Jump to content
Dogomania

Ok. W-wy! Teresa... Nadal dzika, nadal nie złapana, nadal w ciąży.......Adoptowana


Hotel KADIF

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jednak myśle, ze ona ma gdzieś dzieci. Żeby ktoś mógł ja poobserwować, dokad ona wraca, jak często, jak dlugo żebrze pod sklepem.... Moze sklepowa? ale czy ludzi to obchodzi, czy jakis pies siedzi czy idzie w swoja strone?
Tak glosno myślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']DIF, gdzie jest ten las?

Kolejna ofiara Halinowa. Bosko.[/quote]

Cekinka!
To Długa Szlachecka ze skrętem do Sulejówka!! Wiesz... przy tej kapliczce!
Napisałam Halinów, bo już nasze miasteczko jest kojarzone na dogo z nami (niestety w niechlubny sposób), a to przecież bardzo blisko!

Kompletnie nie wiem co mam robić! Pomysł ze złapaniem jej na kilka godzin i wypuszczeniem w to samo miejsce wydawał mi się niezły, może by mi zaufała ale dzisiaj nie było o tym mowy!!! :placz:
Na jedno słowo uciekała w te pędy!
Dzika Dzicz, po prostu.....:-(:shake::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ja jednak myśle, ze ona ma gdzieś dzieci. Żeby ktoś mógł ja poobserwować, dokad ona wraca, jak często, jak dlugo żebrze pod sklepem.... Moze sklepowa? ale czy ludzi to obchodzi, czy jakis pies siedzi czy idzie w swoja strone?
Tak glosno myślę...[/quote]

Gdybym ją spotkała jak wracałam do domu z W-wy to na pewno bym tak zrobiła. Ale jechałam z gnojcami i się śpieszyłam... :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Bądźmy dobrej myśli-żeby tylko COŚ sie okazalo, sa czy nie ma, a nie tak w niepewnosci :cool1:[/quote]

Dobrze gadasz, Ciotka! :p
Jak to się mówi "wóz, albo przewóz". Niepewność jest najgorsza. Jak Cekinka nic nie zdziała ja spróbuję, ale dopiero w piątek.
Bo jutro pracuję :diabloti:
I podjadę w TO miejsce dzisiaj wieczorkiem. A właściwie spróbuję podjechać.... :shake: Dwoje małych maluchów ma swoje wymagania! ;)

Link to comment
Share on other sites

a moze ktos ja wypuscil z tych domkow obok?

obok mnie mieszkaja ludzie ktorzy wypuszczaja psiaka na cale dnie i dopiero wieczorem zabieraja go do domku (domek nie blok) i kiedy zapytalam dlaczego tak robia to odpowiedzieli mi ze pies musi sie wybiegac bo inaczej wyje cala noc:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cekinka13*']Niestety nie było jej! :shake: Pojadę tam jeszcze dziś wieczorem i jutro z rana.[/quote]

Cekinka! To może razem...co?
Wzięłabym jeszcze Kingę. Wiem, że to gnojec jeszcze, ale zaczyna kumać o co chodzi z tą..."dogomanią". Połaziłybyśmy po lesie we trzy....

Tylko moja rodzinka ściągnie do domu pewnie ok. 17... potem obiad.
Hmmm ......:hmmmm: Pewnie nie wcześniej niż 18-18:30. Co Ty na to?

A jeśli chcesz jechać z rana to ok. 8. Tylko o tej porze ją widywałam.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']a moze ktos ja wypuscil z tych domkow obok?

obok mnie mieszkaja ludzie ktorzy wypuszczaja psiaka na cale dnie i dopiero wieczorem zabieraja go do domku (domek nie blok) i kiedy zapytalam dlaczego tak robia to odpowiedzieli mi ze pies musi sie wybiegac bo inaczej wyje cala noc:-([/quote]

Angie!

Uwierz mi! Ten pies nie ma domu.... Jest półdziki, nieufny....
To nie jest pies domowy, podwórkowy, kojcowy...Na 100 %!!
Ale tak czy inaczej zamierzam popytać! Od kiedy sunia koczuje w tym lesie, czy coś wiedzą na jej temat i .... czy pomogą mi ją złapać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angie :)']to moze zrobimy jakas akcje lapania z samego rana np w sobote? a po zlapaniu jest jakies miejsce dla niej :-([/quote]
Może to nie głupi pomysł z tym zbiorczym łapaniem w sobotę...?:hmmmm:
Jeśli mnie się nie uda w piątek rano, to może rzeczywiście w sobotę spróbujmy zbiorczo...??!

Cholera... nie wiem co robić? Co dalej...?

Ok. 18 wyruszam z moją 5-cio latką rowerkiem .... na poszukiwania! Gnojec jest mały... ale już wie o co chodzi.... :p Pomoże mi!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...