link to comment
Share on other sites

A ja od razu wiedziałm który to aussie, te fotki juz Wiesław dał na aussikowym forum, tam też się zastanawiali czy to kudłate to portugalczyk?, a mi tak się widziało,że to Birma i zgadłam!:multi::multi::multi:

Tylko tego tam nie było, a może już jest:cool3:

[url]http://img261.imageshack.us/img261/9105/czechowice27122008347se5.jpg[/url]

Super!, nie byłam pewna,ze to Birma jak na aussikowym zobaczyłam fotki, bo nie wiedziałam,że znasz Lexusa i mieszkasz nie daleko.
BTW Moze jednak kiedyś Birma pobiegnie na zawodach:roll::p

Link to comment
Share on other sites

Te kudłate to kundel :eviltong:..
Pana Wiesława znam chociaż raz miałam z nim śmieszną przygodę. Na naszych pierwszych [i jak do tej pory jedynych :-(] zawodach spotkałam pana Wiesława. Chciałam się przywitać, a akurat trzymałam na smyczy Tintę [tak, tą borderkę], Birma biegała luzem obok. Podeszłam grzecznie i powiedziałam "Dzień dobry". W tym momencie na Wiesław zadumał się lekko po czym... spytał czy się znamy, bo on nie kojarzy. Powiedziałam mu, że tak, znamy się. Jak Birma do nas podbiegła to nagle pan Wiesław odzyskał pamięć i się przyznał, że on ludzi często po psach poznaje i Tinta go zmyliła :lol:. Wybaczyłam, bo de facto to była nasza 2 rozmowa ;). Przy kolejnych spotkaniach już mnie poznawał z Birmą czy bez :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo możliwe ;). Lexus już nie raz zdobywał 1 miejsce w różnych zawodach frisbee, ale w jakich wygrywał to ci nie powiem :roll:... Może Mudik będzie wiedziała :cool3:

Ps. Mudik szukając ostatnio filmików z ćwiczeniami na zad znalazłam twoje jak ćwiczysz z psiakami :cool3:. Fajne były :p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...