Jump to content
Dogomania

Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]


Natussiaa

Recommended Posts

U Babulinki po staremu... Nikt nie dzwoni... Babcia jest nadal kochana i grzeczna, skóra poprawiła się, właściwie łupież zupełnie zniknął. Mała je teraz jedną trzecią tego co wcześniej, wiekszość zostawia w misce, ale nic nie schudła...Poza tym niewiele się dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Babulinka zaprzyjaźniła się z moim kotem, który jest bardzo życzliwym dla wszystkich stworzeniem :lol:. Chyba żal mu się zrobiło Babci, że tak sama cały dzień siedzi i chodzi się teraz przytulać do niej na jej kocyk. Zdjęcia (niestety tylko komórką) jutro ;).

Czy jakaś dobra dusza nie zrobiłaby ogłoszeń? O Babcię nadal nikt nie pyta...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Widzę, że nikt tu już nie zagląda...:-(

Niestety, mam bardzo poważny problem...Z powodów finansowych pracuję teraz 7 dni w tygodniu i nie jestem w stanie zająć się 3 psami, które mam. W tej sytuacji muszę szukać Babulince innego tymczasu, bo po prostu nie wyrabiam się czasowo i fizycznie.
Czy ktoś mógłby pomóc w tej sprawie? Jeśli chodzi o stronę finansową to mogę pomóc w utrzymaniu Babulinki, bo ona jest uczulona na drób i musi jeść karmę z czymś innym (ja jej kupuję z jagnięciną).
Sprawa jest niestety pilna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...