Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki hurtem psy i koty Allegro


Belula

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

witam, jesli ten koles jest faktycznie z nowego dworu mazowieckiego to ja okolo 1,5 roku temu mialam z nim stycznosc, w sumie jest to dosc dluga historia ale postaram sie ja napisac w skrucie. ogolnie kocham zwierzeta glownie psy, mam fiola, pierwszy raz w zyciu podjelam decyzje o kupnie pieska, zamieszkalam z nazeczonym sama i zapragnelam miec pupila. nie stac mnie bylo na chihuahua ktore bardzo mi sie podobaja, wiec znalazlam na allegro slodkiego psiaczka chihuahua zmieszany z yorkiem za 300zl, nie mialam ZADNEGO doswiadczenia w kupowaniu , wybieraniu ani sprawdzaniu pieskow przed kupnem poprostu bardzo chcialam miec pupila. umowilam sie z gosciem w warszawie przyjechal z zona, dal mi pieska ksiazeczk wszytsko milo i przyjemnie, pojechalam do domu, co mnie zdziwilo w pierwszej chwili to zapach psa jak by jakies wiury czy cos takiego jak by lezal gdzies ale napewno nie w domu. no ale nie wazne.cieszylismy sie z karolem calowalismy kochalismy, po jakis 5 dniach sunia dziwnie sie zachowywala jak by tracila rownowage, pojechlismy do weta, wet stwierdzil ze nie dostala odrobaczenia albo dostala za duza dawke poza tym w ksiazeczce bylo tylko wypisane jakie odrobaczenia(ponoc jakies da duzych psow i jakies takie juz dawno niestosowane) i dodatkowo w ksiazeczce nie bylo zadnego podpisu ani stepla weta....po rownym tygodniu piesek odszedl od nas....dzwonilam do nich . zona tego faceta zaczela mnie wyklinac ze ja jestem chora ze ja psu daje jedzenie dla kota(bo wet mi kazal dac jedzenie dla kota by nabrala wiecej energii) ze to poj****y weterynarz. zarzadalam zwrocenie pieniedzy baba powiedziala ze nie ma mowy ze piesek od nich wyszedl zdrowy, powiedziala ze dadza mi drugiego psa, zgodzilam sie....zadzwonilam za kilka dni numer byl juz nieaktywny. malo tego na aukcji w allegro nie mozna blo kupic ps poprzez licytacje bylo zablokowane rowna sie to z tym ze nie moglam wystawic komentarza ani napisac do allegro bo nie mialam zadnego dowodu na to ze kupilam psa.....ta mysl mialam bardzo dlugo w glowie by cos z tym gosciem i jego zona zrobic, ale nie wiedzialam jak az dzis natrafiolam na ten watek, marze o tym by taki gosc dostal za swoje. bo malo tego ze meczy zwierzeta co i rusz pojawiaja sie nowe szczeniaki, az nie chce sobie wyobrazac jak to wszytsko wyglada to w dodatku naciaga ludzi na kase, ludzi ktorzy chca kochac szczeniaka i zyc z nim do samego konca, dac mu wszytsko co najlepsze. tyle chcialam powiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Jestem na forum nowa, pisałam już w dziale pseudohodowle lecz bez żadnego odzewu. Nie mieszkam w Nowym Dworze, ale chetnie pomogę jeśli trzeba w jakiejkolwiek akcji w woj. mazowieckim, np. żeby wybadać tego typa z Nowego Dworu (o zgrozo!!!). Mieszkam w Warszawie i służę transportem i pomocą.

Link to comment
Share on other sites

okurasan,serio zapłacilas za kundelka o nieznanym pochodzeniu 300 zl???i uwierzylas,ze to mieszanka dwoch popularnych ras? przykro mi,ze ten szczeniak nie zyje,ale...jak mozna byc tak naiwnym.Szczeniak chiłka kosztuje najmniej ok 2000,yorka najmniej 1500 i ktos niby specjalnie ma krzyzowac te dwie rasy,zeby sprzedawac szczeniaki po 300 zl?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm']Co tu dużo gadać, facet żeruje na niewiedzy. Nie on pierwszy i niestety nie ostatni. :shake:[/quote]
no tak,ale gdyby ludzie nie chcieli "przecwaniac" (po co mam płacic kupe kasy,jak ja wezme takiego nie calkiem rasowego za pare setek),to do takich sytuacji nie dochodziloby masowo.
Bo ja nie wierze,ze jezeli ktos kupuje pseudoyorki od pseudohodowcy,to nie stac go na rasowego psa z papierami,z dobrej hodowli.
A najśmieszniejsze,ze te chiłkoyorki po 300 zeta,gdy trafia do schronu dorosłe,to nikt ich nie chce .Odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego-sami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No właśnie nie można. Ustawa aktualna jest do d.. A nowa jakoś powstaje w wielkich bólach. Chyba za wiele jest grup nacisku i lobby pro firmom produkującym leki weterynaryjne i karmy.. To trwa, aby oni wymusili na posłach kruczki prawne, zapewniające im zyski.
Sami sobie odpowiedzcie na pytanie, dlaczego worek karmy (śruta zbożowa, kurak(odpady), i warzywa (pastewne),) po rozreklamowaniu, że jedynie w nim jest cud na patyku (nieźle zakonserwowany - termin 12 miesięcy), kosztuje 200zł. A składniki kosztują 15 zł...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

[url]http://www.allegro.pl/item843832498_sprzedam_chihuahua_pies_dlugowlosy_piekny_wiek_3l.html[/url] Boże patrzysz i nie grzmisz dziewczyny trzeba coś zrobić facet nienormalny sprzedaje sukę przy cieczce i co jeszcze tam wypisuje na tych aukcjach. Leoncin jest w miare niedalego od nowego dworu z 8 km

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...