Jump to content
Dogomania

PART I ciężarne gończe dziewczynki, matki oraz ich dzieci..


bea100

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...Bea - nikt z aparatem Cię nie odwiedza? Przeciez maluchy musiały już nieźle się zmienić - ulżyj mojej/naszej wyobraźni, coooo?.... :oops: ...

No niestety musicie poczekać :cry:

Teraz wszyscy jacyś tacy popodziębiani niestety, a moje :baby: przecież jeszcze nawet nie są zaszczepione. Najlepszy fotograf (Szantinka) ma swoje urwanie głowy :roll:

Ale bardzo się postaram/obiecuję :P

Moje dzieciaki zrobiły mi pobudkę o 2giej w nocy (tak dla odmiany :-? ), ale już potem ładnie przespały do rana.

Zjadły twarożek i teraz śpią słodko :D

Nie chcą siedzieć w kojcu bo świat jest taki ciekawy :wink:

Ogórkowa starsznie cierpi jak je karmi (ząbki mają jak szpilki i nie lepsze pazurki), warczy na nie, kładzie na nie łeb w niemej prośbie, w końcu ucieka z płaczem :( Staram się jej podstawiać po 3 na raz i nie więcej. Ale one są ,,okrutnie żywiołowe". Jak tak dalej pójdzie, to ogórkowa matka przestanie je wogóle karmić.

Haniu: czy zacząć podawać maluchom SA-37 ? (czy to jeszcze za wcześnie?)

Tufi: ja jestem DINO i jestem przeciwnikiem nadawania pieskom ludzkich imion 8)

Póki co wymysliłam imię TERRY (Terek, Teruś :P ), TERRO lub TERION 8)

Link to comment
Share on other sites

ups...

:o

..... :lol: ...nabijasz sobie posty :-?

tia...pewnie - śmiej się z ciemnoty, śmiej... - dwa razy mi sie wysłało... :oops:

Bea - a o nosku Ogórka nic nie piszesz? Przeszło już? No i wiesz już czemu (ta burza hormonów czy inne cudo?)

A przy okazji - wczoraj we Wrocławiu wypatrywałam azjatów, żeby zobaczyć na "żywe oczy" ;-) jak mniej więcej wygląda wujek Bej 8) I dorwałam jednego młodzieniaszka! Przystojniak... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pika a rozejrzałaś sie moze za prześcieradłami??

A co ja siem będę rozglądać :lol:

Do szafy zajrzę i cós znajde

A przypomnij, kiedy Didu się rozsypie :D

jaaa też się nie mogę doczekać kiedy zobaczę ich fotki ??

malawaszka, ja mam ndzieję je na żywo zobaczyć, a nie tylko na fotach 8)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie ciocie będą u Nas mile widziane...

A jeśli ciocie do 12tego października (na 12tego ma temy termin) uzbieraja dla nas stare prześcieradła będą specjalnie wyróżnione... (Oczywiście ciocie będa wyróżnione, nie prześcieradła)

Prześcieradła, powłoczki na kołdry potrzebuje do kojca szczenięcego, i niestety cały mój zapas przy przeprowadzce wsiąkł. Więc musze zbierać od zera...

Link to comment
Share on other sites

Może być i z gumką, najwyżej ją wypruje jeśli bedzie przeszkadzać... Chodzi o to, że prześcieradła bardzo często będą wymieniane, bo przecież maluchy brudzą jak cholercia... To mój pierwszy miot jesienno/zimowy, w lato przescieradła wyrzucało sie po pranku na słonko. Chwila i już były suche, teraz niestety nie będzie tak dobrze. Dlatego każda ilość będzie dobra... :modla:

Link to comment
Share on other sites

....w lato przescieradła wyrzucało sie po pranku na słonko. Chwila i już były suche, teraz niestety nie będzie tak dobrze. Dlatego każda ilość będzie dobra... :modla:

Buhahaha...i tu się z Tobą ZGADZAM :lol:

u mnie pralka chodzi 3*dziennie i ograbiłam wszystkich wokoło ze starego pościelowego i wszystko, każda ilość ZA MAŁO :o

Link to comment
Share on other sites

Pika, Malawaszka - a ja wczoraj we Wrocku wymiziałam na wszystkie sposoby błekitne, 5-miesięczne "maleństwo" dogowe... Acha! :evil_lol:

Wujek Bej :-D - ech... jest piękniejszy niż ten azjata, którego widziałam :roll:

Bej_2.JPG

(pozwolę sobie Cię zacytować, Beatko - bo sama lepiej bym tego nie określiła ;-) ) "to [zdjęcie] z maluchem ogóreczkiem jest zaraz po urodzeniu, jak wujek jeszcze się ,,brzydził" " :lol: I Bej faktycznie tak wyglada... :o

Bej_1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pika, Malawaszka - a ja wczoraj we Wrocku wymiziałam na wszystkie sposoby błekitne, 5-miesięczne "maleństwo" dogowe... Acha! :evil_lol:

a ja na wystawę do Łodzi jechałam z 6 cio miesięcznym w samochodzie a w samej Łodzi se doga trzymałam i prowadzałam :evil_lol:

Tu z miotową siostrą Koronowej Didu 8)

_340137_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wujek Bej to na prawdę fajne psisko :) Ile ma? chyba jeszcze dość młodziutki?

Bej ma 8 mc :P (i chwalimy się: na klubowej molosa dostał 12go w baby-class I lokatę i W.O :D ), mało, że ładny to jeszcze niania-anioł :angel:

Korona: Ty na nic nie czekaj i pożycz chociaż wirówkę :o Nie wyobrażam sobie prania w rękach na taaaką skalę :o

A gdzie babcia Szantina :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...