Jump to content
Dogomania

Tedi we własnym domku z ogródkiem !!!!


HebaNova

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tedi od trzech nocy budzi się i jęczy, ma jakieś odpały nie wiadomo czemu, myślałam że może boli go łapka, ale leki dostaje, to może na dwór chce - też nic, stoi jak ciele i patrzy. żaden pokój mu nie odpowiadał, latał po mieszkaniu jak szalony, nie mógł sobie znależć miejsca. w końcu okazalo się, że trzeba prowadzić go do koszyczka i miziać po nodze aż nie zaśnie. tylko to skutkuje ech

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova']Tedi od trzech nocy budzi się i jęczy, ma jakieś odpały nie wiadomo czemu, myślałam że może boli go łapka, ale leki dostaje, to może na dwór chce - też nic, stoi jak ciele i patrzy. żaden pokój mu nie odpowiadał, latał po mieszkaniu jak szalony, nie mógł sobie znależć miejsca. w końcu okazalo się, że trzeba prowadzić go do koszyczka i miziać po nodze aż nie zaśnie. tylko to skutkuje ech[/quote]
Trenuj, trenuj, będzie jak znalazł w przyszłości:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Czy ja go w TV nie widzialam czasem:roll::razz: [/quote]
:mdrmed::lol!::cool2: i ciocię też :evil_lol:

hmmm a co do c.c.a to niestety chłopak więc NIE DA SIĘ FIZYCZNIE tego wykonać. ale do pieluch jak znalazł ;)

z karmieniem nie będzie problemu, sucz jakąs na tymczas bym wzięla to sie wykaże co potrafi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
podobno dzieci chowane ze zwierzętami lepiej się rozwijają :razz:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...