Jump to content
Dogomania

Moje skarby mają cieplutkie domki -jesteśmy bardzo szczęśliwe


wtatara

Recommended Posts

Uważam, że lepiej szukać jej DT na miejscu lub w okolicach, hotelik to wyjście awaryjne. Lepiej zbierać pieniążki na sterlizację, bo bez tego niewielkie ma szanse na adopcje. Moze jednak ktos z Twoich znajomych Marzeno okazałby dobre serce i przygarnął ją z maluchami tymczasowo?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 854
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tak - to jest problem, ale musisz pytać, może ktoś tylko znany Ci z widzenia. Możesz zrobić ogloszenia i zawiesić je w okolicy albo w tej lecznicy.
Oto lnk do schroniska w Wysocku koło Ostrowa
[URL]http://ostrowschronisko.republika.pl/index_pliki/strona.htm[/URL]
nie widzę jednak tam Gminy Doruchów ( Doruchów to gmina, czy wieś podlegająca pod inną gminę?). Jeśli nie ma ona podpisanej umowy ze schroniskiem, to niedobrze. Wysocko jej nie przyjmie.

Link to comment
Share on other sites

Może Marzena zrobi tez nowe zdjęcia suni i prześle do kogoś, kto potrafi je tutaj zamieścić. Można też uruchomić jakąś zbiórkę dla psuni na sterylizację. Ja nie podejmę się, bo nie mam doświadczenia w tej dziedzinie i konta bankowego ;) Mogę ewntualnie przekazać coś na bazarek i przesłać zdjęcia fantów.

Link to comment
Share on other sites

Już to chyba pisałam, ale powtórzę. Schronisko w Wysocku sprawdzone było przez Help Animals, Tam panują nietypowe jak na nasze polskie "standardy" warunki. Schronisko bardzo rygorystycznie przestrzega zasad przyjmowania zwierząt- tylko te z gmin podlegających pod schronisko. Nie wiem natomiast czy to są gminy, które podlegają wyłącznie pod powiat ostrowski czy jeszcze inne, z którymi schronisko podpisało umowę.

Link to comment
Share on other sites

Czy to schronisko sterylizuje suki? Jeśli nie to musimy zrobić zbiórkę aby ja wysterylizować przed adopcją.

Jeśli prezes załatawi to schronisko to moze na razie nie szukajmy hoteliku bo to wydatek duży jest. Kto go opłaci?
Wtataro czy Prezes będzie Ciebie bądź Mafik informował o postępach?

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę, hotelik to duży wydatek. Najpierw trzeba poczekac na reakcję Help Animals. Trzymam rękę na pulsie, jak tylko czegos się dowiem, zaraz napiszę. Jezeli uda się umieścić ją w Wysocku to będziemy martwić się o sterylizację.

Link to comment
Share on other sites

Ja dla mojej Figi miałam tymczas od 1 września w Toruniu. Figa jest w hotelu więc mogłabym spytać czy ta dziewczyna nie przyjęłaby suni waszej. To daleko ale gra warta świedzki.
Jeśli chodzi o sterylke to owszem ale to melodia przyszłości, najpierw rrzeba sunie wyciagnąć z gnoju, odchować maluchy, wyadoptować a dopiero potem myśleć o strerylce i adopcji suni.

Marzena działaj i nic się nie bój. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą wróciłam od suni , dałam jej jeśc i wysprzątałam gruntownie klatkę , chciałam zrobić zdjęcia w jakich warunkach żyje i jak to sie nia niby gmina opiekuje ale był tam praktykant wet. i pomagał mi przy porządkach ( dziwne , że sam na to nie wpadł ) - nie mogłam w tej syt. zrobic zdjęć więc będą później . Maluszki są prześliczne - dziś otwarły oczki.Pytałam wet. czy mogę ją troszkę wyprowadzić , ale się nie zgodził , bo mówi że są na obserwacji i nie wolno - był grzeczny ale stanowczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzena11133']Zapytaj , może cos zdziałasz, mąż często przejeżdża tamtędy więc gdyby mogątam bc to sadzę ,że byśmy ją tam przetransportowali[/quote]


Ta dziewczyna miała wyjechać i wrócić dopiero 1 wrzesnia.
I rzeczywiscie telefon milczy. Będę próbować.

Może trzebaby nakryć klatkę jakimś kocem i na wierzch folią, zeby im nie wiało i nie padało na nie. Do środka jakies szmaty zeby mogły sie zagrzebać.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale niewiele narazie wiemy. Jestem trochę zawiedziona, bo Help Animals zgłosiło to do powiatowego lekarza wet. w Ostrzeszowie i czekają na odpowiedź. Boję się, ze sprawa tam utknie i tyle.
Myślę, że trzeba szukać i pytać o DT. Tak czy inaczej sunia będzie potrzebować schronienia, a w tym układzie musimy radzić sobie same.
Marzena może będzie mogła dokarmiać sunię do 4 września, a potem musiałby ktoś się po nią zgłosić i odebrać, by móc przewieźć ją do DT.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]UWAGA![/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Mam DT dla całej rodziny od 1 września w Toruniu. Trzeba tylko sunię przywieźć. Na miejscu odrobaczymy, odpchlimy i po szczepieniach w 6 tygodniu oddamy pieski do adopcji. Oferuję zrobienie pieskom profesjonalnych zdjęć, Kasia napewno pomoze w ogłoszeniach, dziewczyny w Toruniu reż napewno sie włączą.[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Czy ktos moze zaoferować transport piesków?[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]I trzeba natychmiast zawiadomić weta i wszystkich innych, ze pieski maja juz dom, bo inaczej moze to się wszystko źle skończyć.[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Czekam na odpowiedź.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...